30 Mayıs 2019 Perşembe 10:36

GÜNDEM

Anne Babalara Dijital Eğitim...

Mayıs 2019’da yayına başlayan ve şimdiden çocukların vaz geçilmezi haline gelen, Türkiye’nin güvenli, ilk dijital çocuk televizyonu Pepee TV “Ebeveyn Kanalı”nı açtığını duyurdu.

Anne Babalara  Dijital Eğitim...
Anne Babalara  Dijital Eğitim...
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Pepee TV, Wiser işbirliği ile Prof. Dr. Acar Baltaş, Çocuk Psikiyatristi Doç. Dr. Burak Doğangün, Prof. Dr. Mehmet Vural gibi çok değerli isimlerin annelik, babalık ve çocuk yetiştirme konularındaki videolarının yer aldığı “Ebeveyn Kanalı” da Türkiye’de bir ilk.

Farklı yaş grubundaki çocukların gelişimi yönünde en güncel ve en sağlıklı bilgileri veren bu videolar internetin bilgi kirliliğinden uzak, temiz içerikler olarak anne ve babalara farkındalık ve değer katmayı hedefliyor.Türkiye’nin milli çizgi film kahramanı Pepee, 0-6 yaş grubu çocuklara 2008 yılından bu yana vermiş olduğu eğitici ve öğretici yayınlarıyla çocukların ve ailelerin kahramanı olmaya devam ediyor.

Pepee TV Ebeveyn Kanalı, Ebeveyn okuluna dönüşecek

10 yıldır "dünyanın bütün çocukları için" çalışan Düşyeri’nin Kurucusu Ayşe Şule Bilgiç; “ Pepee Tv ‘yi hayata geçirirken ebeveyn ve çocukların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn ettik. Aslında kendi ihtiyaçlarımızdan yola çıktık. Biz çocuklar kadar anne babaların da bilinçli bir şekilde çocuk yetiştirmelerini çok önemsiyoruz. Ebeveynlerin çocuk yetiştirmede ihtiyaç duyabilecekleri konuları titizlikle seçtik ve birbirinden değerli hocalarımızla tüm ihtiyaçların karşılığının bulunduğu videolar hazırladık. Ebeveyn kanalımız gelecekte eğlenceli bir ebeveyn okuluna da dönüşecek." dedi.

Türkiye’nin ilk dijital çocuk televizyonu olan Pepee TV, çocukların dijital ortamda geçirdikleri video sürelerini katma değerli hale getirip, eğlendirirken eğiten yüzde yüz güvenli içerikleriyle çocukların şimdiden vaz geçilmezi haline geldi.

Düşyeri, Arçelik ve Beko ile çocukların akıllı televizyonlar üzerinden de Pepee TV’yi izleyebilmeleri için stratejik bir işbirliğine de gitmişti. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek tasarlanan Pepee TV kumandası ile çocuklar sadece dijital dünyada değil evlerinde de güvenle çizgi film izleyebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Egosu Yüksek Kişi Daha Fazla Öfkeleniyor!

Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!


Uzun Yaz Gecelerinin Enerjisini Zirveye Taşıyan Dokunuş R&V For Trendyol Ss 19 Koleksiyonu

Yılın en uzun ve en renkli günlerinin enerjisiyle hareketlenen etkinlik sezonuyla birlikte özel günlere uygun kıyafet seçme telaşı da artıyor. Moda sektöründe özgün tarzları ve benzersiz çizgileriyle adından söz ettiren tasarımcı ikizler Raisa & Vanessa, Trendyol için özel olarak hazırladıkları , tüm sezonun enerjisini sonuna kadar yansıtan SS 19 koleksiyonuyla tüm arayışlara çözüm sunmak için bir kez daha sahnedeki yerini alıyor.


17 Temmuz Dünya Emoji Günü Türkiye 14. Sırada

2014 yılından beri her 17 Temmuz’da kutlanan Dünya Emoji Günü markaların da radarına girdi. Birçok firma bu güne özel olarak emojili paylaşımlar yaparken, emoji dilini yılın geri kalanında da kullanan markalar var.


İso İkinci 500’Deki Plat Üyelerinin Üretimden Satışları 4 Milyar 231 Milyon Tl’Ye Ulaştı

PLAT ÜYESİ 17 FİRMA İSO İKİNCİ 500 BÜYÜK LİSTESİNDE


Ekici Lezzet Hikâyeleri’Nin İkinci Kitabı Çıktı

2017 yılında 60. Yılı dolayısıyla başlattığı Lezzet Hikayeleri yolculuğuna 2018 yılında Aydın, Balıkesir, Elazığ, Mersin, Samsun ve Sivas’la devam eden Ekici Peynir; bu illerde gizli kalmış lezzetleri Ekici Lezzet Hikayeleri kitabının ikincisinde topladı.


Etiketler: Pepee, çocukların, çocuk, Ebeveyn, değerli

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.