20 Eylül 2019 Cuma 12:23

GÜNDEM

Ampute Milli Futbol Takımı Oyuncularından Ömer Güleryüz Gençlerin Eğitimini Desteklemek İçin Tiktok Hesabı Açtı

Dünyanın önde gelen kısa video paylaşım uygulaması TikTok, bu yıl kuruluşunun 151. Yılını kutlayan Türk Kızılay ile güçlerini birleştirerek çocuklar ve gençlerin eğitimlerine destek olmak için harekete geçti. TikTok üzerinden #EğitimleDeğişir hashtag’iyle yürütülen kampanyada TikTok, kampanya stickerları kullanılarak yapılan her paylaşım için Türk Kızılay’a toplamda 10 bin dolar bağışta bulundu. TikTok fenomenlerinin ve ünlülerin de aktif olarak katıldığı kampanya 84.1 milyon görüntülenmeye ulaştı.

Ampute Milli Futbol Takımı Oyuncularından Ömer Güleryüz Gençlerin Eğitimini Desteklemek İçin Tiktok Hesabı Açtı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kullanıcılarının yaratıcılıklarını, samimi ve eğlenceli pozitif deneyimlerini sunmalarına imkan sağlayan TikTok, aynı zamanda kullanıcıların toplum genelinde farkındalığı artıracak sosyal konularda paylaşım yapabilecekleri platform haline geldi. Bunun bir örneğini 9-15 Eylül arasında Türk Kızılay’ı ile yürüttüğü #EğitimleDeğişir kampanyası oldu. TikTok üzerinden yürütülen, ünlüler ve TikTok fenomenlerinin de destek verdiği kampanya kapsamında TikTok, Türk Kızılay’ına toplamda 10 bin dolar bağışta bulundu. Kampanya kapsamında paylaşılan videolar toplamda 84.1 Milyon görüntülenmeye ulaştı.

TikTok üzerinden yürütülen #EğitimleDeğişir kampanyasına ünlülerin yanı sıra bazı milli sporcular ve TikTok fenomenleri de destek verdi. Ünlü şarkıcı İsmail YK TikTok hesabından paylaştığı video ile eğitimin önemine dikkat çekerek takipçilerini kampanyaya destek vermeye çağırdı. Ampute Milli Futbol Takımı oyuncularından Ömer Güleryüz gençlerin eğitimini desteklemek için açtığı TikTok hesabında paylaştığı video ile duygusal anlar yaşattı. Ünlü fenomen ezgizem ise yeğeni ile çektiği videoyu paylaşarak destek çağrısında bulundu. Yeğeni ile 10’a kadar saydığı bu tatlı videoda, ezgizem çocukların eğitiminin önemine dikkat çekiyor. TikTok fenomenleri fıratsobutay ve alpercnaydın ise takipçilerini kampanyaya destek vermeleri yönünde çağrı yaptı.

Kampanya kapsamında Türk Kızlay resmi TikTok hesabı üzerinden paylaşım çağrısında bulunan Türk Kızılay Başkanı Dr. Kerem Kınık:

TikTok ve Kızılay güçlerini birleştirerek gençlere umut ışığı oluyor. #EğitimleDeğişir hastagi ile paylaşılan videolarla herkes çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunabilir,” dedi.

Kampanya kapsamında kullanıcılar, #EğitimleDeğişir hashtag’iyle ve kampanyaya özel sticker’ı kullanarak eğitim, pratik bilgi, pozitif enerji gibi temalarda yaratıcı içerikler paylaştı. TikTok ise bu şekilde paylaşılan her bir video için toplamda 10 bin Dolar bağışta bulundu.

guleryuzzz7

Milli Ampute Futbol Oyuncusu

firatsobutay

Ünlü Fenomen

ismailykofficial

Şarkıcı

alpercnaydn

Oyuncu

ezgizem

Ünlü TikTok Fenomeni

İlginizi Çekebilir

İbb, Tunceli’Ye Su Altı Arama Kurtarma Ekibi Gönderdi

İBB, TUNCELİ’YE SU ALTI ARAMA KURTARMA EKİBİ GÖNDERDİ


İbb, Açık Veri Portalını Hizmete Sundu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun “Zirve 2020”de açılacağını duyurduğu “İBB Açık Veri Portalı” hizmete sunuldu. https://data.ibb.gov.tr internet adresinden ulaşılabilen portal, bilgiye kolay ulaşım ve analiz imkanı ile kamuda şeffaflık vaat ediyor.


Yapay Zeka Ve Robotlar 'Hotel Restoran Cafe’ Ho Re Ca Sektörünün Hizmetinde...

31.Hotel Equipment ve 27.Food Product Fuarı’na Yerli ve Yenilikçi Ürünler Damgasını Vurdu


İmamoğlu'ndan Erdoğan'a “Ücretsiz Süt” Yanıtı “Veren El, Alan Eli Görmeyecek”

İMAMOĞLU'NDAN ERDOĞAN'A “ÜCRETSİZ SÜT” YANITI: “VEREN EL, ALAN ELİ GÖRMEYECEK”


Yarıyıl Tatilinde Çocuklar İçin Pratik Beslenme İpuçları!

“Sömestir tatili; kışın en soğuk ve bulaşıcı hastalıkların en yaygın dönemine denk geldiği için çocuklarımızın bu dönemde, besleyiciliği yüksek gıdalar ile beslenmesine dikkat etmeliyiz” diyen İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Uzm. Dyt. Sinem Usuk, açıkladı.


Etiketler: TikTok, destek, Türk, Kızılay, #EğitimleDeğişir

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.