27 Eylül 2019 Cuma 14:03

GÜNDEM

Amazon Avrupa Başkan Yardımcısı Boğaziçi Üniversitesi’Nde Konferans Verdi

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından gerçekleştirilen İİBF Liderler Günü’nün bu haftaki konuğu Amazon Avrupa Başkan Yardımcısı Xavier Garambois oldu. İş dünyasının liderlerinin katıldığı oturumda Garambois: “Amazon’da çalışan herkes birer lider. En büyük ilhamımız ise müşterilerimiz. Bu da Amazon içindeki inovasyonun bir parçası” dedi.

Amazon Avrupa Başkan Yardımcısı Boğaziçi Üniversitesi’Nde Konferans Verdi
Amazon Avrupa Başkan Yardımcısı Boğaziçi Üniversitesi’Nde Konferans Verdi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından gerçekleştirilen İİBF Liderler Günü’ne bu hafta Amazon Avrupa Başkan Yardımcısı Xavier Garambois konuk oldu. İş dünyasının liderlerinin katılımıyla gerçekleşen oturumda Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker’in sorularını cevaplayan Garambois, Amazon’un liderlik sırlarını paylaştı. Amazon Liderlik İlkeleri’nin şirketteki her bir çalışanda geçerli olacak şekilde yazıldığını belirten Garambois: “Amazon’da sürekli öğrenim ve inovasyonu destekliyoruz. Amazon Liderlik İlkeleri kültürümüzün nefes alan, canlı bir parçası. Başarımızdaki en büyük etken ise ilhamımızı müşterilerimizden almamız” dedi.

“Müşteri odaklı bir şirketiz”

Garambois: “İnsanlar sürekli bana ‘’Amazon ne? Perakende şirketi mi? Lojistik mi yoksa teknoloji firması mı?’’ diye soruyor. Bu soruyu ‘’müşteri odaklıyız’’ olarak yanıtlıyorum. İşinizin merkezine birçok şeyi alabilirsiniz. Rakip, ürün, teknoloji gibi birçok seçenek var. Ancak bize göre müşteri odaklılık ilk günkü bakış açımızı en taze tutan şey” dedi.

“Türkiye e-ticaret sektörü müthiş fırsatlar barındırıyor”

Geçtiğimiz günlerde Türk KOBİ’lerini Avrupa’daki milyonlarca müşteriyle buluşturduklarını belirten Garambois: “Türkiye e-ticaret sektörü ve Türk KOBİ’leri müthiş fırsatlar barındırıyor. Amazon olarak KOBİ’lerin büyüyerek gelişmeleri ve güçlenmeleri için yaptığımız çalışmalar kapsamında Türkiye'den e-ihracatı başlattık. TOBB ve Boğaziçi Üniversitesi ile gerçekleştirdiğimiz e-ihracat eğitim serileri işbirliğiyle de KOBİ’lere e-ihracatın kolay yolunu açıyoruz. Böylece Amazon olarak Türk KOBİ’lerini milyonlarca müşterimizle buluşturarak Türk markalarını uluslararası arenaya taşımayı arzuluyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Destek Var Reklam Yok

DESTEK VAR REKLAM YOK


Genco Erkal’In Oyunu ‘Merhaba’ 30 Ocak Perşembe Trump Sahne’De

İlk kez 2017’de New York’ta sergilenen müzikli oyun, edebiyat dünyasının beş büyük ustasıyla tiyatro severleri müzikli bir yolculuğa çıkarıyor.


Auschwitz'in Müslüman Kurbanları

75 yıl önce, güneybatı Polonya'daki büyük Auschwitz toplama kampı Sovyet Kızıl Ordusu tarafından Naziler’den kurtarıldı. Burada ve diğer Nazi kamplarında; açlıktan ölen, gazla öldürülen veya diğer işkence yöntemleriyle katledilenler arasında Kuzey Afrikalı ve Orta Asyalı Müslümanlar da bulunuyordu.


Bülten Sevginizi Nuxe İle Yansıtın

Kadınların içgüdülerinden gelen güzelliği, doğadan aldığı ilhamla buluşturan dermokozmetik markası NUXE, Sevgililer Günü için sizi benzersiz hediye seçeneklerini keşfetmeye çağırıyor.


Hayvan Sahipleri İçin Eşsiz Bir Deneyim Royal Canın Hub

Royal Canin Hakkında:


Etiketler: Amazon, KOBİ, Türk, Boğaziçi, Üniversitesi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.