4 Kasım 2019 Pazartesi 11:55

GÜNDEM

Ata Grubu Şirketleri Çin’İn En Büyük İthalat Fuarına Katılıyor

Türkiye’nin köklü gruplarından olan ve bu sene kuruluşunun 50. yılını kutlayan Ata Grubu, geçen yıl ilk kez düzenlenen China International Import Expo’nun ikincisine, 3 grup şirketiyle katılıyor. Türk şirketlerinin bu yıl geçen yıldan daha fazla ilgi gösterdiği fuarda, Türkiye Milli katılım organizasyonuyla yer alınıyor.

Ata Grubu Şirketleri  Çin’İn En Büyük İthalat Fuarına Katılıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ata Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Korhan Kurdoğlu, şirketlerinin 2012 yılından bugüne Çin’e yaptığı yatırımları artırarak sürdürdüğünün altını çizerken; “2012 yılında bir Türk şirketinin Çin’de operasyon yapma cesaretini göstermesi pek de alışılagelmiş bir durum değildi. Bizim için de o günün koşullarında büyük bir cesaret örneğiydi. Bugün ise Çin, tüm dünyada olduğu gibi Türk iş dünyamızda da büyük ilgi gören, küçük büyük tüm yatırımcılar için halen büyük fırsatlar barındıran bir ülke. Ata Grubu olarak Çin’de kısa sürede çok büyük başarılara ulaştık ve ülkenin insanını, kültürlerini, iş ortamlarını daha yakından tanıma fırsatına sahip olduk. Halen yatırımlarımıza, gıda operasyonları, ihracat ve teknoloji alanlarında sürüyor. Yakın zaman içinde turizm alanındaki potansiyeli değerlendirmek üzere girişimlerimizi hızlandıracağız. Bu anlamda geçen yıl da katıldığımız China International Import Expo’ya bu sene de katılıyor ve tüm şirketlerimizi bu büyük fuardaki fırsatlardan istifade etmeye davet ediyoruz” dedi.

Ata Grubu’nun fuara katılan şirketlerinden ATP, dünyanın en büyük markalarını çözümleri ve servisleri ile destekliyor. ATP, yüksek hızda veri işlemlerini sabit ve mobil ortamlarda gerçekleştiren teknolojiler geliştirirken, Tradesoft ve Zenia markalarıyla, finans ve konuk ağırlama sektörlerinin liderleri olarak Türkiye, Çin ve EMEA bölgesinde 300’ün üzerinde kurumsal müşteriye hizmet veriyor. Grubun, gıda sektöründe patates üretimi faaliyetlerini sürdüren ve bu yıl Çin’e 35 milyon dolarlık ihracat yapacak Ata Key, Afyon’da kurduğu ve Avrupa’nın en büyüklerinden olan tesisinde ürettiği kaplamalı patateslerin iç pazar olduğu gibi dış pazarlara da ihracatını gerçekleştiriyor. Çin’e de ihracatı bulunan şirket, her sene bu pazardaki karlılığını artırıyor. Yılda 66 bin ton çiğ süt üretimi gerçekleştiren ve bu yıl, 5 milyon dolarlık yatırımla pastörize süt ve süt tozu tesisi yatırımı gerçekleştirmeyi planlayan süt ürünleri şirketi Ata Sancak da geçen sene olduğu gibi bu sene de fuara katılan Ata Grubu şirketlerinden olacak.

İlginizi Çekebilir

İbb İsttelkom'da Kadın Yönetici Sayısı Artıyor

İSTTELKOM'DA KADIN YÖNETİCİ SAYISI ARTIYOR


Vakıfbank’Tan Online Ödemeye Yenilikçi Çözüm Vakıfpay

VakıfBank’tan online ödemeye yenilikçi çözüm: VakıfPay


Yeni Yıl Sofralarına Porland Işıltısı

Porland, yeni bir yıla girmenin heyecanını sofralarımızda rengarenk yansıtıyor, Hep Birlikte Olacağımız Renkli Sofralara…


Vodafone’Dan İhtiyaca Göre Ayarlanabilen Süper Uyumlu Tarife

Müşterilerine en iyi dijital deneyimi sunmayı hedefleyen Vodafone, faturalı kullanıcıları için yeni bir tarife geliştirdi. Ayarlanabilen tarife yapısıyla Türkiye’de bir ilk olan Vodafone Süper Uyumlu Tarife’ye geçenler, tarifelerindeki internet, dakika ve SMS’i ihtiyaçlarına göre Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kolayca değiştirebiliyor.


Tommy Hilfiger'dan Kar Tatiline Öze...

Tommy Hilfiger kış tatilinizi renklendireceğiniz, karlı günlerde sıcacık ve şık kalabileceğiniz özel tasarımlar sunuyor. Stilinizi tamamlayabileceğiniz eldiven, şapka, atkı vb. gibi parçalar da tarzından ödün vermek istemeyenlerin duruşuna farklı bir görünüm kazandırıyor.


Etiketler: büyük, Grubu, sene, olduğu, gibi
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Gündem   -  - Genel Overwatch’Ta Kış Masalı Başlıyor!
Overwatch’Ta Kış Masalı Başlıyor!

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.