17 Aralık 2018 Pazartesi 11:35

GÜNDEM

Amazon.Com.Tr’De ‘İstek Listesi’ İle Yılbaşı Alışverişine Hazırlanın

Listeni hazırla, düzenle ya da paylaş

Amazon.Com.Tr’De ‘İstek Listesi’ İle Yılbaşı Alışverişine Hazırlanın
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Milyonlarca ürünü uygun fiyat, güvenilir teslimat, kaliteli müşteri hizmeti, kolay ve rahat online alışveriş deneyimi ayrıcalığıyla Türkiye’deki müşterilerine sunan Amazon.com.tr, online alışverişi keyifli ve interaktif hale getirecek yeni özelliği ‘İstek Listesi’ni devreye aldı. Kullanıcılara kendi alışveriş listelerini yaratma imkanı sunan yeni ‘İstek Listesi’,beğenilen ürünlerin kolayca listelenerek diğer kullanıcılarla paylaşılmasını, listenin düzenlenerek ‘herkese açık’ seçeneğiyle görünür hale getirilmesini ya da kişiselleştirilmesine imkan tanıyor. Alışveriş listesini oluşturan kullanıcı, arzu ettiği ürünleri tek bir yerden kolayca ekleyebiliyor, arkadaşlarının listelerini takip edebiliyor ya da kendi listesini paylaşabiliyor ve listesindeki ürünlerin fiyat değişikliklerini kontrol edebiliyor.

Yılbaşı alışverişlerinizi şimdiden listelemeye başlayın

Müşterilerinin istediği ürünleri listeleyebileceği, düzenleyebileceği, sevdikleriyle paylaşabileceği ‘İstek Listesi’, ürün fiyatlarındaki anlık değişimleri izlemek için de kullanılabiliyor. Kullanıcılar birden fazla liste oluşturabiliyor, paylaşabiliyor, gizleyebiliyor ya da bir başka kullanıcının ‘herkese görünür’ listesine göz atarak o listeden ürünleri takip edebiliyor. Kullanıcılar ‘İstek Listesi’ özelliğini Amazon Alışveriş mobil uygulaması, web sitesi ya da mobil tarayıcılar üzerinden istedikleri zaman, istedikleri yerden oluşturabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Boğaziçi Üniversitesi Ve Mıt’Den Elektrikli Araçlarda Pil Ömrünü Uzatacak Araştırma

Boğaziçi Üniversitesi ve MIT, iki kurumun araştırmacıları arasında iş birliği kurulmasını ve her yıl en az üç projenin finanse edilmesini öngören MISTI (Science and Technology Initatives) programı kapsamında 2018-2019 döneminde desteklenecek yeni projeler arasına, Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi olarak görev yapan Dr. Gülin Vardar’ın ‘’Cold Sintering: a Novel Solidification Technique for Solid-State Batteries’’ başlıklı araştırmasını ekledi. Gülin Vardar’ın araştırması, elektrikli araçlarda kullanılan pillerin depoladığı enerji miktarını artırmayı ve pillerin performansını güçlendirecek yeni yöntemler geliştirmeyi hedefliyor.


Farklı Tasarımıyla Öne Çıkan Philips M3501 Kablosuz Ev Telefonu N11.Com’Da Satışta

E-ticaret platformu n11.com, tasarımıyla ön plana çıkan Philips M3501 model kablosuz ev telefonunu satışa sunuyor. Evlerde hala sıkça tercih edilen kablosuz ev telefonu artık şıklığı ve tasarımı ile öne çıkıyor. Ahize hoparlörü sayesinde eller serbest modu ile telefonu kulağa götürmeden konuşabilme özelliği taşıyan model telefonla konuşurken başka işlerle uğraşmanıza da olanak sağlıyor. Telefonlarında enerji tasarrufu özelliği barındıran Philips markasının M3501 modelinde ECO+ modu devreye alındığında yayılan radyasyon %60’a kadar, telefon şarj olurken ise %95’e kadar azalıyor.


Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi’Nin Startını Meclis Başkanı Binali Yıldırım Verdi

Profesyonel esporcularla sohbet ederek League of Legends oyunu hakkında bilgi alan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, gençlerle gerçekleştirdiği sohbetin ardından Riot Games Espor Sahnesi’ni gezdi. Türkiye'de 4 milyon oyuncunun bulunduğunu, 10 milyon kişinin ise esporla ilgilendiğini söyleyen Yıldırım, “Bilgisayar oyunu, nasıl profesyonelliğe dönüşüyor; bunun en güzel örneğini burada görüyorsunuz. Riot Games'e ve Vodafone FreeZone'a teşekkür ediyorum. İstanbul için bu işte öncü olmak, bu işi başlatmak çok güzel bir şey. İstanbullu olarak hepimiz bundan gurur duyuyoruz” dedi.


Sephora’Nın Heyecanla Beklenen İndirimi Başlıyor!

Sephora tutkunlarının heyecanla beklediği büyük Sephora indirimi başlıyor!


E Serisinin En Yenisi Vestel Venus E4 Satışa Çıktı

e serisinin en yenisi


Etiketler: ‘İstek, Listesi, ürünleri, edebiliyor, fiyat

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.