6 Aralık 2019 Cuma 13:35

GÜNDEM

Anadolu Hayat Emeklilik Karbon Ayak İzini Sıfırladı

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün lider şirketi Anadolu Hayat Emeklilik, sürdürülebilirlik politikası kapsamında önceki yıllarda olduğu gibi operasyonel faaliyetleri sonucunda oluşan karbon ayak izini, sürdürülebilir enerji kaynaklarına yaptığı katkıyla sıfırlayarak karbon nötr oldu.

Anadolu Hayat Emeklilik  Karbon Ayak İzini Sıfırladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tüm faaliyetlerinde ekonomik, sosyal ve çevresel değer yaratmayı gözeten Anadolu Hayat Emeklilik, çevre dostu enerji kaynaklarına destek vermeyi sürdürüyor. Gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için sürdürülebilir enerji kaynaklarına yaptığı katkıyla bu sene de operasyonel faaliyetleri sonucunda oluşan karbon ayak izini sıfırladı.

Düşük karbonlu ekonomiye geçiş konusunda herkese büyük görevler düştüğünü dile getiren Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Yılmaz Ertürk, “Ülke ekonomisine ve toplumsal kalkınmaya katkıda bulunmak amacıyla tüm iş süreçlerinde sürdürülebilirliği temel aldıklarının altını çizdi. “Sürdürülebilir Gelecek” için hem ürünlerimiz hem de sosyal sorumluluk projelerimizle sektörün öncülerinden biri olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Ariş’Ten Fark Yaratan Seçimler

Ariş Pırlanta, “sen herkesten farklısın” demenin en güzel yollarından birini sunuyor. Siyah pırlantalı tektaşları rose altın ışıltısıyla birleştiren Ariş, klasik seçimlerin dışına çıkmak isteyenler için asil ve göz alıcı alternatifler hazırladı.


Vodafone Yanımda’Ya “Yılın Mobil Uygulaması” Ödülü

Vodafone’un dijital müşteri platformu Vodafone Yanımda, kullanıcılardan büyük ilgi görmeye devam ediyor. Aylık aktif müşteri sayısı 11,5 milyonu aşan Vodafone Yanımda, okuyucu oylarıyla belirlenen Webrazzi Ödülleri 2019’da “Yılın Mobil Uygulaması” seçildi.


Türk Telekom Basın Açıklaması

20 Ocak 2020 Pazartesi günü internet erişiminde yaşanan problemlere dair, Türk Telekom olarak halkımızı ve paydaşlarımızı bilgilendirme sorumluluğumuz çerçevesinde açıklama yapılması gereği doğmuştur.


Türk Telekom Basın Açıklaması

20 Ocak 2020 Pazartesi günü internet erişiminde yaşanan problemler saat 18:45’te tamamen sona ermiştir.


All Star’In Yıldız Bebeğine Çiçeksepeti’Nden 1000 Liralık Ödül

ING Basketbol Süper Ligi Resmi Sponsoru ÇiçekSepeti, bu sene 17’incisi düzenlenen Türkiye Süper Ligi yıldızlarının yer aldığı ING All-Star 2020 organizasyonunda düzenlediği bebek yarışmasının birincisi Yavuz Selim bebek oldu. ÇiçekSepeti, en hızlı emekleyen bebeğe 1000 TL’lik hediye çeki armağan etti.


Etiketler: sosyal, Anadolu, Hayat, Emeklilik, enerji

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.