16 Temmuz 2019 Salı 10:31

GÜNDEM

Askaynak’Tan Jeneratör Uyumlu Kaynak Makineleri Inverte 255 Ultra Ve Inverter 405 Ultra

Geliştirdiği ürünlerle kaynak sektöründe adından sıkça bahsettiren Askaynak, elektrik olmayan ortamlarda bile jeneratör ile kaynak yapılmasına olanak veren Inverter 255 Ultra ve Inverter 405 Ultra kaynak makinelerini sunuyor. Askaynak’ın Inverter 405 Ultra kaynak makinesi sınıfının en güçlü kaynak makinesi olarak ön plana çıkarken iki makinenin de sınıflarının en iyi kaynak performansına sahip olmaları dikkat çekiyor. Makineler aynı zamanda sınıflarının en güvenli ve taşıması en kolay kaynak makineleri olarak kabul ediliyor.

Askaynak’Tan Jeneratör Uyumlu Kaynak Makineleri  Inverte 255 Ultra Ve Inverter 405 Ultra
Askaynak’Tan Jeneratör Uyumlu Kaynak Makineleri  Inverte 255 Ultra Ve Inverter 405 Ultra
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Inverter 255 Ultra %30’da 250A kaynak akımıyla 5.0 mm çapa kadarki rutil ve bazik karakterli örtülü elektrodlarla gerçekleştirilen kaynak uygulamalarında sıçrantıdan uzak ve yüksek performansa sahip kaynak dikişleri sağlıyor. Inverter 405 Ultra ise %45’de 400A kaynak akımıyla kusursuz kaynak dikişleri sunuyor. Inverter 255 Ultra 47V değerlerindeki boşta çalışma gerilimleri (OCV) sayesinde elektrik çarpılma tehlikesine karşı yaşamsal risk oluşmadan güvenli bir çalışma ortamı oluşturuyor. Inverter 405 Ultra ise 50V değerindeki boşta çalışma gerilimiyle kaynak ustalarına güvenli bir şekilde kaynak yapabilme imkanı veriyor. Yalnızca 13,5 kg ağırlık ve 16,5 x 28 x 44 cm boyutlarında olan Inverter 255 Ultra engebeli, dar ve kalabalık ortamlarda kaynak yapmak için ilave arabaya veya tekerlekli bir taşıyıcı sisteme ihtiyaç duymuyor ve kolayca taşınabiliyor. 20,5 kg ağırlık ve 24x44x54 cm boyutlarındaki Inverter 405 Ultra da kompakt tasarımıyla dikkat çekiyor ve zorlu şartlarda kolayca taşınarak mükemmel kaynak deneyimleri sunuyor. Aşırı ısıl yüklemelere karşı termal koruma devresi ve uyarı lambası ile donatılan makinelerin özel tasarıma sahip havalandırma ızgaraları su girişi engellerken maksimum hava sirkülasyonuna da olanak sağlıyor. Inverter 255 Ultra ve Inverter 405 Ultra sahip oldukları Hot-Start ve Arc-Force özellikleriyle de kaynak ustalarının mükemmel kaynak deneyimleri elde etmesine yardımcı oluyor.

Askaynak’ın jeneratör uyumluluklarıyla sektörde kaynak profesyonellerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren kaynak makineleri Inverter 205 Ultra ve Inverter 405 Ultra; en zor şartlarda bile kaynak yapılmasına imkan sağlıyor. Düşük altyapı kurulum maliyeti de sunan bu kaynak makineleri invertör teknolojileri sayesinde mükemmel bir performans ve düzgün karakteristikli bir kaynak arkı elde edilmesine imkan veriyor. Makinelerin sahip olduğu gerilim koruma özelliği uzun kablolarla kullanılırken aşırı ısıl yüklemelere karşı termal koruma devresi ve uyarı lambası ile donatılarak güvenli hale getiriliyor. Ürünler konvansiyonel redresörlere göre kullanım şartlarına bağlı olarak yaklaşık %20-30 oranında enerji tasarrufu sağlayan bu ürünler fan soğutmasına sahip ve EN 60974-1, EN 60974-10 ile CE güvenlik standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanıyor. IP21S koruma sınıfında yer alan Inverter 255 Ultra ve Inverter 405 Ultra ile Askaynak’ın yenilikçi ürünleri hakkında detaylı bilgilere askaynak.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Netflıx, The Wıtcher’In Resmi Afişini Paylaştı

“EN KÖTÜ CANAVARLAR KENDİ YARATTIKLARIMIZDIR”


Lg Isı Pompası Serisinin Yeni Üyesi, Çevre Dostu Lg Therma V R32

LG Electronics Hakkında:


Varoluş Ve Gelecek Bisse Ve Bisse Sport’Un Yeni Koleksiyonunda Hayat Buluyor!

Varoluş ve Gelecek


Four Seasons Hotels Istanbul’A Haute Grandeur’Den Ödül Yağdı

FOUR SEASONS HOTELS ISTANBUL’A HAUTE GRANDEUR’DEN ÖDÜL YAĞDI


22 Kasım’Da Sinemalarda “Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu”

Ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran, başarılarıyla Time dergisine kapak olan Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filmi 22 Kasım’da vizyona giriyor. Özer Feyzioğlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu, Barış Pirhasan ve Özer Feyzioğlu’nun senaryosunu yazıp Fahir Atakoğlu’nun müziklerini yaptığı filmin yapımcılığını Dijital Sanatlar üstleniyor.


Etiketler: kaynak, Inverter, Ultra, sahip, koruma

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.