27 Ağustos 2019 Salı 10:52

GÜNDEM

Arzum Tüm Öğrencileri Kahvaltıya Davet Ediyor

Arzum Tüm Öğrencileri Kahvaltıya Davet Ediyor
Arzum Tüm Öğrencileri Kahvaltıya Davet Ediyor
Arzum Tüm Öğrencileri Kahvaltıya Davet Ediyor
Arzum Tüm Öğrencileri Kahvaltıya Davet Ediyor
Arzum Tüm Öğrencileri Kahvaltıya Davet Ediyor
Arzum Tüm Öğrencileri Kahvaltıya Davet Ediyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tost makinesi kategorisinde Türkiye'nin en çok tercih edilen markalarından biri olan Arzum, okul kahvaltılarını lezzetlendirmeye hazır. Arzum Tostçu Neo Granite Izgara ve Tost Makinesi ve Tostçu Delux Izgara ve Tost Makinesi, kahvaltıların en pratik ve lezzetli yemeği olan tostu masalara taşıyor. Yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilen üst gövdeleriyle gıdaları ezmeden pişiren tost makineleri, 5 katmanlı granit yüzeyleri ile dayanıklı, yapışmaz ve sağlıklı yemekler sunuyor. Kalabalık ailelere tek seferde 6 adet tost yapabilme imkanı sunan makinelerle güne çıtır çıtır bir başlangıç yapmaya hazır olun. Yapışmaz yüzeyleriyle annelere kolaylık sağlayan tost makineleri farklı tasarım özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Arzum Tostçu Neo Granite Izgara ve Tost Makinesi Fiyat: 498,11 TL

Tostçu Delux Izgara ve Tost Makinesi Fiyat: 592, 11 TL

Okul kahvaltısına lezzet ve keyif katmak isteyen annelerin bu yıl tercihi; Harman Serisi çay makineleri. Çayın tam kıvamında bir lezzetle masalara kolayca taşınmasını sağlayan çay makineleriyle çocuklar güne sıcacık bir başlangıç yapıyor. Çay tutkunlarına özel olarak tasarlanan seri, cam demlikli Arzum Harman Çay Makinesi ve komple paslanmaz çelik Arzum Harman Delux Çay Makinesi olarak iki alternatif model ile karşımıza çıkıyor. 1,8 lt kapasiteli su ısıtıcısı ve 1 lt kapasiteli demliğe sahip Arzum Harman Serisi çay makineleri, kalabalık ailelere sahip annelerin de işini kolaylaştırıyor.

Arzum Harman Delux Çay Makinesi Fiyat: 629,71 TL

Arzum Harman Çay Makinesi Fiyat: 460,51 TL

İlginizi Çekebilir

‘Trafik Dedektifleri’ Jandarma İle Büyümeye Devam Ediyor

“OPET TRAFİK DEDEKTİFLERİ” PROJESİ KAPSAMINDAKİ


Desıgn Week Turkey Tanıtım Toplantısı Tasarım Dünyasını Bir Araya Getirdi

Türkiye’de tasarım kültürünün oluşmasına ve Türk tasarımcıların dünyaya tanıtılmasına büyük katkı sağlayan Design Week Turkey 2019 (Türkiye Tasarım Haftası) Ticaret Bakanlığı koordinasyonuyla Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından 14-17 Kasım 2019 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. 12 Kasım Salı akşamı Çırağan Kempinski’de TİM Başkanı İsmail Gülle’nin ev sahipliğinde düzenlenen Design Week Turkey tanıtım toplantısına Türk tasarımcılar, iş dünyası ve hafta boyunca konuşmalarıyla tasarım dünyasının yeniliklerini aktaracak yurtdışından ünlü tasarımcılar katıldı.


Inventum Global Hindistan'dan Kış Sezonu İçin Charterlı İlk Vıp Grubunu Gerçekleştirdi!

START VERİLDİ!


Mıx Festival Presented By %100 Music’İn Konser Saatleri Açıklandı!

Müzikseverlere her yönüyle dopdolu bir deneyim sunacak olan MIX Festival Presented by 100% Music’e sayılı günler kaldı… 15-16 Kasım’da Apparat (Live), Booka Shade, Ross From Friends (Live), N’TO, Isaac Delusion ve Worakls %100 Music Sahnesi’nde; PLAID (Live AV), Islandman, Teleman ve Hey! Douglas Big Band (live) Red Bull Sahnesi’nde Zorlu PSM çatısı altında iki gün boyunca %100 Music katkılarıyla gerçekleşen MIX Festival’da buluşacak.


Beslenme Alışkanlığı İş Hayatındaki Başarıyı Büyük Ölçüde Etkiliyor

Beslenme alışkanlıkları, iş hayatındaki yüksek konsantrasyon ve verimlilik için büyük önem taşıyor. Çoğu zaman iş yoğunluğundan dolayı geçiştirdiğimiz öğünler, başarımızı olumsuz yönde etkileyebiliyor. Diyetisyen Melda Demiröz, bu bağlamda dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birinin doğru kalori alımı, kilo kontrolü ve sağlıklı beslenme alışkanlığı olduğu açıklamasında bulundu.


Etiketler: Arzum, Makinesi, Harman, Tost, Tostçu

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.