19 Ocak 2019 Cumartesi 13:01

GÜNDEM

Aroma’Nın Birbirinden Leziz Tatlarıyla Aşkınızı İfade Edin!

Aroma'nın birbirinden leziz tatlarıyla aşkınızı ifade edin!

Aroma’Nın Birbirinden Leziz Tatlarıyla Aşkınızı İfade Edin!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Aroma, birbirinden leziz yeni tatları ve sağlıklı ürünleri ile Sevgililer Günü'nde hediye arayışında olanlara farklı bir alternatif sunuyor.

Sevgililerin, birbirine duydukları sevgiyi göstermek için kutladıkları en özel gün olan 14 Şubat'ta Aroma, sevenleri yalnız bırakmıyor. Aroma, birbirinden leziz ve yumuşacık içimiyle kalplere dokunan meyve suları ile 14 Şubat Sevgililer Günü'nde âşıkların hayatlarına renk katmaya devam ediyor.

Romantik çiftler, bu yıl Sevgililer Günü'nde Aroma'nın sağlıklı % 100 meyve suları ile aşklarının tarifini sevdiklerine ve en özel şekilde anlatmanın yolunu seçiyor.

Aroma'nın birbirinden farklı tatlarıyla kendi karışımlarını harmanlayarak denenmemiş tatlar yaratmak isteyenler, bu yıl sevdiklerine damaklarda aşkın tadını bırakacak bir hediye sunabilecek.

Aroma Hakkında:

Bursa'da doğup dünyaya yayılan Aroma'nın marka serüveni 1968 yılında Gürsu'daki fabrikada başladı. 67 bin metrekarelik fabrikada yarım asırdır bugüne kadar milyonlarca adet meyve suyu üretildi. Türkiye'nin en yeni tatları ve sağlıklı ürünleri bu fabrikada üretildi. Yıllık 125 bin ton meyve işleme tesisi sahip olan bu tesisten çıkan ürünler, dünden bugüne kadar Aroma tutkunlarını hiç yalnız bırakmadı.

Meyve suyu sektörünün gelişimine öncülük eden Aroma büyüdü, yenilendi, ondan sonra taze meyveleri sağlıklı bir şekilde gelişmesiyle buluşturdu. Türkiye,% 100 doğal meyve suyunu Aroma'yla tanıdı ve 9 vitaminli karışık meyve nektarı ilk kez Aroma hazırlanan üretildi. Aroma; % 100 meyve suyu üretiminin yanı sıra ürün portföyüne nektar, gazlı içecekler, aromalı içecekler ve limonatasını da ekledi. Türkiye'nin öncü markası Aroma, global bir marka yolunda gidiyor ilerliyor. Bugün Almanya'dan Fildişi Sahilleri'ne, Danimarka'dan ABD'ye, Avustralya'dan Türkmenistan'a, Çin'den Moğolistan'a kadar tam 52 ülkede Aroma içiliyor.

İdea Halkla İlişkiler

İlginizi Çekebilir

Çukurcalı 37 Çocuğun Hayali Kitap Oldu! "Zap Suyu Düşleri" Adlı Kitap Okurlarla Buluştu

Hayy Kitap bünyesinde yazar Elif Ayla ve çizer Elif Yemenici'nin rehberliğiyle Hakkari Çukurcalı 36 çocuğun kaleme aldığı "Zap Suyu Düşleri" adlı kitap okurlarla buluştu.


Şişli’De 23 Nisan Coşkusu

Şişli Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için dopdolu bir program hazırladı. Şişli Atatürk Evi’nin önünden saat 15.00’de yürüyüşle başlayacak olan program, daha sonra Nişantaşı Sanat Parkı’nda gerçekleşecek etkinliklerle devam edecek. Atölyeler ve gösterilerin yer aldığı 23 Nisan şenliğinde çocuklar bayramlarını doyasıya eğlenerek kutlayacaklar.


Lezita Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’Nda Yenilikçi Ürünleriyle İlgi Odağı Oldu

Türkiye’nin önde gelen piliç eti markalarından Lezita, bu yıl ‘Değer’ temasıyla 11.’si gerçekleştirilen Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’nda yenilikçi, besleyici ve pratik ürünlerini tanıttı.


Oppo’Nun Logosu Yenilendi

OPPO’NUN LOGOSU YENİLENDİ


İstanbul Film Festivali’Nin En İyi Film'inde Kadir Has Üniversitesi İmzası

İSTANBUL FİLM FESTİVALİ’NİN“EN İYİ FİLM”İNDE KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ İMZASI


Etiketler: Aroma, meyve, sağlıklı, birbirinden, Sevgililer

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.