16 Ekim 2019 Çarşamba 11:30

GÜNDEM

Amazon Satıcı Eğitimleri İstanbul'da Başladı

KOBİ'ler Avrupa'ya e-ihracatla satışlarını artırmanın yollarını öğreniyor

Amazon Satıcı Eğitimleri İstanbul'da Başladı
Amazon Satıcı Eğitimleri İstanbul'da Başladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İSTANBUL / 16.10.2019- TOBB, Amazon.com.tr ve Boğaziçi Üniversitesi iş birliğiyle KOBİ'lere ve işletmelere e-ticaretin avantajlarını anlatarak yerli markaları e-ihracatla büyütecek BiTıklaAvrupa eğitim serisinin ilki İstanbul’da gerçekleşti. KOBİ’lerin Avrupa’ya ihracatla Amazon’un Avrupa pazar yerlerinde işlerini büyütmek ve satışlarını artırmak üzere kurgulanan eğitimlerin ilk ikisi 14-15 Ekim tarihlerinde TOBB Istanbul Hizmet Binası’nda 163 KOBİ’nin katılımıyla gerçekleşti. Eğitimler 2019-2020 dönemi boyunca Türkiye genelinde 20 ilde 40 seans olarak gerçekleştirilecek.

E-ihracatta baştan sona rehberlik

BiTIklaAvrupa, firmaların ürünlerini Amazon’un Avrupa’daki 5 pazaryeri (Almanya, Fransa, İngiltere, İspanya ve İtalya)üzerinden Avrupa’nın 27 ülkesine göndermesini sağlayarak Türkiye’den Avrupa’ya bir e-ihracat köprüsü kurmayı amaçlıyor. Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi eğitmenlerinden ve Amazon satış ekiplerinden eğitim alan satıcılar, aynı zamanda diğer potansiyel Amazon satıcılarıyla da tanışma ve deneyim paylaşma fırsatı buluyor. E-ihracat yolunda satıcılara A’dan Z’ye rehber olan eğitimler, Amazon’a kayıt aşamasından satıcı performansını yükseltme yollarına, katalog sisteminin inceliklerinden ürün listeleme biçimlerine, lojistik modellerinden ürün öne çıkarma yöntemlerine kadar birçok önemli konuyu kapsıyor.

TOBB çatısı altındaki odalara kayıtlı ve e-ihracatla işini büyütmek isteyen tüm şirketlerin katılımına açık ve ücretsiz olan eğitimler TOBB’a bağlı odaların organizasyonunda gerçekleştiriliyor. Eğitimlere ilişkin başvuru formu ve programa www.bitiklaavrupa.com üzerinden ulaşılabiliyor. Herhangi bir eğitim seansına katıldıktan sonra Amazon Avrupa’da satış için kaydını tamamlayan tüm satıcılara Amazon Avrupa’da ürünlerini ön plana çıkarabilmek için kullanabilecekleri 125€ değerinde site içi hediye reklam bedeli de sunulacak.

Weber Shandwick Türkiye - Nihan Üngör

İlginizi Çekebilir

Erzurumspor'da Şampiyonluk Primi Doping Etkisi Yaptı

ERZURUMSPOR'DA ŞAMPİYONLUK PRİM DOPİNG ETKİSİ YAPTI


5 Maddede Liposuction İle İlgili Bilmeniz Gerekenler

5 MADDEDE LIPOSUCTION İLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER


Fabrikalar 5G Hızında Dijitalleşecek

1 milyon doları aşan yatırımın sonucu ortaya çıkan yerli robot otomasyon sistemi CUBEBOX ve üretim-verimlilik takip yazılımı Kapasitematik ile dikkatleri üzerine toplayan Tezmaksan, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne kuracağı mini karanlık fabrika prototipi ile 122 ülkeden gelecek olan 78 bin sektör profesyoneline çalışmalarını sergileyecek.


Ödülü, Sürdürülebilir Giyim Üreten Mülteci Projesi Ve İşçilerine Özel Mağaza Sunan Fabrika Aldı

Tasarımcı Tommy Hilfiger, Tommy Hilfiger Global and PVH Europe CEO’su Daniel Grieder, gazeteci, aktivist ve konuşmacı Noor Tagouri’nin de aralarında bulunduğu uzman jüri üyeleri iki yarışmacıyı birinci olarak seçti.


Swatch X 007 Yeni James Bond Koleksiyonu Ve Limitli Özel Edisyonu İle Tanışın

SWATCH X 007-


Etiketler: Avrupa, Amazon, TOBB, KOBİ, eğitim

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.