20 Eylül 2019 Cuma 12:23

GÜNDEM

Ampute Milli Futbol Takımı Oyuncularından Ömer Güleryüz Gençlerin Eğitimini Desteklemek İçin Tiktok Hesabı Açtı

Dünyanın önde gelen kısa video paylaşım uygulaması TikTok, bu yıl kuruluşunun 151. Yılını kutlayan Türk Kızılay ile güçlerini birleştirerek çocuklar ve gençlerin eğitimlerine destek olmak için harekete geçti. TikTok üzerinden #EğitimleDeğişir hashtag’iyle yürütülen kampanyada TikTok, kampanya stickerları kullanılarak yapılan her paylaşım için Türk Kızılay’a toplamda 10 bin dolar bağışta bulundu. TikTok fenomenlerinin ve ünlülerin de aktif olarak katıldığı kampanya 84.1 milyon görüntülenmeye ulaştı.

Ampute Milli Futbol Takımı Oyuncularından Ömer Güleryüz Gençlerin Eğitimini Desteklemek İçin Tiktok Hesabı Açtı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kullanıcılarının yaratıcılıklarını, samimi ve eğlenceli pozitif deneyimlerini sunmalarına imkan sağlayan TikTok, aynı zamanda kullanıcıların toplum genelinde farkındalığı artıracak sosyal konularda paylaşım yapabilecekleri platform haline geldi. Bunun bir örneğini 9-15 Eylül arasında Türk Kızılay’ı ile yürüttüğü #EğitimleDeğişir kampanyası oldu. TikTok üzerinden yürütülen, ünlüler ve TikTok fenomenlerinin de destek verdiği kampanya kapsamında TikTok, Türk Kızılay’ına toplamda 10 bin dolar bağışta bulundu. Kampanya kapsamında paylaşılan videolar toplamda 84.1 Milyon görüntülenmeye ulaştı.

TikTok üzerinden yürütülen #EğitimleDeğişir kampanyasına ünlülerin yanı sıra bazı milli sporcular ve TikTok fenomenleri de destek verdi. Ünlü şarkıcı İsmail YK TikTok hesabından paylaştığı video ile eğitimin önemine dikkat çekerek takipçilerini kampanyaya destek vermeye çağırdı. Ampute Milli Futbol Takımı oyuncularından Ömer Güleryüz gençlerin eğitimini desteklemek için açtığı TikTok hesabında paylaştığı video ile duygusal anlar yaşattı. Ünlü fenomen ezgizem ise yeğeni ile çektiği videoyu paylaşarak destek çağrısında bulundu. Yeğeni ile 10’a kadar saydığı bu tatlı videoda, ezgizem çocukların eğitiminin önemine dikkat çekiyor. TikTok fenomenleri fıratsobutay ve alpercnaydın ise takipçilerini kampanyaya destek vermeleri yönünde çağrı yaptı.

Kampanya kapsamında Türk Kızlay resmi TikTok hesabı üzerinden paylaşım çağrısında bulunan Türk Kızılay Başkanı Dr. Kerem Kınık:

TikTok ve Kızılay güçlerini birleştirerek gençlere umut ışığı oluyor. #EğitimleDeğişir hastagi ile paylaşılan videolarla herkes çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunabilir,” dedi.

Kampanya kapsamında kullanıcılar, #EğitimleDeğişir hashtag’iyle ve kampanyaya özel sticker’ı kullanarak eğitim, pratik bilgi, pozitif enerji gibi temalarda yaratıcı içerikler paylaştı. TikTok ise bu şekilde paylaşılan her bir video için toplamda 10 bin Dolar bağışta bulundu.

guleryuzzz7

Milli Ampute Futbol Oyuncusu

firatsobutay

Ünlü Fenomen

ismailykofficial

Şarkıcı

alpercnaydn

Oyuncu

ezgizem

Ünlü TikTok Fenomeni

İlginizi Çekebilir

Aileler Disleksiyi Çok Geç Fark Ediyor

Aileler çok geç fark ediyor!


Meme Kanserinde Farkındalık Ve Erken Tanı Çok Önemli!

Dünya sağlık örgütünce ekim ayının “Meme Kanseri Farkındalık Ayı” olarak belirlenmesiyle, özellikle kadınlarda daha sık karşılaşılan meme kanserine karşı alınacak önlemler ve hastalığa karşı benimsenmesi gereken farkındalık önem kazanıyor. Centrum Clinic Kadın Sağlığı Merkezi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Emre Pabuçcu, meme kanseri konusunda farkındalık yaratılmasının öneminin çok büyük olduğunu çünkü bu sayede erken tanının hayat kurtardığının altını çiziyor.


Yeme Bozuklukları En Çok Ergenler Ve Genç Yetişkinlerin Sağlığını Tehdit Ediyor

Katılımcılar Avrupa Beslenme ve Gıda Bilimi Topluluğu’ndan sertifika aldı


İstanbul’Da Erzurum Tanıtım Günleri Başlıyor

Erzurum Konfederasyonu (ERKON) tarafından düzenlenen Erzurum tanıtım günleri 14 - 17 Kasım tarihleri arasında İstanbul Maltepe etkinlik alanında yapılacak.


Lg Türkiye, Kore Gazileriyle 11. Kez Buluştu

LG Electronics Hakkında:


Etiketler: TikTok, destek, Türk, Kızılay, #EğitimleDeğişir
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Gündem   -  - Genel E Ticarette Yeni Yapılanma...
E Ticarette Yeni Yapılanma...

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.