15 Mart 2019 Cuma 11:13

GÜNDEM

Ankara Şehir Hastanesi’Nin Destek Hizmetlerini Tepe Servis Yürütecek

Entegre tesis yönetimi sektörünün %100 Türk sermayeli şirketi Tepe Servis ve Yönetim, Avrupa'nın en büyük, dünyanın ise tüm birimleri tek seferde inşa edilen 3. büyük hastanesi olan Ankara Şehir Hastanesi’nde de hasta yönlendirme, resepsiyon, refakat, taşıma, oda destek ve temizlik, yemek, haşere mücadele, atık yönetimi, güvenlik, otopark yönetimi hizmetleri sunacak. Tepe Servis’in hizmet verdiği şehir hastanesi sayısı 4’e yükseldi.

Ankara Şehir Hastanesi’Nin Destek Hizmetlerini Tepe Servis Yürütecek
Ankara Şehir Hastanesi’Nin Destek Hizmetlerini Tepe Servis Yürütecek
Ankara Şehir Hastanesi’Nin Destek Hizmetlerini Tepe Servis Yürütecek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bir süre önce hasta kabulüne başlayan, 14 Mart 2019 tarihinde de resmi açılışı yapılan Ankara Şehir Hastanesi’nin hasta yönlendirme, resepsiyon, refakat, taşıma, oda destek ve temizlik hizmetlerini, entegre tesis yönetimi sektörünün %100 yerli ve milli sermayeli şirketi Tepe Servis ve Yönetim üstlendi.

Tepe Servis ve Yönetim 4 şehir hastanesine hizmet sunuyor

Avrupa'nın en büyük, dünyanın ise tüm birimleri tek seferde inşa edilen 3. büyük hastanesi olan Ankara Şehir Hastanesi’ne ilaveten, Türkiye’nin ilk üç şehir hastanesi olan Mersin, Isparta ve Yozgat’ta da hizmet veren Tepe Servis, toplam 4500 kişilik bir kadro ile Medikal Olmayan Genel Destek Hizmetleri sunuyor.

Tepe Servis ayrıca, Isparta Şehir Hastanesi’nde yer ve bahçe bakım ile Bina Destek Hizmetleri vermekte.

Ülke geneline yayılan şehir hastaneleri projelerinde sektör lideri olduklarına dikkat çeken Tepe Servis ve Yönetim Genel Müdür Yardımcısı Evren Tüfekçioğlu, Tepe Servis olarak Avrupa’nın en büyük hastanesinde hizmet veriyor olmanın kendileri için gurur verici olduğunu belirtti.

Tüfekçioğlu sözlerine şöyle devam etti:

“Şehir hastaneleri kamu ve özel işbirliği projeleri olmaları dolayısıyla yüksek hizmet standardı, bilgi birikimi ve tecrübe gerektiriyor. Yozgat, Mersin ve Isparta Şehir Hastanelerinden sonra, Ankara Şehir Hastanesi’nde bu tecrübenin uygulamada ne kadar büyük bir fark yarattığını gururla gözlemliyoruz. Hatta, sektörümüzün ihtiyaç duyduğu ölçek segmentasyonunu Şehir Hastaneleri doğal olarak yarattı diyebiliriz. Bir Bilkent Kurumsal Hizmet Grubu şirketi olarak, kendi şehrimizde hatta kendi semtimizde ev sahipliği yaptığımız bu dev projenin ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.”

Tepe Servis Hakkında:

2008 yılında kurulan Tepe Servis ve Yönetim A.Ş, 10. hizmet yılında, yurt çapında kurumsal müşterilerinin “Entegre Tesis Yönetimi” çatısı altındaki tüm hizmet ihtiyaçlarına çözüm üreten yüzde 100 Türk sermayeli tek yönetim şirketidir. Tepe Servis, 81 ilde, 9 bin çalışanı ve 250 kurumsal müşterisiyle sektörün lider şirketleri arasında yer almaktadır. Türkiye’nin önde gelen bankalarına şube temizliği hizmeti veren, 81 il ve Kıbrıs’ta her ay ortalama 45 bin adet ATM silimi gerçekleştiren Tepe Servis, Adana, Ankara ve İstanbul’daki 1000 seat’lik çift-yedekli Çağrı Merkezlerinde sektörünün önde gelen kurumsal müşterilerine 7/24 inbound-outbound hizmet sunmaktadır.

Tepe Servis, 2017 yılı net satışları, ihracat ve karlılık oranlarının temel ölçü alındığı Fortune 500 sıralamasında Öz kaynak kârlılığı bakımından 18'inci, faiz ve vergi öncesi kârını en çok artıran şirketler sıralamasında 21'inci oldu. Satışlarını en çok artıran şirketler arasında 29. sırada yer alan Tepe Servis, şirket çalışan sayısı sıralamasında Türkiye'nin 33. büyük firması özelliği taşıyor. Tepe Servis, Ankara merkezli şirketler arasında yapılan sıralamada ise 62'inci sırada bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei Aı Fabric Akıllı Ve Kayıpsız Veri Merkezi Ağı, Üstün Performansıyla Tolly Testini Geçti

Huawei, Çin’de gerçekleştirilen Eko Eco-Partner Konferansı 2019'da; AI (Yapay Zeka) Fabric Akıllı ve Kayıpsız Veri Merkezi Ağı çözümünün, uluslararası bağımsız test kuruluşu Tolly Group tarafından yapılan karşılaştırma testini geçtiğini ve doğrulandığını açıkladı. Test sonuçları, Huawei AI Fabric'in ağ çözümlerinde çok yönlü bir üstün performansa sahip olduğunu, böylece yeni bir akıllı ve kayıpsız veri merkezi çağının başladığını gösterdi.


Nars Beauty Report Çiğdem Akın

21 Mart, Perşembe günü gerçekleşen Çiğdem Akın Sonbahar/Kış 2019 defilesinde makyaj NARS Cosmetics imzasını taşıyordu.


Sağlıklı Yaşlılığın 10 Püf Noktası

(18-24 MART YAŞLILAR HAFTASI)


Accelerate2030 Türkiye Finalistleri Belli Oldu

Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine katkıda bulunacak sosyal girişimcilik projeleri belirlendi.


Fakir Hausgeräte'den Mutfak Yardımcıları

FAKİR HAUSGERÄTE’DEN MUTFAK YARDIMCILARI


Etiketler: Tepe, Servis, Şehir, hizmet, Ankara

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.