5 Eylül 2019 Perşembe 12:34

GÜNDEM

Amerikan Hastanesi Bu Yıl Da “Contemporary İstanbul”Un Sağlık Sponsoru Oldu

Kurulduğu günden bu yana kültür ve sanata destek veren Amerikan Hastanesi, 12-15 Eylül 2019 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek olan “Contemporary İstanbul”un bu yıl da resmi sağlık sponsoru oldu.

Amerikan Hastanesi Bu Yıl Da “Contemporary İstanbul”Un Sağlık Sponsoru Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Amerikan Hastanesi, Türkiye ve dünya çağdaş sanatının en iyi örneklerini Avrupa ve Asya’nın buluşma noktasında bir araya getiren Contemporary İstanbul’daki sponsorluğunu 11. yılına taşıdı. Amerikan Hastanesi, sanat fuarında logosundaki kırmızı ve mavi renklerden esinlenilerek tasarlanan sanat ve sağlık sözcüklerinden oluşan optik illüzyonlu standıyla yer alacak.

Amerikan Hastanesi olarak sanata verdikleri öneme değinen VKV Sağlık Kuruluşları Genel Müdürü Dr. Erhan Bulutcu, “Amerikan Hastanesi olarak, sanatın iyileştirici etkisini yakından deneyimliyoruz. Sanatın ve sanatçının desteklenmesinin önemini biliyor, buradan hareketle ülkemizde sanatın daha da ileriye taşınması için var gücümüzle desteğimizi sürdürüyoruz. Hastalarımıza ve ziyaretçilerimize sergiler sunduğumuz sanat galerimiz “Operation Room”un yanı sıra, Contemporary İstanbul gibi ülkemize katkı sağladığına inandığımız etkinliklerde de yer almayı vizyon ediniyoruz. Böylesine önemli bir sanat etkinliğinde 11. kez yer almanın mutluluğu içerisindeyiz,” dedi.

İlginizi Çekebilir

Zen G “Kıyak” Geçti!

ZEN-G “KIYAK” GEÇTİ!


Zubizu Yılbaşı Alışveriş Günlerine Yoğun İlgi

Türkiye’nin en iyi markalarının katıldığı ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ bu yıl 4 - 5 Aralık’ta Yapı Kredi Crystal ana sponsorluğunda Volkswagen Arena’da gerçekleşti. Her yıl on binlerce ziyaretçinin katıldığı ve yılın en önemli alışveriş etkinliği haline gelen ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ bu yıl da yoğun ilgi gördü.


“En Hızlı Yükseliş Gösteren Kurum” Ödülü Ptt’Nin

Posta, kargo, lojistik, e-ticaret, sigortacılık ve bankacılık gibi pek çok farklı alanda yenilikçi çözümleriyle ülkesine hizmet eden, geçmişten bugüne müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için çalışmalarını sürdüren PTT AŞ, İstanbul Altın Değerler Ödül Töreni’nde “En Hızlı Yükseliş Gösteren Kurum” ödülüne layık görüldü.


Fiba Cp, Perakende Günlerinde Hedeflerini Açıkladı

Fiba Grubu’nun finans ve finans dışı sektör tecrübesini, gayrimenkul bilgisi ile birleştiren FİBA CP, 4 - 5 Aralık 2019 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Perakende Günleri’ne katıldı. Etkinlik kapsamında paydaşlarına yönelik özel bir bilgilendirme toplantısı düzenleyen kurumun bu organizasyonu, Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayşecan Özyeğin Oktay’ın katılımıyla gerçekleşti.


Youtube'da 2019’Un En Popüler Videoları Belli Oldu

Yılın sonuna yaklaşırken Türkiye’de ve Dünyada 2019’da YouTube'a damgasını vuran videolar, kanallar ve anlar 'YouTube Rewind' başlığı altında toplandı.


Etiketler: Amerikan, Hastanesi, sanat, Contemporary, İstanbul

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.