30 Mayıs 2019 Perşembe 12:46

GÜNDEM

Anadolu Sigorta “Müşterilerine En İyi Deneyimi Sunan Sigorta Markası” Ödülü Aldı

Anadolu Sigorta, uluslararası “A.L.F.A. Awards Araştırması” sonucunda halk jürisi tarafından müşterilerine en iyi deneyimi sunan sigorta şirketi olarak “Müşteri Markası” ödülüne layık görüldü.

Anadolu Sigorta “Müşterilerine En İyi Deneyimi Sunan Sigorta Markası” Ödülü Aldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Müşteri deneyimini en iyi yöneten markalar sorusuna yanıt arayan “A.L.F.A. Awards Araştırması” sonuçları açıklandı. 29 yıllık tecrübesiyle pazarlama sektörünün lider platformu Marketing Türkiye tarafından AKADEMETRE’nin araştırması baz alınarak düzenlenen ve tamamı halk jürisi kararlarına dayanan “A.L.F.A. AWARDS Araştırması” sonuçlarına göre, sigorta kategorisinin “Müşteri Markası” Anadolu Sigorta oldu.

Müşteri deneyiminde öncü sigorta şirketi olmayı sürdüreceğiz.”

Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Levent Sönmez, tamamı halk jürisi ile belirlenen ve 28 Mayıs’ta gerçekleştirilen törende sahiplerini bulan “Müşteri Markası” ödülünü almaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Sönmez, “En iyi müşteri deneyimini sağlamak her zaman birinci önceliğimiz. Zira müşteri deneyimi kavramı hiçbir zaman şansa bırakılamayacak kadar önemli. Anadolu Sigorta olarak müşteri deneyimini ölçümlemeyi, güçlü ve iyileştirmeye açık alanları tespit etmeyi ve gelişime yönelik hızlı aksiyonlar almayı her türlü hedefin üzerinde tutuyor ve bunun, diğer tüm hedeflerimize ulaşmada en kritik ve belirleyici rolü oynadığını çok iyi biliyoruz. Bu sebeple, beklentileri ve ihtiyaçları doğru belirleyip, aynı zamanda dijitalleşmenin olanaklarından faydalanarak yeni ürün ve hizmetler geliştirmede de sektördeki öncü rolümüzü devam ettiriyoruz. Müşteri deneyimini mükemmelleştirme yolunda aldığımız bu ve benzeri ödüller ise bize doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Anadolu Sigorta olarak en iyi müşteri deneyimini sağlayacak yeni ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Adaylara Rehberlik Hizmeti Başladı

Adaylara rehberlik hizmeti başladı


Marka Avm Uludağ’In Zirvesine Yerleşiyor

Dünyanın farklı ülkelerinden sayısı bine yakın sporcunun katılacağı Uludağ Ultra Trailer koşusu zorlu ve keyifli bir yarışa sahne olacak. Sur Yapı Marka AVM’nin yenilenme alanına isim sponsoru olduğu yarışın 13 km ve 30 km’lik ilk kısmı 20 Temmuz’da gerçekleştirilecek. 21 Temmuz Pazar günü ise 66 km ve 100 km’lik kısmının tamamlanacağı koşuya 15 ülkeden sporcular katılacak. Spor eğitmeni ve terapist Atakan Otman koşu öncesi sporculara recovery terapi ile ısınma eğitimi verecek.


Harbiye’De Kenan Doğulu Fırtınası

Kenan Doğulu, 2019 yazına damgasını vuran ikinci Harbiye konserini BKM’nin düzenlediği "Denizbank Açıkhava Konserleri" kapsamında verdi.


Teksüt, Bandırma Bk’Nın Yeni İsim Sponsoru Oldu

Türkiye’nin en köklü süt ve süt ürünleri firmalarından Teksüt, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve FIBA Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden Bandırma Basketbol İhtisas Kulübü’nün resmi isim sponsoru oldu.


Harbiye’De Kenan Doğulu Fırtınası

Kenan Doğulu, 2019 yazına damgasını vuran ikinci Harbiye konserini BKM’nin düzenlediği "Denizbank Açıkhava Konserleri" kapsamında verdi.


Etiketler: Müşteri, deneyimini, Anadolu, Sigorta, müşteri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.