27 Ağustos 2019 Salı 10:52

GÜNDEM

Arzum Tüm Öğrencileri Kahvaltıya Davet Ediyor

Arzum Tüm Öğrencileri Kahvaltıya Davet Ediyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tost makinesi kategorisinde Türkiye'nin en çok tercih edilen markalarından biri olan Arzum, okul kahvaltılarını lezzetlendirmeye hazır. Arzum Tostçu Neo Granite Izgara ve Tost Makinesi ve Tostçu Delux Izgara ve Tost Makinesi, kahvaltıların en pratik ve lezzetli yemeği olan tostu masalara taşıyor. Yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilen üst gövdeleriyle gıdaları ezmeden pişiren tost makineleri, 5 katmanlı granit yüzeyleri ile dayanıklı, yapışmaz ve sağlıklı yemekler sunuyor. Kalabalık ailelere tek seferde 6 adet tost yapabilme imkanı sunan makinelerle güne çıtır çıtır bir başlangıç yapmaya hazır olun. Yapışmaz yüzeyleriyle annelere kolaylık sağlayan tost makineleri farklı tasarım özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Arzum Tostçu Neo Granite Izgara ve Tost Makinesi Fiyat: 498,11 TL

Tostçu Delux Izgara ve Tost Makinesi Fiyat: 592, 11 TL

Okul kahvaltısına lezzet ve keyif katmak isteyen annelerin bu yıl tercihi; Harman Serisi çay makineleri. Çayın tam kıvamında bir lezzetle masalara kolayca taşınmasını sağlayan çay makineleriyle çocuklar güne sıcacık bir başlangıç yapıyor. Çay tutkunlarına özel olarak tasarlanan seri, cam demlikli Arzum Harman Çay Makinesi ve komple paslanmaz çelik Arzum Harman Delux Çay Makinesi olarak iki alternatif model ile karşımıza çıkıyor. 1,8 lt kapasiteli su ısıtıcısı ve 1 lt kapasiteli demliğe sahip Arzum Harman Serisi çay makineleri, kalabalık ailelere sahip annelerin de işini kolaylaştırıyor.

Arzum Harman Delux Çay Makinesi Fiyat: 629,71 TL

Arzum Harman Çay Makinesi Fiyat: 460,51 TL

İlginizi Çekebilir

Bülten Skd Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Dildar Edin’Den 5 Haziran Dünya Çevre Günü Açıklaması

SKD Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Dildar Edin, 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, daha sürdürülebilir bir gelecek için 3 çözüm önerisine dikkat çekti. Ebru Dildar Edin, açıklamasında bu önerileri, “Yenilenebilir enerji, döngüsel ekonomi ve büyük şirketlerin büyük taahhütler altına girme gerekliliği” olarak sıraladı


Obezite Oranları Gittikçe Artıyor

BASIN BİLDİRİSİ


Gazipaşa Alanya’Da Uçuşlar Başladı

Gazipaşa-Alanya Havalimanı’nda tarifeli iç hat uçuşları başladı. İstanbul’dan gelen ilk uçuş su takıyla karşılandı.


Yıldız Holding, Çiftçiye Ve Sözleşmeli Tarıma Verdiği Desteği Artıracak

Covid-19 ile mücadele sürecinde tüketicilerin güvenilir gıdaya ulaşımını daha da kolaylaştırmak için ülke çapında sözleşmeli tarım desteğini artırmayı hedefleyen Yıldız Holding, 2020 sonuna kadar sözleşmeli 175 bin dekarlık alanda yaklaşık 700 bin ton hammadde alımı gerçekleştirecek.


Emlakta Fırsatçılara Dikkat!

Korona nedeniyle durağanlaşan ekonomi, kredilerde görülmemiş faiz oranıyla canlandırılmaya çalışılıyor. Kamu bankalarının sıfır konutta kredi faizini 0.64’e, ikinci elde 0.74’a çekip 12 ay ödemesiz 15 yıl vade imkânı sunmasının ardından özel bankalar da son dakika hamlesi ile 2 yıl ödemesiz dönem başlattı. Ancak kredi kolaylığını fırsat bilen bazı ev sahipleri ve emlakçılar gayrimenkul fiyatlarını artırdı.


Etiketler: Arzum, Makinesi, Harman, Tost, Tostçu

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.