20 Haziran 2019 Perşembe 14:32

GÜNDEM

Alışveriş Merkezleri Ve Yatırımcıları Derneği Güçlü Yönetim Kadrosu İle Yeni Döneme Hazır

AVM endüstrisine sorumlu liderlik yapmak ve sektörün sağlıklı gelişimine katkıda bulunmak amacıyla kurulan AYD (Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği) Prof. Dr. Hüseyin Altaş başkanlığındaki ilk Yönetim Kurulu toplantısını yaptı.

Alışveriş Merkezleri Ve Yatırımcıları Derneği Güçlü Yönetim Kadrosu İle Yeni Döneme Hazır
Alışveriş Merkezleri Ve Yatırımcıları Derneği Güçlü Yönetim Kadrosu İle Yeni Döneme Hazır
Alışveriş Merkezleri Ve Yatırımcıları Derneği Güçlü Yönetim Kadrosu İle Yeni Döneme Hazır
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

AYD, yeni dönemde güçlü yönetim kadrosu ile hakkaniyet, vicdan ve hukuk değerleri çerçevesinde sektörün sorunlarına çözüm aramaya, sektörün sürdürülebilir büyüme gösterebilmesi için projeler üretmeye odaklanacak.

AYD’nin geçtiğimiz ay yapılan Genel Kurul toplantısında oy birliği ile Başkanlık görevine seçilen Prof. Dr. Hüseyin Altaş, yeni dönem hedeflerini ve aksiyonlarını belirlemek adına ilk resmi Yönetim Kurulu Toplantısını düzenledi. AVM yatırımcıları olarak tüketiciler, perakendeciler ve sektörel tüm çözüm ortaklarıyla birlikte perakende sektörünün gelişimi için tam bir iş birliği çerçevesinde çalışma amacıyla bir araya gelen Yönetim Kurulu yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Önümüzdeki dönem stratejisinin belirlendiği toplantıya ilişkin Prof. Dr. Hüseyin Altaş görüşlerini şu şekilde iletti: “Bu toplantı derneğimizin faaliyetlerine hızlı ve etkin bir şekilde devam etmesi adına çok önemli idi. Bugün tüm Yönetim Kurulu üyelerimizin katılımıyla gerçekleşen bu güçlü birliktelik ve birleştirici yaklaşım sektör sorunlarına çözüm üretebilmemiz için büyük önem arz ediyor. Önümüzdeki dönem odaklanacağımız konuların başında Alışveriş merkezlerinin fonksiyonlarının değişimi yer alıyor. Alışveriş merkezlerinin ihracata, istihdama ve yaşam kültürümüze doğrudan katkı yapan yaşam merkezleri olma özelliğini öne çıkartan çalışmalarımız olacak. Önceliklerimiz arasında yer alan diğer bir konu ise Türkiye Borçlar Kanunu’ndaki hükümler, ortak alan giderleri, dövizli kira, döviz borçlarımız, otoparklar, güvenlik, temizlik konularındaki sorunlar ile istihdam gibi konularda hukuka uygun, adaletli çözümlerle sadece bugün için değil, AVM’lerimizin gelecekte de sürdürülebilir olmalarını sağlama yönünde önemli projeler hayata geçireceğiz.”

Yönetim Kurulu’nda yer alan tüm üyelerin hukuk, vicdan ve hakkaniyeti temel alarak üzerimize düşeni yapmaya hazır olduğunun altını çizen Prof. Dr. Hüseyin Altaş, “Derneğimizin temsil gücünü arttırmak için bütün alışveriş merkezlerinin AYD’ye katılımının sağlanması yönünde de çalışmalarımız olacak. Bu kapsamda ilk olarak sektörün dinamiklerine ve hassasiyetlerine göre belirlediğimiz altı kurulumuz çok kıymetli altı başkan yardımcımız öncülüğünde çalışmaya başlayacak.Şimdiden tüm Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarıma sadece alışveriş merkezleri değil; Türkiye’nin geleceği için verdikleri emek için çok teşekkür ederim.”

İlginizi Çekebilir

Futbolda Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Sağlanmalı

Kapsayıcı Futbolu Düşlemek:


Geleceğine Birlikte Karar Verelim Çünkü "İstanbul Senin"

19 Ekim 2019


Nova Sposa İle Romantik Gelinler

Uzun Kollu Gelinlik Modeli


İzmir’De Kapalı Gişe Sıla Gecesi

SILA İZMİR’DE HAYRANLARIYLA BULUŞTU


Tügiad, Harekât Sonrası Akçakale'de

TÜGİAD, Harekât Sonrası Akçakale'de


Etiketler: için, Yönetim, Kurulu, sektörün, çözüm

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.