8 Eylül 2017 Cuma 14:36

YURTTAN

Amasya Merzifon Halimanının Yükü Kasımda Rahatlayacak

Amasya Merzifon Halimanının Yükü Kasımda Rahatlayacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Samsun yolcuları için merakla beklenen haber geldi. 17 yıldır hizmet veren Samsun-Çarşamba Havalimanı, pistteki yaklaşık çökme nedeniyle 7 Ağustos 2017 tarihinde kapatılarak, bakım ve onarıma alınmıştı. Yerel basına yansıyan haberlere göre Samsun-Çarşamba Havalimanı Kasım ayında uçuşa açılacak. Havalimanındaki bakım nedeniyle Özellikle Amasya-Merzifon Havalimanı yoğun olarak kullanılmaya başlanmıştı. Yılda toplam 1 milyonunun üzerinde yolcunun kullandığı havalimanının bakım ve onarım çalışmalarının devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Reklamverenler Derneği’Nde Yeni Dönem Ana Mesaj Güven Ve Şeffaflık. Hadi Artık!

Reklam yatırımlarının büyümesi için şeffaflık ve güvenin sağlanması gerekiyor


Yeni Medya Ve Kriptopara İç İçe Kavramlar

Kadir Has Üniversitesi tarafından düzenlenen 7. Yeni Medya Konferansı’nda kriptopara konuşuldu.


Teknosa’Dan Kırklareli’Nin Yeni Yaşam Merkezine Mağaza

Teknosa, yeni mağazasını Kırklareli Lüleburgaz’daki 39 Burda AVM içinde açtı. Sabancı Holding Perakende Grup Başkanı ve Teknosa Yönetim Kurulu Başkanı Ata Köseoğlu’nun katılımıyla açılan Teknosa mağazasında, telekomdan küçük ev aletlerine, TV’lerden bilgisayar ve aksesuarlara kadar binlerce ürün çeşidi avantajlı fiyatlarla sunuluyor.


Nisan 2018

Mikro Yazılım, 30 yıllık deneyimini arkasına alarak geliştirdiği yeni ürün gamını, ilk olarak İş Ortakları ile buluşturdu. Mikro Yazılım’ın tüm Türkiye’deki 300’ün üzerinde İş Ortağı, İzmir Çeşme’de gerçekleşen 3 günlük bir İş Ortakları Lansman Toplantısı’nda bir araya geldi.


Happn Ceo’Su Didier Rappaport “Yapay Zekâ İle İlişkilerde İlk Adım Artık Çok Daha Kolay”

Yapay zekânın artık hayatın her alanında kullanılan çok önemli bir teknoloji haline geldiğini vurgulayan Rappaport, bu teknolojinin insan ilişkilerini ve tanışma uygulamaları dünyasını da giderek daha olumlu yönde etkileyeceğinin altını çizdi. Yapay zekânın insanoğluna seçenekler sunan bir sistem olduğuna değinen Rappaport, “Bu teknoloji bizim adımıza kararlar veren bir mekanizma değil. Aksine geçmiş deneyimlerimizi analiz eden ve gelecekte nasıl bir adım atmak istediğimiz hakkında tahminler yürütüp bize bu doğrultuda seçenekler sunan bir yardımcı” dedi.


Etiketler: Havalimanı, bakım, Samsun-Çarşamba, nedeniyle, Amasya

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.