9 Mayıs 2019 Perşembe 12:47

GÜNDEM

Anneler Günü’Nde Madame Tussauds İstanbul’U Ziyaret Edin Annenizle İstiklal Caddesi’Nde Nostaljik Bir Gün Geçirin

Madame Tussauds İstanbul, Anneler Günü’nde tüm anne ve çocukları Taksim’de nostaljik bir gün geçirmeye davet ediyor. Tarihi binaların arasından İstiklal Caddesi’nde yapılacak yürüyüş, 250 yıllık büyüleyici bir tarihe sahip olan balmumu heykel müzesi Madame Tussauds’un İstanbul’daki merkezinde yıldızlarla yıldız olma fırsatı ve Tarihi Çiçek Pasajı’nda yenecek kutlama yemeği, 12 Mayıs Pazar günü annesiyle birlikte keyifli birkaç saat geçirmek isteyenler için farklı bir alternatif olabilir.

Anneler Günü’Nde Madame Tussauds İstanbul’U Ziyaret Edin Annenizle İstiklal Caddesi’Nde Nostaljik Bir Gün Geçirin
Anneler Günü’Nde Madame Tussauds İstanbul’U Ziyaret Edin Annenizle İstiklal Caddesi’Nde Nostaljik Bir Gün Geçirin
Anneler Günü’Nde Madame Tussauds İstanbul’U Ziyaret Edin Annenizle İstiklal Caddesi’Nde Nostaljik Bir Gün Geçirin
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Açıldığı günden bu yana dünyaca tanınan isimlerin yanı sıra ünlü Türk isimlerinin figürlerini de ziyaretçileri ile buluşturan Madame Tussauds İstanbul, 12 Mayıs Anneler Günü’nde annesine farklı bir hediye vermek isteyenleri Taksim’de nostalji yolcuğuna davet ediyor. “En güzel hediye annenizle beraber geçireceğiniz zaman” diyen Madame Tussauds İstanbul, Anneler Günü’nde Taksim’de yapılabilecek birbirinden keyifli aktiviteler öneriyor.

Tarihi binaların arasından İstiklal Caddesi’nde yapılacak bir yürüyüş, dünyanın ve Türkiye’nin en ünlü isimlerini bir arada görebileceğiniz Madame Tussauds İstanbul’da yıldızlarla yıldız olma fırsatı, Tarihi Çiçek Pasajı’nda yenecek kutlama yemeği, İstiklal Caddesi’nin simgesi Nostaljik Tramvay’la yapılacak Beyoğlu turu ve elbette ki annenizle geçireceğiniz o keyifli saatler farklı bir hediye alternatifi olarak düşünülebilir.

Dünyanın en ünlü anneleri de Madame Tussauds’da

Madame Tussauds İstanbul’da yer alan tarih, kültür sanat, spor ve eğlence dünyasından 60’dan fazla figür arasında Madonna, Beyonce, Angelina Jolie, Julia Roberts, Demet Akbağ, Ayşe Arman ve çocuğu olmadığı halde tüm Türkiye’nin Hafize Anası Adile Naşit gibi dünyanın ve ülkemizin en ünlü annelerinin figürleri de yer alıyor. Ziyaretçiler bu ünlü isimlerin figürlerini yakından incelerken, ünlülerle fotoğraf ve video çekecekleri bir eğlence fırsatı yakalıyor.

Madame Tussauds İstanbul’da ziyaretçiler yıldızlara dokunmanın heyecanını yaşıyor, farklı zamanlarda farklı coğrafyalarda yaşamış olan diğer ünlüleri de bir arada görme ve “yıldızlarla yıldız olma” fırsatına sahip oluyorlar.

İlginizi Çekebilir

Türk Turizminin Mega Projeleri Turizm Yatırımcıları Forumu 2020’De Buluşuyor

Türk Turizminin Mega Projeleri


Parasız Kaldılar, Soyunuyorlar! Ünlü Oyuncular Cansel Elçin Ve Reha Özcan Yeni Tiyatro Oyunu Çıplak Vatandaşlar’Da Striptizci Rolünde!

PARASIZ KALDILAR, SOYUNUYORLAR!


Türkiye’Nin İlk Ve En Büyük Operasyonel Kiralama Markası Avıs Filo 40 Yaşında

Ülkemizde otomotiv, araç kiralama ve araç paylaşım sektörlerinin temellerini atan Otokoç Otomotiv’in bünyesinde faaliyet gösteren, Türkiye’nin ilk ve en büyük operasyonel kiralama markası Avis Filo, 40. yıl dönümünü kutluyor.


Koç Holding Ceo’Su Levent Çakıroğlu Davos Zirvesi’Nde Dünya Liderlerine Dijital Dönüşümü Anlattı

Değerli Basın Mensubu,


Sömestr Tatilinde Yaratıcı Atölyeler Trump Avm’De, 27 31 Ocak

Trump Alışveriş Merkezi’nde yarı yıl tatilini renklendirecek atölyeler, çocukların yaşıtlarıyla birlikte eğlenmesini, becerilerini keşfetmesini, sanata ve bilime dair yeni bilgiler edinmesini sağlayacak. Ayrıca alışveriş merkezinin çocuk katı Trumpland’de birbirinden renkli oyuncaklar yine çocukları bekliyor.


Etiketler: Madame, Tussauds, ünlü, İstanbul, farklı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.