5 Aralık 2019 Perşembe 10:02

GÜNDEM

Anadolu Sigorta, İtü Çekirdek Girişimcilerine Desteğini Big Bang Sahnesinde Sürdürdü

Anadolu Sigorta’nın paydaşları arasında olduğu, Türkiye’nin Girişimcilik Sahnesi ‘Big Bang Start-up Challenge’’da bu yıl da, en yenilikçi iş fikirleri yarışırken, finale yükselmeye hak kazanan girişimler, fuayede yer alan bazı yarı finalist gruplar ve ikinci tur yatırımlarını alan İTÜ Çekirdek girişimleriyle birlikte toplam 52 milyon TL’lik ödül, nakit ve yatırım kazandı.

Anadolu Sigorta, İtü Çekirdek Girişimcilerine Desteğini  Big Bang Sahnesinde Sürdürdü
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Anadolu Sigorta’nın paydaşları arasında olduğu, Türkiye’nin Girişimcilik Sahnesi ‘Big Bang Start-up Challenge’’da bu yıl da en yenilikçi iş fikirleri yarışırken, finale yükselmeye hak kazanan girişimler, fuayede yer alan bazı yarı finalist gruplar ve ikinci tur yatırımlarını alan İTÜ Çekirdek girişimleriyle birlikte toplam 52 milyon TL’lik ödül, nakit ve yatırım kazandı.

İTÜ ARI Teknokent işbirliğiyle İTÜ Çekirdek’in her yıl, kuluçka dönemi girişimlerini ödül ve yatırımlarla buluşturduğu ‘Big Bang Start-up Challenge’ bu sene 29 Kasım’da Istanbul Uniq’te gerçekleştirildi. Anadolu Sigorta’nın paydaş olarak desteklediği etkinlikte, Big Bang’te sahneye çıkmaya hak kazanan 20 finalist ve fuayede yer alan bazı yarı finalist gruplar ile ikinci tur yatırımlarını alan İTÜ Çekirdek girişimleriyle birlikte 52 milyon TL’lik kaynağa ulaşıldı.

Anadolu Sigorta, geçen yıl finale kalan projelerden birine hayat verdi

Big Bang Startup Challenge’ın son iki yıldır destekçileri arasında yer aldıklarını söyleyen Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Levent Sönmez, “Dijital iş fikirleri iş dünyası için çok etkili bir farklılaşma alanı. Dolayısıyla bu fikirler ve girişim ekosistemine sunulan her destek, ekonomiye doğrudan fayda sağlıyor. Anadolu Sigorta olarak özellikle kendi sektörümüzde bu yeni fikirleri desteklemeye büyük önem veriyoruz” dedi.

Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Abacı ise; “Geçen sene finale kalan projelerden birini Anadolu Sigortalıların hizmetine sunduğumuz bir ürüne dönüştürdük. Bu ve benzeri platformların sonucunda ortaya çıkan yaratıcı iş fikirleri, girişimler bizim için oldukça mutluluk ve heyecan verici” açıklamalarında bulundu.

İlginizi Çekebilir

İstanbul’A Gelen Meyve Azaldı, Sebze Arttı

İstanbul hallerine geçen yıl giren meyve tonajında 2018’e oranla yüzde 1,3 oranında azalma yaşandı. 2019’da hallere giren sebze miktarı artarken, meyve miktarı ise azaldı. En çok tüketilen ürünler domates, patates, salatalık ve karpuz olurken, tonajı en çok artanlar ise domates, üzüm ve kavun oldu.


Yıldız Holding'de Görev Değişimi

YILDIZ HOLDİNG’DE GÖREV DEĞİŞİMİ


Emirates Singapur Aktarmalı Penang Seferlerine Başlıyor

Emirates Singapur aktarmalı Penang seferlerine başlıyor


Bülten Network’Ten Sevgililer Günü’Ne Özel Kapsül Koleksiyon

NetWork’ün Sevgililer Günü için sınırlı sayıda ürettiği kapsül koleksiyon ilhamını, geçtiğimiz Mart ayında 20. yılını kutlayan Matrix filminden ve filmin ikonik deri kostümlerinden alıyor. Derinin dış giyimle başlayan yolculuğu, Sevgililer Günü Koleksiyonu’nda elbiselere, pantolonlara, eteklere, bralette’lere, body’lere uzanıyor. Oyuna aksesuarlar da dahil edilince ortaya, NetWork dilinde yorumlanmış, cesur bir Sevgililer Günü Kapsül Koleksiyonu çıkıyor.


Agt Desıgn By Defne Koz’A Internatıonal Desıgn Awards’Tan 2 Ödül Birden

AGT DESIGN BY DEFNE KOZ’A INTERNATIONAL DESIGN AWARDS’TAN 2 ÖDÜL BİRDEN


Etiketler: Anadolu, Sigorta, Bang, fikirleri, alan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.