17 Aralık 2018 Pazartesi 11:35

GÜNDEM

Amazon.Com.Tr’De ‘İstek Listesi’ İle Yılbaşı Alışverişine Hazırlanın

Listeni hazırla, düzenle ya da paylaş

Amazon.Com.Tr’De ‘İstek Listesi’ İle Yılbaşı Alışverişine Hazırlanın
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Milyonlarca ürünü uygun fiyat, güvenilir teslimat, kaliteli müşteri hizmeti, kolay ve rahat online alışveriş deneyimi ayrıcalığıyla Türkiye’deki müşterilerine sunan Amazon.com.tr, online alışverişi keyifli ve interaktif hale getirecek yeni özelliği ‘İstek Listesi’ni devreye aldı. Kullanıcılara kendi alışveriş listelerini yaratma imkanı sunan yeni ‘İstek Listesi’,beğenilen ürünlerin kolayca listelenerek diğer kullanıcılarla paylaşılmasını, listenin düzenlenerek ‘herkese açık’ seçeneğiyle görünür hale getirilmesini ya da kişiselleştirilmesine imkan tanıyor. Alışveriş listesini oluşturan kullanıcı, arzu ettiği ürünleri tek bir yerden kolayca ekleyebiliyor, arkadaşlarının listelerini takip edebiliyor ya da kendi listesini paylaşabiliyor ve listesindeki ürünlerin fiyat değişikliklerini kontrol edebiliyor.

Yılbaşı alışverişlerinizi şimdiden listelemeye başlayın

Müşterilerinin istediği ürünleri listeleyebileceği, düzenleyebileceği, sevdikleriyle paylaşabileceği ‘İstek Listesi’, ürün fiyatlarındaki anlık değişimleri izlemek için de kullanılabiliyor. Kullanıcılar birden fazla liste oluşturabiliyor, paylaşabiliyor, gizleyebiliyor ya da bir başka kullanıcının ‘herkese görünür’ listesine göz atarak o listeden ürünleri takip edebiliyor. Kullanıcılar ‘İstek Listesi’ özelliğini Amazon Alışveriş mobil uygulaması, web sitesi ya da mobil tarayıcılar üzerinden istedikleri zaman, istedikleri yerden oluşturabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Yaz Ayları Bu Ameliyatlara Engel Değil!

“Hastalarımızın çok büyük bir kısmından; ‘Yazın ameliyat olursam sıkıntı yaşar mıyım?’, ‘Yaz aylarında ameliyatlar daha mı tehlikeli olur’ gibi dönüşler alıyoruz. Bu konu hakkında, açıklığa kavuşturulması gereken ciddi bir bilgi kirliliği var” diyen İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Murat Sertan Şahin, anlattı.


Üretimde Dijital Dönüşümün İlk Adımı

Haziran 2019


Göçebe Tuvaller'in Mavi Göç'ü 28 Haziran'da açılacak

Göçebe Tuvaller Bodrum'da


Koç Topluluğu İhracatın Da Zirvesinde!

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin düzenlediği “İhracat Şampiyonları Ödül Töreni”ne Koç Topluluğu Şirketleri damga vurdu. İlk 10’da 4 Koç Topluluğu Şirketi yer alırken, Ford Otosan ihracat şampiyonu, Tofaş 3’üncü, Tüpraş 6’ncı ve Arçelik 8’inci oldu. Ödülleri Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldı.


Tim 26. Olağan Genel Kurulu Türkiye'nin İhracat Şampiyonları Ödül Töreni Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı 2018 Araştırması

TİM 26. Olağan Genel Kurulu, Türkiye'nin İhracat Şampiyonları Ödül Töreni ve “Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı 2018” araştırmasına ilişkin basın bültenlerimizi ve görselleri ekte bilgilerinize sunarız.


Etiketler: ‘İstek, Listesi, ürünleri, edebiliyor, fiyat

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.