22 Mart 2019 Cuma 10:37

GÜNDEM

Asheka’Nın Kokusu Mg Internatıonal Fragrance Company’Den!

Asheka… Hayatta kalmak için etrafındaki diğer bitkilere dolanan bir sarmaşık… Aynı zamanda aşk’ın doğduğu kelime… Ünlü tasarımcılar Ezra&Tuba 2019 Sonbahar/Kış koleksiyonlarına Asheka adını verdi. Moda severlerle ilk kez Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında buluşan koleksiyon için MG International Fragrance Company özel koku üretti.

Asheka’Nın Kokusu Mg Internatıonal Fragrance Company’Den!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ezra&Tuba, 21 Mart’ta Asheka Koleksiyonu’nu Quasar İstanbul’daki Estetik International Winter Garden’da sergiledi. 60 tasarımın beğeniye sunulduğu gecede sarmaşık desenli kokteyl elbiseleri, el işlemeli kabanlar ve metal troklu deri takımlar ön plana çıktı.

58 yıldır esans üretimi yapan ve sanat iş birlikleriyle de adından söz ettiren MG International Fragrance Company EzraTuba defilesine kokusuyla imzasını attı. Adını hayatta kalmak için etrafındaki diğer bitkilere dolanan bir sarmaşıktan alan Asheka Koleksiyonu için özel koku üreten MG, defile davetlilerini koku yolculuğuna çıkardı.

Koyu yeşil sarmaşıklar ve egzotik ağaçlarla bezenmiş sıcak baharat notaları, kırmızı gül ve islenmiş ud ağacının esrarengiz yorumundan oluşan koku davetlilerin beğenisini kazandı.

İlginizi Çekebilir

Türkiye Kuru Meyvelerin İhraç Fiyatlarında Da Belirleyici Olacak

Türkiye üretim ve ihracatında dünya lideri olduğu çekirdeksiz kuru üzüm, kuru incir ve kuru kayısı da, dünya genelinde fiyatların oluşmasında da belirleyici ülke olmak için harekete geçti.


Kupa Töreni Mitinge Dönüştü

Kupa törenine niyet mini mitinge kısmet


Qnb Finansbank Tales Matematik Müzesi Tır’I Yaratıcı Çocuk Festivali’Nde Çocuklarla Buluştu

QNB Finansbank “Minik Eller Büyük Hayaller” sosyal sorumluluk platformu kapsamında hayata geçirdiği QNB Finansbank Tales Matematik Müzesi Gezici TIR’ı içerisinde yer alan 17 matematik modülüyle 25-26 Mayıs’ta Küçükçiftlik Park’ta düzenlenen Yaratıcı Çocuk Festivali’nde binlerce çocuğu ağırladı. Gezici TIR ayrıca 27-31 Mayıs tarihleri arasında da Maltepe’de Hasan Şadoğlu Ortaokulu’nda olacak.


Günün Manşetini Ağlayarak İmamoğlu'na Sarılan Minik Asmin Attı

Günün manşetini ağlayarak İmamoğlu'na sarılan minik Asmin attı: Her şey çok güzel olacak. Sen kazanacaksın!


Cem Yılmaz İzmir’De

CEM YILMAZ İZMİR’DE


Etiketler: koku, EzraTuba, Asheka, Koleksiyonu, International

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.