11 Mayıs 2018 Cuma 16:28

GÜNDEM

“Anneler Günü’Ne İnanmıyoruz”

Yeşilçam’ın gönüllerde taht kuran ölümsüz ismi Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal, Avrupa turnesi öncesi çocukları Ezo ve Ali Sunal ile Acıbadem Altunizade Hastanesi’nin düzenlediği “Anneler Günü Sohbeti”ne katıldı. “Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü” gibi günlere inanmadıklarını vurgulayan Sunal Ailesi, yoğun ilgi gören etkinlikte katılımcıları doyasıya güldürürken bol bol da düşündürdü. Ezo Sunal’ın annesi için yazdığı şarkıyı anne-kız birlikte seslendirdi.

“Anneler Günü’Ne İnanmıyoruz”
“Anneler Günü’Ne İnanmıyoruz”
“Anneler Günü’Ne İnanmıyoruz”
“Anneler Günü’Ne İnanmıyoruz”
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sunal Ailesi üyeleri konuşmacı olunca konferans salonunda gülme sesleri eksik olmadı. Acıbadem Altunizade Hastanesi’nin gerçekleştirdiği “Anneler Günü Sohbeti”nin konuşmacı konukları Sunal Ailesi’ydi. Anne Gül Sunal ile çocukları oyuncu Ali Sunal ve eğitimci Ezo ve birbirlerine tatlı atışmaları ile geçen sohbette katılımcılar doyasıya güldü, gülerken de düşündü. Renkli sohbetin açılışını yapan Ali Sunal ailece Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü gibi günlere inanmadıklarını vurgulayarak “Ben kafadan bir itirazla başlayayım; ben bu günlere tamamen karşıyım, önemsemiyorum. Çünkü hayatımıza bu kadar etki eden insanları bir günde hatırlayacaksak o gün de hatırlamayalım. Bu günlerin bir günle sınırlandırılmaması gerekiyor, her gün annemize şükredip, dua edip, teşekkür etmemiz gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Gül Sunal: “Beni kahvaltıya götürmeyin!”

Anne Gül Sunal da “Ali’nin söylediğine katılıyorum; Anneler Günü, Babalar Günü diye bir şey yok, ben kabul etmiyorum. Bugünlerde başka programınız varsa yapın, bana hediye de almayın. Çok istiyorsanız yanağıma öpücük kondurursunuz, telefon edersiniz. Anne babaya saygı sonsuz ama baskı kurmanın da anlamı yok. Bir gün hediye kazak almakla, bir gün kahvaltıya götürmekle vicdanını rahatlatmak olmaz. Beni kahvaltıya götürmeyin. Biz Fenerbahçe’de oturuyoruz; anneler günü olduğunda Pazar sabahı ihtiyar birini kapan kahvaltıya götürüyor. Kadın yürüyemiyor, adam yürüyemiyor, onu oraya götürmek iş değil. Anneler Günü, Babalar Günü’nün tek ödülü onu Pazar günü ite kaka, sürükleye sürükleye kahvaltıya götürmek ya da hediye almak değil” diye konuştu.

