29 Haziran 2017 Perşembe 15:56

YURTTAN

Amasya İşsizlik Oranı En düşük İllerden Biri

Amasya İşsizlik Oranı En düşük İllerden Biri
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Amasya Türkiye'nin en huzurlu illerinden biri. Amasya Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Murat Kırlangıç, DHA Amasya Muhabiri Sinan Harmancı'nın gaberine göre: “Amasya işsizlik oranı en düşük illerden bir tanesi, ülkemizde olduğu gibi ilimizde de iş beğenmemezlik var, çalışmak isteyen, emek harcamak isteyen, para kazanmak isteyen, alın terinin karşılığını almak isteyen herkese ilimizde iş var” dedi. Evet, Amasya son yıllarda özellikle turizm alanında çok mesafe aldı. Ayrıca Amasya'da hatrı sayılır sanayi kuruluşları da bulunuyor bunlardan en önemlisi Merzifon'daki Silverline tüm dünyaya ankastre ürünleri ihraç ediyor. Yine Merzifon'daki APS tekstil önemli ihracat markalarından biri olarak görülüyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye Nüfusunun Yüzde 28,3’Ü Çocuklardan Oluşuyor

20.04.2018


Aygaz’Dan 25 Tl Maxıpuan Sürprizi

AYGAZ’DAN 25 TL MAXIPUAN SÜRPRİZİ


Kozmobox’Ta Alışverişler İndirimle Başladı

Güzellikte fark yaratacağınız ürünler bir arada


Heyecanla Beklenen Yeni God Of War Oyunu, 20 Nisan 2018 Tarihinde Oyunseverlerle Buluşacak

Değişim geçiren ve eski hikayeye göre daha farklı bir karakter olarak karşımıza çıkacak olan Kratos, yeni kurguda oğlu Atreus uğruna geçmişteki hatalarını telafi etmek ve daha iyi bir adam olmak için çabalıyor. Artık Kratos’un bir olgunlaşma döneminde olduğu ve şiddet üzerine derin bir yolculuğa çıktığı görülüyor. Canavarlar, ejderhalar ve tanrılarla dolu bir dünyada kaos içindeyken, geleceği korumak için geçmişle hesaplaşan bu yarı tanrı, zorlu macerası boyunca oyunseverlerin yardımını bekliyor.


Her Yıl 3 Milyon Çocuğun Hayatı Aşı İle Kurtuluyor

Pek çok hastalık aşı sayesinde tarihe karıştı, birçoğunun görülme oranı da oldukça azaldı. Bebeklikten, hamileliğe, seyahat öncesinden 65 yaş üzerine kadar pek çok dönemde önemli olan aşılar, sağlığın korunmasının en önemli anahtarlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle çocukluk dönemi aşılarının eksiksiz olarak yapılması ömür boyu koruyucu etkide bulunarak bireyi hastalıklardan uzak tutuyor. Memorial Ataşehir Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nden Doç. Dr. Gökhan Aydemir, “Aşı Haftası” kapsamında aşının önemi hakkında bilgi verdi.


Etiketler: Amasya, isteyen, düşük, biri, ilimizde

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.