9 Ağustos 2019 Cuma 13:15

GÜNDEM

Apple Musıc Türkiye’De En Çok Dinlenen Şarkı Gazapizm’Den ‘Heyecanı Yok’

Apple Music kullanılmaya başladığından bu yana Türkiye’de en çok dinlenen 4 yerli şarkıdan biri Gazapizm’in ‘Heyecanı Yok’ şarkısı oldu. Bu şarkıyla geniş bir dinleyici kitlesine ulaşan genç ve yetenekli rap sanatçısı İzmir’de Tepecik Filarmoni Orkestrası ile verdiği konser kayıtlarından oluşan bir konser EP’si olan “Karanfil”I Universal Music Türkiye etiketiyle yayınlamıştı.

Apple Musıc Türkiye’De En Çok Dinlenen Şarkı Gazapizm’Den ‘Heyecanı Yok’
Apple Musıc Türkiye’De En Çok Dinlenen Şarkı Gazapizm’Den ‘Heyecanı Yok’
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Berna Özyurt

Görsel için:

Mert Akgül

İlginizi Çekebilir

Türkiye’Nin Girişimci Şirketlere Özel İlk Ücret Ve Yan Haklar Araştırması Yayımlandı

Girişimci şirketlerin çalışanlarına sunduğu ücret ve yan haklarla ilgili Türkiye’nin ilk araştırması Endeavor Türkiye ve Talentmelon işbirliğiyle gerçekleştirildi. Araştırmada en yüksek maaş alan çalışan grubu, cinsiyetlere göre oluşan farklar ve maaş artış oranları gibi konular dikkat çekiyor.


Sezzy'nin Yeni Adresi İstanbul!

Sezzy’nin Yeni Adresi İstanbul!


Teb Akıl Fikir Yarışması'na Başvurular İçin Son 2 Hafta!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından finans alanında yenilikçi ve yaratıcı fikirleri ödüllendirmek için düzenlenen 13’üncü TEB Akıl Fikir Yarışması’nın başvuru süresi iki hafta uzatıldı. Böylece yarışmaya katılmak isteyenler, 31 Ocak 2020 tarihine kadar yarışmanın web sitesi www.icatcikar.com üzerinden başvuru yapabilecek.


Bmw Motorrad’In En Yeni Modelleri Motobike İstanbul’Da

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW Motorrad, 20 – 23 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek Motobike İstanbul 2020’de en yeni modellerini motosiklet tutkunlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Sezonu Motobike Istanbul ile açmaya hazırlanan BMW Motorrad, yılın bu en büyük organizasyonunda, 2020’de yollarla buluşturacağı Yeni S 1000 XR, F 900 R ve F 900 XR modellerini ilk kez sergileyecek. Bu yıl 12’incisi düzenlenen ve yine binlerce motosiklet tutkununu ağırlaması beklenen Motobike İstanbul’da dokuzuncu holdeki yerini alacak olan standında tüm BMW Motorrad modelleri 2020 model yılı renkleriyle görülebilecek.


Saran S Sport Plus Haftalık Yayın Akış 21 27 Ocak Haftası

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI


Etiketler: Berna, Özyurt, Görsel, için,, Mert

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.