30 Mayıs 2019 Perşembe 12:46

GÜNDEM

Anadolu Sigorta “Müşterilerine En İyi Deneyimi Sunan Sigorta Markası” Ödülü Aldı

Anadolu Sigorta, uluslararası “A.L.F.A. Awards Araştırması” sonucunda halk jürisi tarafından müşterilerine en iyi deneyimi sunan sigorta şirketi olarak “Müşteri Markası” ödülüne layık görüldü.

Anadolu Sigorta “Müşterilerine En İyi Deneyimi Sunan Sigorta Markası” Ödülü Aldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Müşteri deneyimini en iyi yöneten markalar sorusuna yanıt arayan “A.L.F.A. Awards Araştırması” sonuçları açıklandı. 29 yıllık tecrübesiyle pazarlama sektörünün lider platformu Marketing Türkiye tarafından AKADEMETRE’nin araştırması baz alınarak düzenlenen ve tamamı halk jürisi kararlarına dayanan “A.L.F.A. AWARDS Araştırması” sonuçlarına göre, sigorta kategorisinin “Müşteri Markası” Anadolu Sigorta oldu.

Müşteri deneyiminde öncü sigorta şirketi olmayı sürdüreceğiz.”

Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Levent Sönmez, tamamı halk jürisi ile belirlenen ve 28 Mayıs’ta gerçekleştirilen törende sahiplerini bulan “Müşteri Markası” ödülünü almaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Sönmez, “En iyi müşteri deneyimini sağlamak her zaman birinci önceliğimiz. Zira müşteri deneyimi kavramı hiçbir zaman şansa bırakılamayacak kadar önemli. Anadolu Sigorta olarak müşteri deneyimini ölçümlemeyi, güçlü ve iyileştirmeye açık alanları tespit etmeyi ve gelişime yönelik hızlı aksiyonlar almayı her türlü hedefin üzerinde tutuyor ve bunun, diğer tüm hedeflerimize ulaşmada en kritik ve belirleyici rolü oynadığını çok iyi biliyoruz. Bu sebeple, beklentileri ve ihtiyaçları doğru belirleyip, aynı zamanda dijitalleşmenin olanaklarından faydalanarak yeni ürün ve hizmetler geliştirmede de sektördeki öncü rolümüzü devam ettiriyoruz. Müşteri deneyimini mükemmelleştirme yolunda aldığımız bu ve benzeri ödüller ise bize doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Anadolu Sigorta olarak en iyi müşteri deneyimini sağlayacak yeni ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Başkan İmamoğlu’Ndan Gar İhalesi İçin İkinci Tepki “İstanbul Adına Çok Öfkeliyim!”

BAŞKAN İMAMOĞLU’NDAN GAR İHALESİ İÇİN İKİNCİ TEPKİ: “İSTANBUL ADINA ÇOK ÖFKELİYİM!”


Zeytinburnu’Nda Perde ‘Reis Bey’ İçin Açıldı

Zeytinburnu’nda Perde ‘Reis Bey’ İçin Açıldı


Sıfır Atık Projesi’Nin Kapsamı Genişletiliyor

2023 yılında 20 milyar liralık tasarruf sağlanacak


Geleceğine Birlikte Karar Verelim Çünkü "İstanbul Senin"

19 Ekim 2019


Meme Kanserinde Erken Teşhis İçin Pembe Korna

Türkiye’nin en büyük korna üreticisi Seger, Dünya Sağlık Örgütü tarafından Meme Kanseri Farkındalık ayı olarak kabul edilen Ekim ayına özel anlamlı bir projeye imza attı ve temsili olarak hazırladığı pembe renkli kornalarla meme kanserinde erken teşhise dikkat çekti. Ayrıca Sağlık Bakanlığı’na bağlı Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezleri (KETEM) ile Seger fabrikada farkındalık ve erken teşhis eğitimi düzenlendi.


Etiketler: Müşteri, deneyimini, Anadolu, Sigorta, müşteri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.