30 Mayıs 2019 Perşembe 10:36

GÜNDEM

Anne Babalara Dijital Eğitim...

Mayıs 2019’da yayına başlayan ve şimdiden çocukların vaz geçilmezi haline gelen, Türkiye’nin güvenli, ilk dijital çocuk televizyonu Pepee TV “Ebeveyn Kanalı”nı açtığını duyurdu.

Anne Babalara  Dijital Eğitim...
Anne Babalara  Dijital Eğitim...
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Pepee TV, Wiser işbirliği ile Prof. Dr. Acar Baltaş, Çocuk Psikiyatristi Doç. Dr. Burak Doğangün, Prof. Dr. Mehmet Vural gibi çok değerli isimlerin annelik, babalık ve çocuk yetiştirme konularındaki videolarının yer aldığı “Ebeveyn Kanalı” da Türkiye’de bir ilk.

Farklı yaş grubundaki çocukların gelişimi yönünde en güncel ve en sağlıklı bilgileri veren bu videolar internetin bilgi kirliliğinden uzak, temiz içerikler olarak anne ve babalara farkındalık ve değer katmayı hedefliyor.Türkiye’nin milli çizgi film kahramanı Pepee, 0-6 yaş grubu çocuklara 2008 yılından bu yana vermiş olduğu eğitici ve öğretici yayınlarıyla çocukların ve ailelerin kahramanı olmaya devam ediyor.

Pepee TV Ebeveyn Kanalı, Ebeveyn okuluna dönüşecek

10 yıldır "dünyanın bütün çocukları için" çalışan Düşyeri’nin Kurucusu Ayşe Şule Bilgiç; “ Pepee Tv ‘yi hayata geçirirken ebeveyn ve çocukların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn ettik. Aslında kendi ihtiyaçlarımızdan yola çıktık. Biz çocuklar kadar anne babaların da bilinçli bir şekilde çocuk yetiştirmelerini çok önemsiyoruz. Ebeveynlerin çocuk yetiştirmede ihtiyaç duyabilecekleri konuları titizlikle seçtik ve birbirinden değerli hocalarımızla tüm ihtiyaçların karşılığının bulunduğu videolar hazırladık. Ebeveyn kanalımız gelecekte eğlenceli bir ebeveyn okuluna da dönüşecek." dedi.

Türkiye’nin ilk dijital çocuk televizyonu olan Pepee TV, çocukların dijital ortamda geçirdikleri video sürelerini katma değerli hale getirip, eğlendirirken eğiten yüzde yüz güvenli içerikleriyle çocukların şimdiden vaz geçilmezi haline geldi.

Düşyeri, Arçelik ve Beko ile çocukların akıllı televizyonlar üzerinden de Pepee TV’yi izleyebilmeleri için stratejik bir işbirliğine de gitmişti. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek tasarlanan Pepee TV kumandası ile çocuklar sadece dijital dünyada değil evlerinde de güvenle çizgi film izleyebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Reebok’Tan Her Adımda Enerjiyi Dönüştüren Yepyeni Bir Model Zig Kinetica

Reebok cesur tasarım, yüksek performans ve enerji dönüşümü teknolojisini bir arada sunan yeni performans ayakkabısı Zig Kinetica’yı tüketicilerin beğenisine sundu.


Tergan’In 38’İnci Mağazası Pıazza Avm’De Açıldı

Yurtiçinde ve yurtdışında 37 mağazasıyla hizmet veren Tergan’ın 38'inci mağazası Maltepe Piazza AVM’de kapılarını açtı. Özgün çizgileri ve iddialı modelleriyle müşterilerinden her daim tam not alan marka, mağazalarıyla daha fazla moda ve kaliteyi bir arada sunmayı amaçlıyor.


Durmazlar Raylı Sistemler Türkiye’Den Dünyaya İlk Tramvay İhracatını Gerçekleştirdi & Görseller

Türkiye’nin teknoloji üreten önde gelen kuruluşlarından olan Durmazlar Makine’nin gücü ve teknolojik desteğiyle Türkiye’de ilk defa tramvay üretimini gerçekleştiren Durmazlar Raylı Sistemler, Polonya’nın önde gelen şehirlerinden olan Olsztyn Belediyesi’nin açtığı ihaleyi kazanarak Türkiye’nin ilk tramvay ihracatını gerçekleştirdi.


İş Havacılığında 1 Milyon Uçuş Saati

ROLLS-ROYCE BR725 MOTORU BİR MİLYON UÇUŞ SAATİNE ULAŞTI


Gece Vapur Seferleri Yarın Başlıyor

GECE VAPUR SEFERLERİ YARIN BAŞLIYOR


Etiketler: Pepee, çocukların, çocuk, Ebeveyn, değerli

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.