15 Mart 2019 Cuma 11:13

GÜNDEM

Ankara Şehir Hastanesi’Nin Destek Hizmetlerini Tepe Servis Yürütecek

Entegre tesis yönetimi sektörünün %100 Türk sermayeli şirketi Tepe Servis ve Yönetim, Avrupa'nın en büyük, dünyanın ise tüm birimleri tek seferde inşa edilen 3. büyük hastanesi olan Ankara Şehir Hastanesi’nde de hasta yönlendirme, resepsiyon, refakat, taşıma, oda destek ve temizlik, yemek, haşere mücadele, atık yönetimi, güvenlik, otopark yönetimi hizmetleri sunacak. Tepe Servis’in hizmet verdiği şehir hastanesi sayısı 4’e yükseldi.

Ankara Şehir Hastanesi’Nin Destek Hizmetlerini Tepe Servis Yürütecek
Ankara Şehir Hastanesi’Nin Destek Hizmetlerini Tepe Servis Yürütecek
Ankara Şehir Hastanesi’Nin Destek Hizmetlerini Tepe Servis Yürütecek
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bir süre önce hasta kabulüne başlayan, 14 Mart 2019 tarihinde de resmi açılışı yapılan Ankara Şehir Hastanesi’nin hasta yönlendirme, resepsiyon, refakat, taşıma, oda destek ve temizlik hizmetlerini, entegre tesis yönetimi sektörünün %100 yerli ve milli sermayeli şirketi Tepe Servis ve Yönetim üstlendi.

Tepe Servis ve Yönetim 4 şehir hastanesine hizmet sunuyor

Avrupa'nın en büyük, dünyanın ise tüm birimleri tek seferde inşa edilen 3. büyük hastanesi olan Ankara Şehir Hastanesi’ne ilaveten, Türkiye’nin ilk üç şehir hastanesi olan Mersin, Isparta ve Yozgat’ta da hizmet veren Tepe Servis, toplam 4500 kişilik bir kadro ile Medikal Olmayan Genel Destek Hizmetleri sunuyor.

Tepe Servis ayrıca, Isparta Şehir Hastanesi’nde yer ve bahçe bakım ile Bina Destek Hizmetleri vermekte.

Ülke geneline yayılan şehir hastaneleri projelerinde sektör lideri olduklarına dikkat çeken Tepe Servis ve Yönetim Genel Müdür Yardımcısı Evren Tüfekçioğlu, Tepe Servis olarak Avrupa’nın en büyük hastanesinde hizmet veriyor olmanın kendileri için gurur verici olduğunu belirtti.

Tüfekçioğlu sözlerine şöyle devam etti:

“Şehir hastaneleri kamu ve özel işbirliği projeleri olmaları dolayısıyla yüksek hizmet standardı, bilgi birikimi ve tecrübe gerektiriyor. Yozgat, Mersin ve Isparta Şehir Hastanelerinden sonra, Ankara Şehir Hastanesi’nde bu tecrübenin uygulamada ne kadar büyük bir fark yarattığını gururla gözlemliyoruz. Hatta, sektörümüzün ihtiyaç duyduğu ölçek segmentasyonunu Şehir Hastaneleri doğal olarak yarattı diyebiliriz. Bir Bilkent Kurumsal Hizmet Grubu şirketi olarak, kendi şehrimizde hatta kendi semtimizde ev sahipliği yaptığımız bu dev projenin ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.”

Tepe Servis Hakkında:

2008 yılında kurulan Tepe Servis ve Yönetim A.Ş, 10. hizmet yılında, yurt çapında kurumsal müşterilerinin “Entegre Tesis Yönetimi” çatısı altındaki tüm hizmet ihtiyaçlarına çözüm üreten yüzde 100 Türk sermayeli tek yönetim şirketidir. Tepe Servis, 81 ilde, 9 bin çalışanı ve 250 kurumsal müşterisiyle sektörün lider şirketleri arasında yer almaktadır. Türkiye’nin önde gelen bankalarına şube temizliği hizmeti veren, 81 il ve Kıbrıs’ta her ay ortalama 45 bin adet ATM silimi gerçekleştiren Tepe Servis, Adana, Ankara ve İstanbul’daki 1000 seat’lik çift-yedekli Çağrı Merkezlerinde sektörünün önde gelen kurumsal müşterilerine 7/24 inbound-outbound hizmet sunmaktadır.

Tepe Servis, 2017 yılı net satışları, ihracat ve karlılık oranlarının temel ölçü alındığı Fortune 500 sıralamasında Öz kaynak kârlılığı bakımından 18'inci, faiz ve vergi öncesi kârını en çok artıran şirketler sıralamasında 21'inci oldu. Satışlarını en çok artıran şirketler arasında 29. sırada yer alan Tepe Servis, şirket çalışan sayısı sıralamasında Türkiye'nin 33. büyük firması özelliği taşıyor. Tepe Servis, Ankara merkezli şirketler arasında yapılan sıralamada ise 62'inci sırada bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Sanofi, Hem Global Hem De Türkiye’De 2019 Yılının “En İyi İşveren”İ Seçildi!

Sanofi, Top Employers Institute tarafından her yıl düzenlenen uluslararası araştırma kapsamında hem globalde hem Türkiye’de “En İyi İşveren” sertifikasını kazandı. Hayata olduğu kadar çalışanlarına da güç katmayı hedefleyen Sanofi, bu başarısını tüm çalışanları ile birlikte kutladı.


Lazzoni Hotel'den 6 Farklı İftar Menüsü

LAZZONİ HOTEL’DEN


Bülten Alternatif Menkul’Ün Yatırım Danışmanlığı Hizmetleri Alternatif Yatırım Çatısı Altında

Alternatif Bank’ın iştiraklerinden Alternatif Menkul, geniş yetkili aracı kurum statüsüne geçerek, portföy ve yurt dışında işlem aracılığı faaliyetlerinde bulunmak üzere Alternatif Yatırım ismini aldı. Alternatif Yatırım, terzi işi yatırım danışmanlığı hizmetleri ve kişiye özel tasarlanmış zengin içerikli ürünler sunmanın yanı sıra başta Katar olmak üzere uluslararası yatırımlarda köprü görevi üstlenmeye devam edecek.


Nike’In Türkiye Milli Takımı Oyuncusu Melike Pekel’İn İlham Veren Kariyerini Paylaştığı Yeni Kampanya Videosu Yayınlandı

Nike’ın Türkiye Milli Takımı oyuncusu Melike Pekel’in ilham veren kariyerini paylaştığı yeni kampanya videosu yayınlandı. Milli sporcu ve kadın futbolcu olmanın gururunu taşıyan Melike Pekel’in hayalinin peşinden koşması, çaba ve fedakarlık göstermesi sonucunda hayalini değil, dünyayı değiştirmesinin hikayesini https://youtu.be/ZDh-aPK9efM linkinden izleyebilirsiniz.


Genç Girişimciler Liderliğin Mimarisini Oluştururken Assocıatıon For Coachıng Türkiye’Den De Tam Destek!

JCI (Junior Chamber International) - Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler Derneği İstanbul şubesi Liderliğin Mimarisi eğitim serisini hayata geçirmesinin ardından ASSOCIATION FOR COACHING ile de protokol imzaladı.


Etiketler: Tepe, Servis, Şehir, hizmet, Ankara

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.