15 Nisan 2019 Pazartesi 15:06

GÜNDEM

Amouage “Beach Hut” İle Yazı Harvey Nıchols’Ta Karşılayın

BEACH HUT WOMEN ve BEACH HUT MEN Harvey Nichols’a yazı getirdi!

Amouage “Beach Hut” İle Yazı Harvey Nıchols’Ta Karşılayın
Amouage “Beach Hut” İle Yazı Harvey Nıchols’Ta Karşılayın
Amouage “Beach Hut” İle Yazı Harvey Nıchols’Ta Karşılayın
Amouage “Beach Hut” İle Yazı Harvey Nıchols’Ta Karşılayın
Amouage “Beach Hut” İle Yazı Harvey Nıchols’Ta Karşılayın
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünya çapında en özenli ve egzotik parfümleri tasarlamasıyla meşhur Amouage sezgileri güçlü müşterilerine harika bir mirasın ve geleneğin anahtarını sunuyor.

Amouage, tasarladığı parfümlerde yenilikçi ve yaratıcı bir yaklaşım izliyor. Parfümcülüğün bir sanat olduğuna inanıyor. Kokunun eşsiz keyfi ile insan emeğini birleştiren Amouage, kişiye özel parfümlerle farklı bir duruş sergiliyor. Sanatın benzersizliği parfüme ilham oluyor.

Amouagebu eşsiz deneyime “Beach Hut” serisi ile iki adet nota ekliyor. Beach Hut Women, kış mevsimindeki ıssız kumsalların sessiz huzurunu yakalayan, olfaktif bir keşif sunuyor. Dalgaların karaya vurduğu odun parçaları ve kurumuş kumsal çimlerini hatırlatan bu koku vazgeçilmez bir ezginin tınısını hatırlatıyor. Üst notalarında Bergamut ve Mineral donuşlarından besleniyor. Beach Hut Man, doğanın tüm duyuları güçlendirdiği, özgür ve unutulmuş yerlere bir kaçışı simgeliyor. Üst notalarında Nane, Portakal çiçeği ve Galbanum bulunuyor. Gün batımının büyüleyici manzarasında duyuları harekete geçiren notalar ritminizi yükseltiyor.

İlginizi Çekebilir

Ramazan'da Karbonhidrat Tüketimine Dikkat

RAMAZAN’DA KARBONHİDRAT TÜKETİMİNE DİKKAT


Pepsi'nin Sunduğu Uefa Şampiyonlar Ligi Finali Açılış Töreninde Imagıne Dragons Futbol Severlerle Buluşuyor!

PEPSİ'NİN SUNDUĞU UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNALİ AÇILIŞ TÖRENİNDE IMAGINE DRAGONS


Guess’Ten Sürdürülebilir Moda Akımına Sanatsal Bir Duruş Guess Ve Sanatçı Eduardo Bolioli Güçlerini Sürdülebilir Moda İçin Birleştirdi

Akdeniz sahillerinde geçirdiği çocukluğundan ilham alan Bolioli, canlı ve simgesel tablolarından ilham aldığı bir dizi el yapımı baskı oluşturuyor. Desenler, yemyeşil eğrelti otları ve incir ağacı yapraklarına karşı sıralanmış balinaların, uçan balıkların, çekiç başlı köpek balıklarının ve kaplumbağaların görüntüleriyle deniz yaşamının zenginliklerini temsil ediyor. Kapsülün renk paleti, Dünya denizlerinden ilham alıyor: Kızıl Deniz için kırmızı, Pasifik Okyanusu için koyu mavi, Karayip Denizi için yeşil ve Hint Okyanusu için açık mavi.


Lazzoni Hotel'den 6 Farklı İftar Menüsü

LAZZONİ HOTEL’DEN


Eset Wannacry’I Unutmayalım

İki yıl önce 2017’nin Mayıs ayında 150 ülkedeki 200 bin bilgisayarı etkileyen tarihin en büyük küresel fidye saldırısı meydana geldi.Antivirüs yazılım kuruluşu ESET, çeşitli ülkelerdeki kamu, endüstri ve sağlık sistemlerini etkileyen WannaCry saldırısını hatırlatırken, şimdi nerede olduğumuzu mercek altına aldı. Özellikle sağlık sitemlerindeki dijitalleşmenin son iki yılda hızlandığına dikkat çeken ESET, medikal kayıtların kara borsada kredi kartı numaralarından 10 kat daha değerli olduğunu aktardı.


Etiketler: Amouage, Beach, sunuyor, eşsiz, notalarında

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.