30 Mayıs 2019 Perşembe 10:36

GÜNDEM

Anne Babalara Dijital Eğitim...

Mayıs 2019’da yayına başlayan ve şimdiden çocukların vaz geçilmezi haline gelen, Türkiye’nin güvenli, ilk dijital çocuk televizyonu Pepee TV “Ebeveyn Kanalı”nı açtığını duyurdu.

Anne Babalara  Dijital Eğitim...
Anne Babalara  Dijital Eğitim...
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Pepee TV, Wiser işbirliği ile Prof. Dr. Acar Baltaş, Çocuk Psikiyatristi Doç. Dr. Burak Doğangün, Prof. Dr. Mehmet Vural gibi çok değerli isimlerin annelik, babalık ve çocuk yetiştirme konularındaki videolarının yer aldığı “Ebeveyn Kanalı” da Türkiye’de bir ilk.

Farklı yaş grubundaki çocukların gelişimi yönünde en güncel ve en sağlıklı bilgileri veren bu videolar internetin bilgi kirliliğinden uzak, temiz içerikler olarak anne ve babalara farkındalık ve değer katmayı hedefliyor.Türkiye’nin milli çizgi film kahramanı Pepee, 0-6 yaş grubu çocuklara 2008 yılından bu yana vermiş olduğu eğitici ve öğretici yayınlarıyla çocukların ve ailelerin kahramanı olmaya devam ediyor.

Pepee TV Ebeveyn Kanalı, Ebeveyn okuluna dönüşecek

10 yıldır "dünyanın bütün çocukları için" çalışan Düşyeri’nin Kurucusu Ayşe Şule Bilgiç; “ Pepee Tv ‘yi hayata geçirirken ebeveyn ve çocukların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn ettik. Aslında kendi ihtiyaçlarımızdan yola çıktık. Biz çocuklar kadar anne babaların da bilinçli bir şekilde çocuk yetiştirmelerini çok önemsiyoruz. Ebeveynlerin çocuk yetiştirmede ihtiyaç duyabilecekleri konuları titizlikle seçtik ve birbirinden değerli hocalarımızla tüm ihtiyaçların karşılığının bulunduğu videolar hazırladık. Ebeveyn kanalımız gelecekte eğlenceli bir ebeveyn okuluna da dönüşecek." dedi.

Türkiye’nin ilk dijital çocuk televizyonu olan Pepee TV, çocukların dijital ortamda geçirdikleri video sürelerini katma değerli hale getirip, eğlendirirken eğiten yüzde yüz güvenli içerikleriyle çocukların şimdiden vaz geçilmezi haline geldi.

Düşyeri, Arçelik ve Beko ile çocukların akıllı televizyonlar üzerinden de Pepee TV’yi izleyebilmeleri için stratejik bir işbirliğine de gitmişti. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek tasarlanan Pepee TV kumandası ile çocuklar sadece dijital dünyada değil evlerinde de güvenle çizgi film izleyebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Oppo, Yeni Reno2 Serisinin Tüm Özelliklerini Londra’Da Tanıttı

OPPO, YENİ RENO2 SERİSİNİN TÜM ÖZELLİKLERİNİ LONDRA’DA TANITTI


Mandarin Oriental, Bodrum Condé Nast Traveler’S 2019 Readers’ Choice Awards’Ta Avrupa’Nın En İyileri Arasına Girdi

Mandarin Oriental, Bodrum Condé Nast Traveler’s 2019 Readers’ Choice Awards’ta (Okuyucu Ödülleri) Avrupa’nın en iyileri arasında


Gazaltı Kaynağında Mükemmel Sonuçlar İçin Yüksek Kaliteli Tel Besleme Ünitesi Şart!

Kaynak sektörünün lider kuruluşu Lincoln Electric Türkiye, gazaltı kaynak makinelerinin en önemli bileşeni olarak kabul edilen tel besleme ünitelerinin önemine dikkat çekiyor. Tel beslemenin gazaltı kaynağında kritik bir önem taşıdığını vurgulayan Lincoln Electric Türkiye yetkilileri makara (sürme) tahrik ünitesi, doğru tel besleme makaraları, yardımcı kılavuz bağlantıları ve torç özelliklerinin gazaltı kaynak makinesinde tel besleme kalitesine doğrudan etki ettiğini aktarıyor.Lincoln Electric Türkiye’nin ufuk açıcı makaleleri ve tüm ürünleri www.askaynak.com.tr adresinden incelenebiliyor.


Lezzet Tutkunları İçin Gurme Rotaları

Yemek için yollara dökülenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Gurme turu ya da lezzet turu adı altında özel turlar dahi düzenleniyor. Türkiye’nin önde gelen uçak ve otobüs bilet satış platformu Enuygun.com lezzet düşkünlerinin en çok tercih ettiği şehirleri açıkladı.


Bugün 16 Ekim Dünya Gıda Günü

Duru Bulgur Gıda Mühendisi Ece Duru:


Etiketler: Pepee, çocukların, çocuk, Ebeveyn, değerli

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.