16 Mayıs 2018 Çarşamba 08:16

GÜNDEM

Atar Labs, 2018 Red Herring Top 100 Avrupa Ödülleri'ne Seçildi

Türkiye'nin siber güvenlik robotu ATAR'ın küresel pazara açılımını gerçekleştiren Atar Labs, prestijli Red Herring Top 100 Avrupa Ödülleri'ni kazanan yenilikçi girişimler arasında yer aldı.

Atar Labs, 2018 Red Herring Top 100 Avrupa Ödülleri'ne Seçildi
Atar Labs, 2018 Red Herring Top 100 Avrupa Ödülleri'ne Seçildi
Atar Labs, 2018 Red Herring Top 100 Avrupa Ödülleri'ne Seçildi
Atar Labs, 2018 Red Herring Top 100 Avrupa Ödülleri'ne Seçildi
Atar Labs, 2018 Red Herring Top 100 Avrupa Ödülleri'ne Seçildi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Atar Labs, Red Herring tarafından duyurulan 2018 Red Herring Top 100 Avrupa Ödülleri kazananları arasında yer aldı. Red Herring Top 100 Forum'da duyurulan ödüller çerçevesinde Avrupa'nın lider şirketleri belirleniyor ve bu girişimlerin kendi sektörlerinde gerçekleştirdiği inovasyonlar ve yeni teknolojiler öne çıkarılıyor.

Üstün başarı gösteren girişimcilerin ve gelecek vadeden şirketlerin belirlendiği Red Herring Top 100 Avrupa, her yıl Avrupa bölgesinde özel sermayeli yaklaşık 1.200 şirket arasından seçim yapıyor. Red Herring'in Top 100 listesi, potansiyel sahibi yeni girişimcilerin ve şirketlerin belirlenmesinde önemli bir gösterge olarak kabul görüyor. Atar Labs'ı ödüle layık gören Red Herring editörlerinin bugüne kadar Alibaba, Facebook, Google, SalesForce.com, Skype, SuperCell, Spotify, Twitter ve YouTube gibi dünyayı değiştiren şirketleri ilk fark eden otorite olduğu biliniyor. Geçen yıllar içinde binlerce yenilikçi ve dikkat çekici şirket Top 100 listesinde yerini almış bulunuyor.

2018 yılı için ilk 100 listesini belirlemenin hiç de kolay olmadığını ifade eden Red Herring Yayıncı ve CEO'su Alex Vieus, "Uzun yıllardır bu kadar çok Avrupalı girişimcinin kayda değer kilometre taşlarını bu kadar hızlı geride bıraktığı bir yıl olmamıştı. Ancak uzun elemeler ve görüşmeler sonucunda, Avrupa genelinde yüzlerce aday arasından Top 100 listesini belirlemeyi başardık. Atar Labs'in başarılı bir girişimcilik yolculuğunu tanımlayan vizyona, tutkuya ve inovasyona sahip olduğuna inanıyoruz. Böylesi güçlü bir rekabette öne çıkabildiği için Atar Labs'i tebrik ediyoruz." diye konuştu.

Siber güvenlik sektörünün inovasyon için muazzam fırsatlar sunduğunu hatırlatan Atar Labs CEO'su Burak Dayıoğlu, "Atar Labs olarak hızla büyüyen siber güvenlik sektöründeki uzman açığını telafi edecek, otomasyon temelli bir güvenlik çözümü sunuyoruz. ATAR savunma platformu, güvenlik merkezlerinin ihtiyaç duyduğu performans ve verimliliği sağlıyor. Bu inovasyonun Red Herring gibi prestijli bir otorite tarafından ödüllendirilmesi bizim için büyük bir mutluluk kaynağıdır." dedi.

