24 Ocak 2019 Perşembe 10:17

GÜNDEM

Aşk, Sağlık Ve Astroloji Söyleşisi İstmarina Avm’De

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine keyifli anlar sunmaya devam ediyor.

Aşk, Sağlık Ve Astroloji Söyleşisi İstmarina Avm’De
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

26 Ocak Cumartesi günü 16.00’de İstMarina AVM’de gerçekleştirilecek aşk, sağlık ve astroloji konulu söyleşilerde alanında uzman birbirinden özel isimler sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

2019’un yıldız haritası yorumlanacak

Astroloji deyince akla ilk gelen isimlerden ünlü Astrolog ve Enerji Uzmanı Nuray Sayarı, İstMarina AVM’de astroloji meraklıları ile buluşacak. Yeni yılda burcunuz ne vaat ediyor, tüm bir yıl boyunca gezegenler aile, iş, aşk ve sağlık yaşamınıza nasıl etki edecek? gibi konuların ele alınacağı etkinlikte Nuray Sayarı, ilişkilere ve astrolojiye dair merak edilen tüm soruları yanıtlayacak. Ziyaretçiler etkinlikte Sayarı ile birebir sohbet etme ve kişisel astroloji yorumlarını öğrenme fırsatı da yakalayacak.

Candan Ünal ‘Mükemmel Aşk’ı anlatacak

‘’Mükemmel Kadın Olmayın’ adlı son kitabı ile dikkatleri üzerine çeken yazar Candan Ünal İstMarina AVM’de gerçekleştirilecek söyleşi ve imza gününde sevenleriyle bir araya gelecek. Aşk ve ilişkiler üzerine kaleme aldığı yazıları kitaplarında birleştiren başarılı yazar, burçların aşkla ilişkisini, kişilerin birlikteliklerini ve aşka dair merak edilen tüm konuları sevenleri ile paylaşacak. Yazar ile birebir sohbet etme imkanı da bulunan etkinlikte Ünal, sevenleri için kitaplarını da imzalayacak.

Sağlıklı yaşam söyleşisi

Sağlıklı yaşam tarzını sosyal medyaya taşıyan Instagram Fenomeni ve Yüksek Topuklar Kadın Portalı’nın kurucusu Arzu Karabulut ise sağlıklı beslenme tavsiyeleri ile ezber bozan diyet önerilerini İstMarina AVM’de ziyaretçileri ile paylaşacak. Fitness, beslenme, zihin ve beden teknikleri konusunda da uzmanlıkları bulunan Karabulut kadınlara, beslenme, spor ve hayat tarzıyla ilgili önerilerde de bulunacak.

KIMIZandKIMIZ

Merve Çiftçi

0545 963 75 31

OMG Partners

Arif Bayraktar

0537 891 00 12

İstMarina Alışveriş Merkezi Hakkında

Bağdat Caddesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ortasında değeri her gün artan Kartal sahilinde konumlanıyor. Türkiye’nin içinden hızlı tren geçecek ilk Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstMarina, restoranları ve Türkiye’nin önde gelen markalarını da içerisinde barındırıyor. 70 bin metrekare kiralanabilir alana sahip, 3 kattan oluşan İstmarina Alışveriş Merkezi’nde 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, çocuk oyun alanları ve daha birçok sosyal alan da yer alıyor. 250 Milyon Euro yatırımla, 200 bin metrekare alanda inşa edilen alışveriş merkezinde yaklaşık 200 ticari alan bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Kanser Ve Bağışıklık İlaçları Pazarı İkiye Katlanıyor

KPMG'nin hazırladığı İlaç Sektörel Bakış 2019 raporuna göre gelecek 5 yılda temel tedavi alanlarında satışı en fazla artacak ilaçlar onkoloji alanında. Onkoloji ilaçlarını, aşılar ve organ nakli ile kemoterapi sonrasında kullanılan bağışıklık baskılayıcılar (immünosupresanlar) takip edecek. Türkiye’de ilaç sektörü ise aldığı Ar-Ge yatırımları ölçüsünde büyüyecek.


Game Of Thrones Hayranları Büyük Bir Siber Riskle Karşı Karşıya

Yeni açıklanan rakamlara göre, Game of Thrones’un birinci bölümü ilk 24 saat içinde yasa dışı yollarla 55 milyon kez izlendi. Bunların %12,2’si bölümün indirilmesiyle, %11,3’ü ise torrent aracılığıyla gerçekleşti. Kaspersky Lab tarafından yapılan bir analiz, indirilen yasa dışı film ve dizilerin zararlı yazılımları yaymak için sıkça kullanıldığını ortaya koyuyor. Game of Thrones hayranları büyük bir riskle karşı karşıya. Dizi, 2018’de zararlı yazılım taşıyan tüm korsan içeriklerin %17’sini tek başına oluşturdu. Bu içerikler 20.934 kullanıcının saldırıya uğramasına neden oldu.


Veeam, 2019’Un İlk Çeyreğinde De Çift Haneli Büyüyerek, Bulut Veri Yönetimi Pazarındaki Liderliğini Sürdürdü

Veeam Software Hakkında


Ohsad Kurultayı Sağlık Sektörünü 10. Kez Antalya'da Ağırlıyor

OHSAD Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Reşat Bahat:


Bülten Yerli Kömüre Değer Katanlara Ödül

YERLİ KÖMÜRE DEĞER KATANLARA ÖDÜL


Etiketler: İstMarina, astroloji, Sayarı, etkinlikte, edilen

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.