24 Ekim 2019 Perşembe 10:48

GÜNDEM

Appsilon Enterprise 1 Milyon Euro’Luk Yeni Bir Yatırıma İmza Attı!

Laboratuvar ortamında elmas üreten şirket, bu turla birlikte aldığı toplam yatırım miktarını 2.5 milyon euroya çıkardı.

Appsilon Enterprise 1 Milyon Euro’Luk Yeni Bir Yatırıma İmza Attı!
Appsilon Enterprise 1 Milyon Euro’Luk Yeni Bir Yatırıma İmza Attı!
Appsilon Enterprise 1 Milyon Euro’Luk Yeni Bir Yatırıma İmza Attı!
Appsilon Enterprise 1 Milyon Euro’Luk Yeni Bir Yatırıma İmza Attı!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Elmas üretimine odaklanan Appsilon Enterprise, Hande Enes’in öncülük ettiği turda 1 milyon euro tutarında yeni bir yatırıma imza attı. Appsilon Enterprise, dünya genelinde laboratuvar ortamında elmas sentezi gerçekleştirebilen sayılı şirketler arasında yer alıyor. 2017 yılında Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incunbation’da kurulan girişim daha önce aldığı 1,5 milyon euroluk çekirdek yatırımla birlikte toplam yatırım miktarını 2.5 milyon euroya çıkarıyor. Bu yatırımın şu an üzerine yoğunlaştıkları Seri A turu için iyi bir motivasyon kaynağı olduğunu dile getiren Appsilon Enterprise yöneticileri yeni yatırımı elmas üretim kapasitelerini artıracak teknolojiler geliştirmek için kullanacaklarını söylüyor.

Türkiye’de laboratuvar ortamında elmas üretebilen tek girişim olma unvanını taşıyan Appsilon Enterprise dünya genelinde de laboratuvar ortamında elmas sentezi gerçekleştirebilen sayılı şirketler arasında yer alıyor. Appsilon Enterprise Seri A yatırımı öncesi aldığı 1 milyon eurouk yatırımla dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri arasında yer almak üzere emin adımlarla ilerliyor.

Türkiye’den dünyanın elmas merkezlerine ihracat yapıyor!

Yüksek teknoloji ile laboratuvarda üretilen elmas; mücevherat sektörünün yanısıra savunma sanayi, sağlık, endüstri ve elektronik alanlarında da kullanılabiliyor. Appsilon, elmas üretim süreçlerindeki teknolojisi sayesinde ürettiği elmasın özelliklerini de kontrol edebiliyor. Bu sayede özellikle yüksek teknoloji alanlarında ihtiyaç duyulan malzemenin üretimi Appsilon tarafından sağlanabiliyor.

Bu alandaki sayılı üreticiden birisi olarak Amerika, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere, İsrail, Hindistan, Hong Kong gibi elmas merkezlerine ihracat yapan girişim, yatırımcılara analiz ve rapor hazırlayan CB Insights’ın hazırladığı raporda lüks ürünlerin üretim şeklini değiştiren girişimler başlığı altında yer alıyor.

Appsilon aldığı bu yeni yatırımla birlikte Ar-Ge süreçlerini hızlandırarak elmas teknolojisi alanında dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden birisi olmak ve ürünleriyle başarı sağladığı alanlarda daha da güçlenmek istiyor. Hedeflediği Seri A turunun da hazırlıklarını yapan girişim, yeni yatırım turuyla birlikte üretim kapasitesini artırmayı planlıyor.

İlginizi Çekebilir

İbb’Den Çocuklara Özel “Ormanda Bilim Akademisi”

İBB’DEN ÇOCUKLARA ÖZEL “ORMANDA BİLİM AKADEMİSİ”


Saran S Sport Plus Haftalık Yayın Akış 21 27 Ocak Haftası

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI


Basın Bilgi Metni Head&Shoulders’In Marka Yüzü Cedi Osman’In Oynadığı Reklam Filmlerini, Cleveland Cavaliers'daki Takım Arkadaşları İlk Kez İzledi.

Head&Shoulders’ın marka yüzü Cedi Osman’ın oynadığı Kazanmak Kafada Başlar temalı reklam filmlerini, Cleveland Cavaliers'daki takım arkadaşları ilk kez izledi. Larry Nance Jr., John Henson ve Tristan Thompson'un reklam filmleri hakkında yaptığı eğlenceli yorumlar kameralara yansıdı. Basketbol kariyerinin yanında Cedi'nin Türkiye'de reklam filmlerinde de yer aldığını gören takım arkadaşları Cedi'ye desteklerini dile getirdi.


Genco Erkal’In ‘Yaşamaya Dair’İ 19 Ocak Pazar Trump Sahne’De

Usta oyuncu Genco Erkal, ‘Yaşamaya Dair’ ile 19 Ocak Pazar günü saat 19:00’da Trump Sahne’de sanatseverlerle buluşuyor.


Yarıyıl Tatilinde Çocuğunuzu Değil, Kendinizi İnceleyin

Yorucu bir dönemin ardından yarıyıl tatili başlıyor.Ebeveynlerin günümüzde çocuk gelişimi ile ilgili kitapları ve blogları çocuklarından daha fazla takip ettiğine dikkat çeken Anadolu Sağlık Merkezi’nden Uzman Psikolog Selin Karabulut, “Birçok anne ve baba kitapları, blogları veya belirli uzmanları takip ediyor ancak çocuklarını takip etmiyor. Dolayısıyla çocuklarının isteklerini, yeteneklerini ve kişilik özelliklerini göremiyorlar. Her çocuk kendine özeldir. Bu tatilde çocuklara değil, anne-babalara bazı hatırlatmalar yapmak istiyorum. Çocuklarına odaklanmaları önemli” açıklamasında bulundu.


Etiketler: elmas, Appsilon, Enterprise, milyon, yeni

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.