11 Mayıs 2018 Cuma 16:28

GÜNDEM

“Anneler Günü’Ne İnanmıyoruz”

Yeşilçam’ın gönüllerde taht kuran ölümsüz ismi Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal, Avrupa turnesi öncesi çocukları Ezo ve Ali Sunal ile Acıbadem Altunizade Hastanesi’nin düzenlediği “Anneler Günü Sohbeti”ne katıldı. “Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü” gibi günlere inanmadıklarını vurgulayan Sunal Ailesi, yoğun ilgi gören etkinlikte katılımcıları doyasıya güldürürken bol bol da düşündürdü. Ezo Sunal’ın annesi için yazdığı şarkıyı anne-kız birlikte seslendirdi.

“Anneler Günü’Ne İnanmıyoruz”
“Anneler Günü’Ne İnanmıyoruz”
“Anneler Günü’Ne İnanmıyoruz”
“Anneler Günü’Ne İnanmıyoruz”
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sunal Ailesi üyeleri konuşmacı olunca konferans salonunda gülme sesleri eksik olmadı. Acıbadem Altunizade Hastanesi’nin gerçekleştirdiği “Anneler Günü Sohbeti”nin konuşmacı konukları Sunal Ailesi’ydi. Anne Gül Sunal ile çocukları oyuncu Ali Sunal ve eğitimci Ezo ve birbirlerine tatlı atışmaları ile geçen sohbette katılımcılar doyasıya güldü, gülerken de düşündü. Renkli sohbetin açılışını yapan Ali Sunal ailece Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü gibi günlere inanmadıklarını vurgulayarak “Ben kafadan bir itirazla başlayayım; ben bu günlere tamamen karşıyım, önemsemiyorum. Çünkü hayatımıza bu kadar etki eden insanları bir günde hatırlayacaksak o gün de hatırlamayalım. Bu günlerin bir günle sınırlandırılmaması gerekiyor, her gün annemize şükredip, dua edip, teşekkür etmemiz gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Gül Sunal: “Beni kahvaltıya götürmeyin!”

Anne Gül Sunal da “Ali’nin söylediğine katılıyorum; Anneler Günü, Babalar Günü diye bir şey yok, ben kabul etmiyorum. Bugünlerde başka programınız varsa yapın, bana hediye de almayın. Çok istiyorsanız yanağıma öpücük kondurursunuz, telefon edersiniz. Anne babaya saygı sonsuz ama baskı kurmanın da anlamı yok. Bir gün hediye kazak almakla, bir gün kahvaltıya götürmekle vicdanını rahatlatmak olmaz. Beni kahvaltıya götürmeyin. Biz Fenerbahçe’de oturuyoruz; anneler günü olduğunda Pazar sabahı ihtiyar birini kapan kahvaltıya götürüyor. Kadın yürüyemiyor, adam yürüyemiyor, onu oraya götürmek iş değil. Anneler Günü, Babalar Günü’nün tek ödülü onu Pazar günü ite kaka, sürükleye sürükleye kahvaltıya götürmek ya da hediye almak değil” diye konuştu.

Unutulmaz sanatçı Kemal Sunal yad edildi

Anneler Günü sohbetinde, Yeşilçam’ın gönüllerde taht kuran ölümsüz ismi Kemal Sunal da yad edildi. Gül Sunal “Aktörlüğü ayrı ama baba olarak da eş olarak da evde mükemmeldi. Gerçekten mükemmeldi! Kitabımda da yazarken dedim ki ‘Peygamber havasına’ sokmayayım, olumsuz şeyleri de anlatayım ama düşündüm düşündüm hakikaten bulamadım. Tabi ki münakaşalarımız oldu ama kötü bir şey bulamadım. Ona minnettarım, benim bu kadar huzurlu olmam onun sayesinde” diye konuştu. Ali Sunal da “Anne-babanızda sevmediğiniz davranışlar nelerdi?” sorusuna “O kadar iyi bir anne baba var ki önümüzde, onlar kadar iyi olamayacağımdan endişe ederim. Çünkü bizde çıta çok yüksek” dedi. Kemal Sunal ve Gül Sunal’ın eğitimci kızları Ezo Sunal da “Annem ve babam bize her zaman bizi çok sevdiklerini hissettirdiler. Günümüzde anne babalar çocuklarından şikayet ediyorlar ‘laf dinlemiyor, şunu istedi aldık, yapmadı’ diye. Çocuk çünkü mutlu değil! Çocuk için en önemli şey, anne babanın sevgisini her zaman hissetmek, çocuğa gerekli sınırları koymak, bol zaman ayırmak. Evin patronu çocuk değil, anne baba olmalı” dedi. Ezo Sunal’ın annesi için yazdığı şarkıyı da anne-kız birlikte seslendirdi.

İlginizi Çekebilir

Bedaş, İki Bölgede G3 Plc Teknolojisini Uygulamaya Aldı

20 Eylül 2018


Netflix’İn Yeni Korku Dizisi Tepedeki Ev’İn İlk Fragmanı Yayınlandı!

Tepedeki Ev’de bir tur atmaya yetecek kadar cesaretiniz var mı? 12 Ekim’de tüm dünyada gösterime girecek Netflix’in yeni korku dizisi Tepedeki Ev’in ilk fragmanı yayınlandı!


General Mobile’Dan Teknofest’E Özel %10 İndirim Fırsatı Ve Görselleri

Türkiye’nin en çok tercih edilen üç akıllı telefon markasından biri olan


Sezen Çakır’In Çocuk Sahibi Olmak İsteyenlere, Dünyadaki Son Gelişmeleri Ve Sağlıklı Yöntemleri Dikkate Alarak Yazdığı Fertilite Doğurganlık Rehberi İnkılâp Kitabevi Tarafından Yayımlandı

FERTİLİTE DOĞURGANLIK REHBERİ


Frıeze Bu Yıl Rıchard Mılle İle Bir Araya Geliyor

Frieze Masters ve Frieze London’ın bu yılki yeni ortağı Richard Mille, kendi adını taşıyan markasını 2001 yılında dünyayla tanıştırdı. Kuruluşundan bu yana Richard Mille tasarımları, geleneksel saat işçiliği sanatını kökten değiştirdiği ve yeniden tanımladığı için efsanevi bir özellik kazandı. Bu canlı ve çağdaş tarihi kutlamak amacıyla marka şimdi, İngiltere’de gerçekleşen sanat fuarı Frieze Masters ile ilk kez biraraya gelerek sıra dışı, ender, artık bulunmayan ve özel koleksiyonerlerin cömertçe ödünç verdiği saat örneklerini müze düzeyinde bir küratörlük dahilinde bir araya getiriyor.


Etiketler: Sunal, Günü, Anneler, kahvaltıya, kadar

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.