11 Kasım 2019 Pazartesi 09:32

GÜNDEM

Atama Bülten Geometry, Till Hohmann İle Birlikte Çalışacak

Fotoğraf soldan sağa şekilde: Till Hohmann, Beth Ann Kaminkow, Claus Adams

Atama Bülten   Geometry, Till Hohmann İle Birlikte Çalışacak
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

--------------------------------------------------------------------------

WPP şirketi Geometry, ‘Yaratıcı Liderliğini’ Güçlendiriyor

Till Hohmann; Geometry Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA)

Chief Creative Officer olarak görevine başladı

11 Kasım 2019 - WPP'nin “End-to-end Creative Commerce” (Uçtan Uca Kreatif Ticaret) ajansı Geometry, Till Hohmann'ı Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Chief Creative Officer olarak göreve başladığını duyurdu.

Geometry’de daha önce bu görevi yürüten Howard Smiedt ise EMEA Creative Chairman olarak Geometry'nin kreatif ticari kültürü ve çözümlerine ivme kazandırmada Till Hohmann ile birlikte çalışacak.

Geometry'nin yaratıcılığı ortaya çıkarmadaki gücü bu görevlendirmeyi daha da önemli bir konuma getiriyor. Bu yeni görevlendirme aynı zamanda büyümeyi getiren fikirlerin çoğalmasını da sağlayacak. Ödüllü bir kreatif direktör, başarılı bir stratejik planlamacı ve hırslı bir lider olan Till, dönüşüme yön verme konusunda engin bir bilgi birikimine sahip. Till, aynı zamanda insanların ve fikirlerin üretildiği bir ortam yaratmanın neler gerektirdiğini de çok iyi biliyor" dedi.

Geometry Global CEO'su Beth Ann Kaminkow bu yeni görevlendirme için, "Bütün sektörlerin sarsıldığı hatta yıkıldığı bir zamanda ticaret, şirket, marka ve insanların büyümesinde, en ‘el değmemiş’ yaratıcı potansiyeli barındırıyor. Till'in benzersiz yetenekleri, müşterilerin yaşadığı zorlukların üstesinden gelmemizde ve büyümelerine yön vermemizde bize yardımcı olacak" dedi.

Hohmann, Chief Creative Officer olarak BMW, MINI, B/S/H, WMF ve KraussMaffei gibi markalar için entegre global kampanyaların hazırlığında görev aldığı Almanya bağımsız ajans grubu Serviceplan'dan geliyor.

Yirmi yılı aşan çok uluslu kariyeri boyunca Hohmann, geleneksel ajansların gelişmiş kurumlara dönüşmesine yardımcı oldu; şirketlerin kreatif olarak takdir toplarken gelirlerini iki katına çıkarmalarını sağladı. Till Hohmann aynı zamanda Avrupa, Orta Doğu, Asya genelinde güçlü global markaları yeniden yaratmak için yaratıcılık odaklı iş birimleri de kurdu. Kariyer yolculuğu boyunca Till ve çok uluslu ekipleri, aralarında Cannes Lions, Euro-Effies, Eurobest ve Spikes Asia birincilikleri de olmak üzere farklı kanal ve kategorilerde 450'nin üzerinde ödül aldı.

Geometry EMEA Chief Creative Officer’ı Till Hohmann yeni göreviyle ilgili şunları söyledi: “Sektörde oyunun kurallarını değiştiren, bu heyecan verici şirketin bir parçası olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum. Geometry, yenilikçi ve değerli deneyimleri hayata geçirme yeteneğine sahip benzersiz özelliklerine ek olarak, uzmanlıklarıyla parmak ısırtan ve inanılmaz derecede çeşitlilik de gösteren bir ekibe sahip. Büyümenin o sihirli formülünü sağlamak için birçok müşteri ise, şu anda tam da bunu arıyor. Geometry’de harika işler başarmayı dört gözle bekliyorum."

Geometry Hakkında

WPP'nin “End-to-end Creative Commerce”-Uçtan Uca Kreatif Ticaret Ajansı Geometry olarak, ticari büyümenin kapılarını açmak için önemli olan anlarda merak uyandıran yeni ticari deneyimler oluşturuyoruz. Ticaret alanının; şirketlerin, markaların ve insanların büyümesi için en el değmemiş kreatif potansiyele sahip olduğuna inanıyor ve sahip olduğumuz Living Commerce® işletim sistemi Perakende, Deneyim, Tasarım ve İnovasyon başlıkları genelinde en yenlikçi ve değerli ticari deneyimleri sunmak üzere insanların nasıl, ne zaman ve neden satın aldıklarını anlamamıza yardımcı oluyor. Çalışmalarımızı 56 ülke genelinde, ticaretin yaşamlara dokunduğu her yerde yapıyoruz. Uçtan uca ile kast ettiğimiz de aslında bu. (NYSE: WPP) www.geometry.com

Geometry İstanbul

Mehtap Halıcı

İlginizi Çekebilir

Rahşan Ecevit, Son Yolculuğuna Uğurlandı

RAHŞAN ECEVİT, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI


Evlilik Hazırlıkları Fuarı’Nda Altınyıldız Classics Şıklığı

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, 17-19 Ocak tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen Evlilik Hazırlıkları Fuarı’nda, farklı düğün konseptlerine farklı tarzlar sunan özel kreasyonunu, stil sahibi damat adaylarıyla buluşturdu.


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


“Geleceğin Karakartalı” Elif Can, Vodafone Park’Ta Sahaya Çıktı

Dünyanın ilk dijital scouting projesi “Geleceğin KaraKartalı”nı kazanan 14 yaşındaki Aksaraylı Elif Can, Vodafone Park’ta oynanan Beşiktaş JK – D.G. Sivasspor maçının devre arasında sahaya çıktı. Beşiktaş Kadın Futbol Takımı’nın altyapısına seçilen Elif Can, taraftardan büyük alkış aldı.


Görüntülü Haber 2600 Rakımda 1,5 Metre Karda Başkent Edaş Ekiplerinin Zorlu Mücadelesi

Başkent EDAŞ ekipleri, Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak’ta 7 milyondan fazla nüfusun ikamet ettiği sorumluluk bölgesinde kesintisiz elektrik sağlayabilmek için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda Başkent EDAŞ ekipleri, 2 bin 600 rakıma sahip Kastamonu’nun en yüksek kesimi olarak kabul edilen Anadolu’nun yüce dağı Ilgaz’da da yaklaşık 1,5 metre karda elektrik arızasına müdahale etti.


Etiketler: Geometry, Till, Hohmann, Creative, olarak

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.