24 Ocak 2019 Perşembe 10:17

GÜNDEM

Aşk, Sağlık Ve Astroloji Söyleşisi İstmarina Avm’De

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine keyifli anlar sunmaya devam ediyor.

Aşk, Sağlık Ve Astroloji Söyleşisi İstmarina Avm’De
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

26 Ocak Cumartesi günü 16.00’de İstMarina AVM’de gerçekleştirilecek aşk, sağlık ve astroloji konulu söyleşilerde alanında uzman birbirinden özel isimler sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

2019’un yıldız haritası yorumlanacak

Astroloji deyince akla ilk gelen isimlerden ünlü Astrolog ve Enerji Uzmanı Nuray Sayarı, İstMarina AVM’de astroloji meraklıları ile buluşacak. Yeni yılda burcunuz ne vaat ediyor, tüm bir yıl boyunca gezegenler aile, iş, aşk ve sağlık yaşamınıza nasıl etki edecek? gibi konuların ele alınacağı etkinlikte Nuray Sayarı, ilişkilere ve astrolojiye dair merak edilen tüm soruları yanıtlayacak. Ziyaretçiler etkinlikte Sayarı ile birebir sohbet etme ve kişisel astroloji yorumlarını öğrenme fırsatı da yakalayacak.

Candan Ünal ‘Mükemmel Aşk’ı anlatacak

‘’Mükemmel Kadın Olmayın’ adlı son kitabı ile dikkatleri üzerine çeken yazar Candan Ünal İstMarina AVM’de gerçekleştirilecek söyleşi ve imza gününde sevenleriyle bir araya gelecek. Aşk ve ilişkiler üzerine kaleme aldığı yazıları kitaplarında birleştiren başarılı yazar, burçların aşkla ilişkisini, kişilerin birlikteliklerini ve aşka dair merak edilen tüm konuları sevenleri ile paylaşacak. Yazar ile birebir sohbet etme imkanı da bulunan etkinlikte Ünal, sevenleri için kitaplarını da imzalayacak.

Sağlıklı yaşam söyleşisi

Sağlıklı yaşam tarzını sosyal medyaya taşıyan Instagram Fenomeni ve Yüksek Topuklar Kadın Portalı’nın kurucusu Arzu Karabulut ise sağlıklı beslenme tavsiyeleri ile ezber bozan diyet önerilerini İstMarina AVM’de ziyaretçileri ile paylaşacak. Fitness, beslenme, zihin ve beden teknikleri konusunda da uzmanlıkları bulunan Karabulut kadınlara, beslenme, spor ve hayat tarzıyla ilgili önerilerde de bulunacak.

KIMIZandKIMIZ

Merve Çiftçi

0545 963 75 31

OMG Partners

Arif Bayraktar

0537 891 00 12

İstMarina Alışveriş Merkezi Hakkında

Bağdat Caddesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ortasında değeri her gün artan Kartal sahilinde konumlanıyor. Türkiye’nin içinden hızlı tren geçecek ilk Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstMarina, restoranları ve Türkiye’nin önde gelen markalarını da içerisinde barındırıyor. 70 bin metrekare kiralanabilir alana sahip, 3 kattan oluşan İstmarina Alışveriş Merkezi’nde 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, çocuk oyun alanları ve daha birçok sosyal alan da yer alıyor. 250 Milyon Euro yatırımla, 200 bin metrekare alanda inşa edilen alışveriş merkezinde yaklaşık 200 ticari alan bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Tskb’Den Yarının Kadın Yıldızlarına Eğitim Desteği

TSKB işbirliğiyle İstanbul Müzik Festivali kapsamında hayata geçirilen Yarının Kadın Yıldızları: Genç Kadın Müzisyenler Destek Fonu ikinci yılında yeni ufuklara açılmak için destek arayan genç kadın müzisyenlerin başvurularını bekliyor. Başvurular 15 Mart’a kadar destekbasvuru@iksv.org adresinden gerçekleştirebilecek.


Netaş Mobil Dünya Kongresi'nde “Akıllı Yaşam İçin Teknoloji”Leri Tanıtacak

Netaş Mobil Dünya Kongresi'nde “Akıllı Yaşam için Teknoloji”leri tanıtacak


Reeder’Dan Şubat’In Son “Keyifli” Kampanyası

reeder’dan Şubat’ın Son “Keyifli” Kampanyası


Seat’Tan Dünya Mobil Kongresi’Nde Şehir İçi Kullanım İçin Yeni Bir Araç Konsepti

SEAT’tan Dünya Mobil Kongresi’nde


Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğrencilerine Sektörü Tecrübe Etme İmkanı Sunuyor

'Adaleti Birlikte Sağlayalım' sloganıyla yola çıkan öğrenci oluşumu Themis Court Simulations, uluslararası ve ulusal mahkemelerin simülasyonlarını gerçekleştirerek öğrencilerin teorik bilgilerini pratiğe dökmelerini sağlıyor.


Etiketler: İstMarina, astroloji, Sayarı, etkinlikte, edilen

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.