2 Mayıs 2019 Perşembe 15:05

GÜNDEM

Andy Warhol X Eastpak Iv

Eastpak dördüncü kez,20.Yüzyıl Amerika’sının en çok tanınan sanatçılarından biri olan Andy Warhol’un hayatından ve eserlerinden ilham alarak yepyeni bir koleksiyon hazırlıyor.

Andy Warhol X Eastpak Iv
Andy Warhol X Eastpak Iv
Andy Warhol X Eastpak Iv
Andy Warhol X Eastpak Iv
Andy Warhol X Eastpak Iv
Andy Warhol X Eastpak Iv
Andy Warhol X Eastpak Iv
Andy Warhol X Eastpak Iv
Andy Warhol X Eastpak Iv
Andy Warhol X Eastpak Iv
Andy Warhol X Eastpak Iv
Andy Warhol X Eastpak Iv
Andy Warhol X Eastpak Iv
Andy Warhol X Eastpak Iv
Andy Warhol X Eastpak Iv
Andy Warhol X Eastpak Iv
Andy Warhol X Eastpak Iv
Andy Warhol X Eastpak Iv
Andy Warhol X Eastpak Iv
Andy Warhol X Eastpak Iv
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sırt çantası, aksesuar ve valizden oluşan bu en sonuncu iş birliği, koleksiyonun temasını bir üst seviyeye çıkartıyor. Eastpak’in yeni koleksiyonu, bugün bile hala yeni nesillere ilham vermeye devam eden sanatçıya saygı duruşu sergiliyor. Koleksiyondaki her bir parça Warhol’un efsanevi ve anında tanınan Colored Campbell®’s Soup Can (1965), eserine atıfta bulunuyor. Kişinin, sıradan olanı olağan üstü bir şeye dönüştürmesinin altında yatan güce bir hatırlatma…

PADDED PAK’R ORIGINAL

Andy Warhol’un kendisi de büyük bir Eastpak hayranı ve kullanıcısıydı. İkonik siyah Padded Pak’r sırt çantasıyla, farklı yerlerde çekilmiş birçok fotoğrafı bulunuyor. Eastpak sever sanatçının ikonik Colored Campbell®’s Soup Can deseninin Padded Pak’r üzerinde yer alması ve ölümsüzleşmesi kaçınılmazdı. AW Carrot, AW Mint ve orijinal AW Tomato renklerinde tasarlanan model laptop gözü ve arka panel ile tamamlanıyor.

SPRINGER

Klasik el çantasına kapsül koleksiyon kapsamında ekstra bir dokunuş yapıldı. Yine aynı klasik Colored Campbell®’s Soup Can deseni ile tasarlanan çanta, diğer modellerle de uyum içinde. Bel çantası, cüretkâr kullanıcılar için suyu iten özel bir kumaş ile tasarlandı.

DUFFLE CAN

Her gün daha da ölümsüzleşen sanatçıya duyulan saygıyı göstermek için Warhol’un meşhur Colored Campbell®’s Soup Can (1965) eseri birebir tasarlandı. Bu çok yönlü hafta sonu çantası formunu Warhol’un ünlü yaptığı “tomato soup” konservesinden alıyor. Koleksiyonun en dikkat çeken parçalarından olan bu çanta fermuarla kapatılan geniş tek bir gözden oluşuyor.

TRANVERZ (S-M-L)

Eastpak’in çığır açan, dayanıklı ve kullanışlı valizlerini daha önce böyle hiç görmediniz! Üç farklı boyda tasarlanan valizler Eastpak x Andy Warhol IV koleksiyonu için üç farklı renkte karşınıza çıkıyor; AW Carrot, AW Minty, ve AW Tomato.

PADDED PAK’R LIMITED EDITION

Alışılmışa meydan okuyan Andy Warhol’u onurlandırmak için alışılmadık bir tasarım! Bu sınırlı sayıda üretilen gümüş renkli sırt çantası Warhol’un konserve konseptini gerçek anlamda alt üst ediyor. Konservelerin içini temsil ederek tasarlanan çantaların iç kısmında Warhol’un Campbell®’s Soup Can deseni yer alıyor ve çantalar kendi özel dust bag’leri ile geliyor.

Eastpak Hakkında

Eastpak 1952’den beri insanlara ilham veren çantalar tasarlamaktadır. İlk olarak Amerikan Ordusu için ürettiği çantalar ile sektöre giren marka, günümüzde lifestyle kategorisindeki ürünleri ile aktif ve şehirli kullanıcılara hitap etmektedir. 2000’den beri VF Grubu bünyesinde faaliyetlerine devam eden Eastpak, kaliteye olan bağlılığı ile dünya çapındaki bilinirliğini korumaktadır. Sırt ve seyahat çantaları, bavul ve seyahat aksesuarları ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, sevenlerine dünyayı yeni bir gözle deneyimlemeyi vaat ediyor.

Andy Warhol Vakfı Hakkında

20. Yüzyılın önde gelen Amerikalı ressamı olarak, Andy Warhol dünyayı farklı bir şekilde görmek için meydan okudu. Andy Warhol'un isteğiyle 1987 yılında kurulan Andy Warhol Vakfı, bugüne kadar çağdaş görsel sanatların yaratılmasını, sunulmasını ve belgelendirilmesini destekleyen 275.000.000 $ 'dan fazla bağışta bulunarak Amerika Birleşik Devletleri'nde çağdaş sanatın önde gelen fon sağlayıcıları arasında yer almıştır. Vakfın kurucusunun yaratıcı mirasını koruma ve geliştirme çabaları, Warhol’un yaratıcı, açık fikirli ruhunun, gelecek nesiller için de görsel sanatlar üzerinde derin bir etkisi olmasını sağlayacaktır. Vakıf bu tarz işbirlikleri gibi lisanslı ürünlerden elde ettiği gelirlerle desteklenmektedir.

İlginizi Çekebilir

360, 2 8 Mart 2020, Yayın Akışı Revize

BAHARiYE CD. NO:31 iKiTELLi, BASIN EKSPRES YOLU, KÜÇÜKÇEKMECE / iSTANBUL


Prof. Dr. Nevzat Tarhan “Bugün İhtiyaç Duyduğumuz Çanakkale Ruhu”

Prof. Dr. Nevzat Tarhan: “Bugün ihtiyaç duyduğumuz Çanakkale ruhu”


Renault Grubu Elektrikli Atak

Renault Grubu, Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nın iptal edilmesinin ardından 2 ve 3 Mart tarihlerinde Renault, Dacia ve Alpine markalarına ait yenilikleri açıklıyor.


Gekap Beyannamelerinin Verilme Süresi 30 Mart 2020’Ye Uzatıldı

FİRMALARA GEKAP UYGULAMASI İLE İLGİLİ EK SÜRE VERİLDİ


İbb Eğlence Etkinliklerini İptal Etti

İBB EĞLENCE ETKİNLİKLERİNİ İPTAL ETTİ


Etiketler: Warhol, Eastpak, Andy, için, Campbell®

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.