Unutulmaz sanatçı Kemal Sunal yad edildi

Anneler Günü sohbetinde, Yeşilçam’ın gönüllerde taht kuran ölümsüz ismi Kemal Sunal da yad edildi. Gül Sunal “Aktörlüğü ayrı ama baba olarak da eş olarak da evde mükemmeldi. Gerçekten mükemmeldi! Kitabımda da yazarken dedim ki ‘Peygamber havasına’ sokmayayım, olumsuz şeyleri de anlatayım ama düşündüm düşündüm hakikaten bulamadım. Tabi ki münakaşalarımız oldu ama kötü bir şey bulamadım. Ona minnettarım, benim bu kadar huzurlu olmam onun sayesinde” diye konuştu. Ali Sunal da “Anne-babanızda sevmediğiniz davranışlar nelerdi?” sorusuna “O kadar iyi bir anne baba var ki önümüzde, onlar kadar iyi olamayacağımdan endişe ederim. Çünkü bizde çıta çok yüksek” dedi. Kemal Sunal ve Gül Sunal’ın eğitimci kızları Ezo Sunal da “Annem ve babam bize her zaman bizi çok sevdiklerini hissettirdiler. Günümüzde anne babalar çocuklarından şikayet ediyorlar ‘laf dinlemiyor, şunu istedi aldık, yapmadı’ diye. Çocuk çünkü mutlu değil! Çocuk için en önemli şey, anne babanın sevgisini her zaman hissetmek, çocuğa gerekli sınırları koymak, bol zaman ayırmak. Evin patronu çocuk değil, anne baba olmalı” dedi. Ezo Sunal’ın annesi için yazdığı şarkıyı da anne-kız birlikte seslendirdi.

İlginizi Çekebilir

Gönülden Ödüllerde Büyük Ödül Coca Cola İçecek Şirketine Verildi

Şirketler için kurumsal gönüllük projeleri geliştiren Özel Sektör Gönüllüler Derneği ÖSGD 15 yaşında. Dernek 15’nci yaşını Gönülden Ödüller Töreni ve zengin içerikli bir konferans programıyla Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall salonunda kutladı.


Foreo’Dan Yaşlanma Karşıtı 6 Yaz Önerisi

Yaşlanmak doğal bir süreç. Yaş, çevresel faktörler, stres, güneş ışığı, kötü alışkanlıklar ve pek çok farklı etken cildimizin yaşlanmasına sebep oluyor. Yeterli miktarda cilt bakımı, sağlıklı beslenme ve yaşlanma karşıtı uygulamalar cildinizin yaşlanmasını geciktirmeye yardımcı olur. Güzellik markası Foreo, yaz boyu ruhunu yenilediği kadar cildini de yenilemek isteyenler için farklı ve basit önerilerden oluşan bir rehber hazırladı. İşte yaz boyu kolaylıkla uygulayabileceğiniz ve cildinizin yaşlanmasını yavaşlatacak 6 güzellik önerisi!


İkinciyeni.Com’Un Mobil Ekspertizi İle Zamandan Tasarruf Edin

İkinciyeni.com’un yenilikçi uygulaması Mobil Ekspertiz ile otomobillerin tüm kontrolleri hızlıca yapılırken, zaman kaybetmeden satışı da gerçekleştirilebiliyor


Zengin Çeşitliliğiyle Ücretsiz Çağdaş Gösteri Sanatları Atölyeleri Bilgi’De Başlıyor

22 Mayıs Salı günü bu sene onuncu yılını kutlayan ve geliştirdikleri oyun formatlarıyla doğaçlama alanında dünya çapında bilinen İstanbulimpro ile Doğaçlama Atölyesi ve dansçı ve koreograf Talin Büyükkürkciyan Demirci ile Kontakt Doğaçlama Atölyesi ile başlayacak.


Çocuğunuzu Sanatla Okul Öncesi Dönemde Tanıştırın

Okul öncesi yıllarda verilen çok yönlü sanat eğitimi ile gelişimleri ve yaratıcılıkları desteklenen çocukların dış dünyaya bakış açıları da değişiyor. Sanat aktivitelerinin çoğu; çocuğun özgün düşünmesini, öz güveninin artmasını, daha üretken olmasını, çevresini olumlu yönde değiştirmeye çalışmasını, farkındalığını, çok yönlü düşünmesini, problem çözme becerilerini geliştirmesini sağlıyor. Memorial Antalya Hastanesi Lara Tıp Merkezi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nden Uz. Dr. Ali Satılmış, sanatın çocukların gelişimindeki etkileri hakkında bilgiler verdi.


Etiketler: Sunal, Günü, Anneler, kahvaltıya, kadar

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.