2 Aralık 2019 Pazartesi 12:14

GÜNDEM

Amazon.Com.Tr’Den “En İyi Pazartesi”Ye Özel Fırsatlar

Fırsatlar “En İyi Pazartesi” ile kaldığı yerden devam ediyor

Amazon.Com.Tr’Den “En İyi Pazartesi”Ye Özel Fırsatlar
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul, 2 Aralık 2019- Amazon.com.tr, 2 Aralık “En İyi Pazartesi Fırsatları”nı duyurdu. Tüketiciler Seçili Sinbo ürünlerinde %30’a, seçili Paşabahçe yemek takımları ve mutfak ürünlerinde %50’ye varan indirimin yanı sıra seçili yeni sezon Jack & Jones ürünlerine %40, Lenovo Ideapad S145’e %27, Huawei P30 128 GB siyah cep telefonuna %29 indirimle sahip oluyor. Gün boyunca sürecek En İyi Pazartesi fırsatlarıyla müşteriler birçok farklı kategoriden binlerce ürünü cazip indirimlerle satın alma olanağı yakalıyor.

Amazon.com.tr, En İyi Pazartesi Fırsatları ile birlikte Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen ürünlerde geçerli “Ücretsiz Ekspres Teslimat” hizmetinin de minimum alışveriş sepeti tutarını düşürüyor. Müşteriler 300 TL yerine, 200 TL ve üzeri alışverişlerinde “Ücretsiz Ekspres Teslimat” hizmetinden faydalanabiliyor.

En İyi Pazartesi’ye özel fırsatlar

Amazon.com.tr’nin En İyi Pazartesi (2 Aralık) kampanyasında birçok ürün eşsiz fırsatlarla tüketicilerle buluşuyor. Tüketiciler stoklarla sınırlı bu fırsatlara amazon.com.tr/eniyipazartesi ve Amazon.com.tr mobil uygulaması üzerinden ulaşabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Kadıköy Belediyesi Depremzede Köpek Kartopu’Na Kapılarını Açtı

Elazığ depreminde evi hasar gören “Barınak Meleği” olarak bilinen Türkan Ceylan adlı üniversite öğrencisinin köpeği Kartopu’na Kadıköy Belediyesi kapılarını açtı. Deprem bölgesinden kurtarılan Kartopu yeni yuvasına kavuşuncaya kadar Kadıköy Belediyesinin misafiri olacak.


Crypto Talks’Tan Bilira’Ya Davet 28 Ocak 2020

Türk Lirası tarafından desteklenen, herkese uyumlu ve güvenilir ilk stabil kripto para birimi olan ve geçtiğimiz aylarda aldığı yatırımlarla kurumsal kimlik dönüşümüne başlayan BiLira, kullanım pratiklerini artırmaya devam ediyor. BiLira, 28 Ocak 2020 tarihinde 42 Maslak ininal Espor Arena’da düzenlenecek olan Crypto Talks katılımcıları ile buluşacak.


Beşir Derneğinden Afetzedelere Destek

BEŞİR DERNEĞİNDEN AFETZEDELERE DESTEK


Türk Telekom Elazığ İçin Seferber Oldu

Sabit ve ankesörlü telefonlar ücretsiz kullanıma açıldı


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Etiketler: Amazoncomtr, Pazartesi, Aralık, Tüketiciler, ürünlerinde

Yorumlar 0 adet



Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.