Red Herring ekibi, aday şirketleri hem niteliksel hem de niceliksel olarak değerlendirmeye aldı. Finansal performans, teknolojik inovasyon, yönetim kalitesi, genel iş stratejisi ve pazar yayılımı gibi kriterler göz önüne alındı. Adaylar, aynı dikeyde faaliyet gösteren benzer girişimlerin mevcut durumları ve geçmiş performanslarıyla mukayese edildi. Red Herring böylelikle sadece "popülariteyi" baz almanın ötesine geçerek, Avrupa'da en yüksek potansiyele sahip yeni iş modellerinin belirlenmesinde değerli bir araç niteliği taşıyan listeyi oluşturdu.

Red Herring Top 100 Avrupa listesinde yerini alan Atar Labs, böylelikle çalışmalarını Temmuz ayında ABD pazarı için düzenlenecek Top 100 Kuzey Amerika etkinliğinde sunma fırsatı yakaladı. Atar Labs bunun ardından Red Herring Top 100 Global ödülleri için Kasım ayında uluslararası mücadeleye katılacak.

Atar Labs hakkında

Türkiye’nin lider bilişim ve güvenlik hizmetleri sağlayıcısı Innovera’nın tecrübeli yönetim ekibi tarafından 2017 yılında kurulan Atar Labs, küresel pazarlara teknoloji ihraç etmeyi hedefleyen Türkiye’nin lider siber güvenlik üreticisidir. Bilkent Üniversitesi Cyberpark bünyesinde mühendislik faaliyetlerini sürdüren Atar Labs Birleşik Arap Emirlikleri, Kıta Avrupası ve İngiltere’de ofis kurma hazırlıklarını sürdürmektedir.

Daha fazla bilgi ve Röportajlar için:

Selin Oran

T: 0216 9393093

İlginizi Çekebilir

Türkiye’Nin En Zorlu Koşu Organizasyonu “Mammut Tahtalı Run To Sky” Çıralı’Da Gerçekleştirildi.

İsviçreli outdoor markası Mammut’un dünyada desteklediği tek yarış organizasyonu olan “Mammut Tahtalı Run to Sky”, markanın Türkiye distribütörü Sportive’in desteğiyle 4. kez adrenalin tutkunlarını bir araya getirdi.


İkinciyeni.Com’Un Mobil Ekspertizi İle Zamandan Tasarruf Edin

İkinciyeni.com’un yenilikçi uygulaması Mobil Ekspertiz ile otomobillerin tüm kontrolleri hızlıca yapılırken, zaman kaybetmeden satışı da gerçekleştirilebiliyor


Bosch’Tan Sahurlara Lezzet Katan Sağlıklı Çözümler

Ramazan boyunca kilosunu ve sağlığını koruyarak oruç tutmak isteyenler için Bosch pratik iki ürün sunuyor. Sahur sofralarının vazgeçilmezi tost ve çay ikilisi, Bosch’un TTA2010 çay makinesi ve TFB4402V tost makinesi ile kolayca hazırlanıyor.


Türk Telekom Sabre Awards'da İki Projeyle Finalde

Türk Telekom, bütünlük ve etkinlikte en üst seviyeye ulaşan halkla ilişkiler çalışmalarının ödüllendirildiği uluslararası Sabre Awards’da iki projesiyle finale kaldı. Türk Telekom’un, Türkiye’nin görme engellilere yönelik ilk betimlemeli resim sergisi olan “Tablolar Konuşuyor” projesi ‘Türkiye’ kategorisinde, Şimdi Senin Zamanın sloganıyla hayata geçirilen “Teknoloji Seferberliği” projesi ise ‘Telekomünikasyon’ kategorisinde değerlendirilecek. Ödüller 23 Mayıs’ta sahiplerini bulacak.


Butigo İle Ayaklar Çiçek Açıyor

2018 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda yer alan birbirinden şık ayakkabı modelleri ile kadınların ayakları Butigo çiçekleriyle süsleniyor… Işıltılar ve metalik etkilerin hakimiyetindeki onlarca model ve rengarenk sneaker’lar, her gün için yeni bir ayakkabı alternatifi sunuyor.


Etiketler: Herring, Atar, Labs, Avrupa, için

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.