25 Haziran 2019 Salı 11:06

MODA

Atasay Kamer “5 Yıl İçinde Almanya’Da 60 Mağaza”

Dört nesildir mücevher sektöründeki tecrübesini global trendler eşliğinde birçok coğrafyaya taşıyan Atasay, Almanya’daki ilk mağazasını Eylül ayında açacağını duyurdu. 82 yıllık mücevher sektörü tecrübesinin gücüyle, dünya markası olma yolundaki serüvenini, Orta Doğu’dan sonra Avrupa’ya taşıyacak olan Atasay,önümüzdeki 5 yıl içerisinde Almanya’da 60 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. Avrupa yolculuğuna Almanya ile başlayacak Atasay’ın Almanya’dan sonraki durağı Fransa ve İngiltere pazarları olacak.

Atasay Kamer  “5 Yıl İçinde Almanya’Da 60 Mağaza”
Atasay Kamer  “5 Yıl İçinde Almanya’Da 60 Mağaza”
Atasay Kamer  “5 Yıl İçinde Almanya’Da 60 Mağaza”
Atasay Kamer  “5 Yıl İçinde Almanya’Da 60 Mağaza”
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Mücevher sektöründe atılımlarını sürdüren Atasay, Türkiye’nin lider mücevher markası olarak benimsediği yenilikçi bakış açısını yurtiçi ve yurtdışındaki mağazalarıyla taçlandırıyor. Ürün çizgilerinde izlediği yenilikçi tasarımları “Tak Sana Yakışanı” mottosuyla mağaza konseptlerine de yansıtan Atasay, konseptinin izlerini taşıyan Almanya’daki ilk mağazasını 2019 yılının Eylül ayında açacağını duyurdu. Almanya’daki K1 Karree Mannheim Alışveriş Merkezi’nde açacağı mağazayla yurtdışındaki yatırımlarına hız kesmeden devam edecek olan Atasay, 5 yıl içerisinde Almanya’da 60 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Atasay’ın CEO’su Atasay Kamer, Almanya’da gerçekleştirilen basın toplantısında, konuya ilişkin “Almanya bizim için stratejik öneme sahip önemli bir coğrafya. Türk mücevher perakende markası olarak burada olmak bizim için çok değerli. Türkiye’deki tüm mağazalarımızın burada yaşayan sadık müşterileri var. Ve artık ürünlerimiz onlara daha yakın bir noktada olacağı için aramızdaki mesafeleri kısaltmış olacağız” dedi.

Kamer sözlerine şöyle devam etti: “82 yıllık mücevher tecrübelerimizi dünyanın çok hızla değişen mücevher moda trendlerini yansıttığımız koleksiyonlarımızı, Avrupalı tüketicilerle de buluşturma şansı elde edeceğiz. Hedefimiz tıpkı Türkiye’de olduğu gibi Almanya’da da tüketicilerin “lovemark”ı olmak. Amacımız bu mağaza ile başlayarak, önümüzdeki 5 sene içerisinde Almanya’da 60 mağazaya ulaşmak. Almanya dahilinde her önemli cadde ve AVM’de yer almak istiyoruz. Almanya pazarıyla başlayacak olan Avrupa’daki yolculuğumuz, Fransa, İngiltere pazarları ile devam edecek”

Effect BCW

İlginizi Çekebilir

Sıfır Atık Projesi’Nin Kapsamı Genişletiliyor

2023 yılında 20 milyar liralık tasarruf sağlanacak


Gıda İsrafını Önlemek Elimizde!

Avrupa’da her yıl tahmini olarak ortalama 88 milyon ton gıda israf edilirken, bu rakamın Türkiye’de 26 milyon tonu bulduğu biliniyor. Hızla artan dünya nüfusu gıda israfıyla mücadelede yetersiz kalırken bu yolda atılacak en önemli adımın toplumda farkındalık sağlamak olduğuna dikkat çekiliyor.


Başkan İmamoğlu’Ndan Gar İhalesi İçin İkinci Tepki “İstanbul Adına Çok Öfkeliyim!”

BAŞKAN İMAMOĞLU’NDAN GAR İHALESİ İÇİN İKİNCİ TEPKİ: “İSTANBUL ADINA ÇOK ÖFKELİYİM!”


Geleceğine Birlikte Karar Verelim Çünkü "İstanbul Senin"

19 Ekim 2019


Başkan İmamoğlu “Milli Meselede Partiye Davet Yanlış!”

BAŞKAN İMAMOĞLU: “MİLLİ MESELEDE PARTİYE DAVET YANLIŞ!”


Etiketler: Almanya, Atasay, mücevher, Türkiye, daki

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.