22 Ağustos 2019 Perşembe 10:34

GÜNDEM

Alp Erkin Çakmak, Unutulmayan Dizi Müzikleriyle Gloss’Ta!

Doktorlar, Dudullu Postası, Fikrimin İnce Gülü, Merhamet, Serçe Sarayı, Şubat gibi sevilen dizilerin unutulmayan müzikleri, Gloss Müzik etiketiyle tüm dijital satış platformlarında.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Gloss Müzik, Türkiye televizyonlarının sevilen dizilerinin unutulmayan müziklerini yayınlamaya devam ediyor. Firma, 2019 yılı başında Alp Erkin Çakmak’ın 2005 yılından bu yana yayımlanan dizi ve film müziklerinden oluşan dört albümlük bir seçki yayınlamaya başlamıştı. Serinin ikinci albümü geçtiğimiz günlerde dinleyicilerin beğenisine sunuldu.

“Alp Erkin Çakmak Dizi Müzikleri Vol.2”, Doktorlar, Dudullu Postası, Fikrimin İnce Gülü, Merhamet, Serçe Sarayı ve Şubat dizilerinin unutulmaz müziklerinden oluşuyor.

1992 yılında henüz üniversite öğrencisiyken bar programları ile profesyonel müzik hayatına başlayan Alp Erkin Çakmak, pek çok konser ve sahne programında yer aldıktan sonra kendi müziklerini yapmaya başladı. 2005 yılından bu yana televizyon dizileri, filmler, belgeseller, tanıtımlar ve reklamlar için sayısız müzik hazırladı. Merhamet dizisi için Ferhat Livaneli ile birlikte yaptığı müziklerle 2013 yılında “En İyi Dizi Müziği” kategorisinde “Altın Kelebek” ödülünü kazandı.

Ürettiği eserlerin düzenleme, kayıt, miks ve mastering işlemlerinin yanı sıra birçok enstrümanın icrasını da üstlenen Alp Erkin Çakmak’a kemanda Farhi Karaduman ve Sendur Güzelel, klarnette Serkan Bağtır ve bazı parçalarda klasik gitarda Barış Diri eşlik etti.

Daha önce Gloss Müzik etiketiyle yayınladığımız Alp Erkin Çakmak&Barış Diri-Dizi Müzikleri-Vol 1,Serçe Sarayı-Dizi Müzikleri ve Küçük Günahlar-Film Müziğinden sonra yayınlayacağımız bu müzikler, sanatçının 2005'den bu yana yayınlanan dizi ve film müziklerinden bir seçki olacak şekilde oluşturuldu.

Son yıllarda Türkiye ve İsveç arasında gidip gelerek müzik üretmeye devam eden

Alp Erkin Çakmak, yaşamını iki senedir İsveç'te sürdürüyor.

Spotify | Apple Music | iTunes | Tidal | Fizy

İlginizi Çekebilir

Yeni Enerji Teknolojileri Uluslararası Yatırımcıların Radarında

Teknoloji, elektrik sektörü yatırımlarında karar verme sürecinin bir parçası olmanın ötesine geçerek en belirleyici faktör haline geliyor. Uluslararası danışmanlık ve denetim şirketi EY (Ernst & Young) Türkiye’nin Enerji Sektörü Lideri Erkan Baykuş, Türkiye ve dünyada enerji sektörünün durumunu değerlendirdi ve 2020 yılı için öngörülerini aktardı.


2020 Erkek Modasının Trendleri Neler

2020 ERKEK MODASININ TRENDLERİ TANITILDI


Ankara’Da Candan Gecesi

Kerki Solfej'in düzenlediği konserlerde sevenleriyle buluşan Candan Erçetin, dün akşam Ankara Congresium’da sahneye çıktı. Her konserinde sahnesi, performansı, kostümleri ve repertuarıyla dinleyicisini farklı bir yolculuğa çıkaran Candan Erçetin, dün akşam Ankara’da sevenlerine yine unutulmaz bir akşam yaşattı.


Prof. Dr. Ahmet Kırman, Tataristan Cumhurbaşkanı Tarafından Üstün Hizmet Madalyasına Layık Görüldü

Prof. Dr. Ahmet Kırman, Tataristan Cumhurbaşkanı


‘Ferhangi Şeyler’ 9 Aralık Pazartesi Trump Kültür Ve Gösteri Merkezi’Nde

Usta oyuncu Ferhan Şensoy’un tek kişilik gösterisi ‘Ferhangi Şeyler’, 9 Aralık Pazartesi günü saat 20:30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde tiyatro severlerle buluşuyor.


Etiketler: Erkin, Çakmak, 2005, yana, müziklerinden

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.