25 Haziran 2019 Salı 11:06

MODA

Atasay Kamer “5 Yıl İçinde Almanya’Da 60 Mağaza”

Dört nesildir mücevher sektöründeki tecrübesini global trendler eşliğinde birçok coğrafyaya taşıyan Atasay, Almanya’daki ilk mağazasını Eylül ayında açacağını duyurdu. 82 yıllık mücevher sektörü tecrübesinin gücüyle, dünya markası olma yolundaki serüvenini, Orta Doğu’dan sonra Avrupa’ya taşıyacak olan Atasay,önümüzdeki 5 yıl içerisinde Almanya’da 60 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. Avrupa yolculuğuna Almanya ile başlayacak Atasay’ın Almanya’dan sonraki durağı Fransa ve İngiltere pazarları olacak.

Atasay Kamer  “5 Yıl İçinde Almanya’Da 60 Mağaza”
Atasay Kamer  “5 Yıl İçinde Almanya’Da 60 Mağaza”
Atasay Kamer  “5 Yıl İçinde Almanya’Da 60 Mağaza”
Atasay Kamer  “5 Yıl İçinde Almanya’Da 60 Mağaza”
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Mücevher sektöründe atılımlarını sürdüren Atasay, Türkiye’nin lider mücevher markası olarak benimsediği yenilikçi bakış açısını yurtiçi ve yurtdışındaki mağazalarıyla taçlandırıyor. Ürün çizgilerinde izlediği yenilikçi tasarımları “Tak Sana Yakışanı” mottosuyla mağaza konseptlerine de yansıtan Atasay, konseptinin izlerini taşıyan Almanya’daki ilk mağazasını 2019 yılının Eylül ayında açacağını duyurdu. Almanya’daki K1 Karree Mannheim Alışveriş Merkezi’nde açacağı mağazayla yurtdışındaki yatırımlarına hız kesmeden devam edecek olan Atasay, 5 yıl içerisinde Almanya’da 60 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Atasay’ın CEO’su Atasay Kamer, Almanya’da gerçekleştirilen basın toplantısında, konuya ilişkin “Almanya bizim için stratejik öneme sahip önemli bir coğrafya. Türk mücevher perakende markası olarak burada olmak bizim için çok değerli. Türkiye’deki tüm mağazalarımızın burada yaşayan sadık müşterileri var. Ve artık ürünlerimiz onlara daha yakın bir noktada olacağı için aramızdaki mesafeleri kısaltmış olacağız” dedi.

Kamer sözlerine şöyle devam etti: “82 yıllık mücevher tecrübelerimizi dünyanın çok hızla değişen mücevher moda trendlerini yansıttığımız koleksiyonlarımızı, Avrupalı tüketicilerle de buluşturma şansı elde edeceğiz. Hedefimiz tıpkı Türkiye’de olduğu gibi Almanya’da da tüketicilerin “lovemark”ı olmak. Amacımız bu mağaza ile başlayarak, önümüzdeki 5 sene içerisinde Almanya’da 60 mağazaya ulaşmak. Almanya dahilinde her önemli cadde ve AVM’de yer almak istiyoruz. Almanya pazarıyla başlayacak olan Avrupa’daki yolculuğumuz, Fransa, İngiltere pazarları ile devam edecek”

Effect BCW

İlginizi Çekebilir

Fatma Altay Shell Türkiye'nin İlk Kadın Motor Yağı Uzmanı Bb

Cumhuriyetin 100. yılına kadar 5000 kadını iş yaşamına kazandırmayı hedefleyen ‘Shell’de Kadın Enerjisi’ projesi, birinci yılında 1044 kadını iş sahibi yaptı. Bu kadınlardan biri de Adana’da Shell Türkiye’nin ilk kadın motor yağı uzmanı olarak görev yapan Fatma Altay.


Önemli Dıadermıne X Watsons Davet Görselleri

Henkel’in yenilikçi cilt bakım markası Diadermine, cildi hem zamana hem de güneşe karşı korumak için geliştirdiği LIFT+ serisini, Türkiye'nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden Watsons ile birlikte gerçekleştirdiği bir organizasyon ile tanıttı. Lansmanımıza; Gonca Vuslateri, Hande Ataizi, Jessica May, Zeynep Mansur, Tuan Tunalı, Sinem Yıldırım, Sahra Işık, Merve Sevi, Günsel Ülkü, Arzu Kunt, Begüm Karamahmutoğlu, Duygu Bal, Funda Güray, Elvin Levinler ve Okan Karacan gibi değerli isimlerde katılım gösterdi.


Bülten M•A•C Extra Dımensıon

Işıltını yeni, cesur, ekstra bir boyuta taşı ve parıltı galaksisini yansıt! Üç yeni ultra yansımalı Extra Dimension Skinfinish Trio paletleriyle gizemli ışıltını paylaş. Olağanüstü metalik Extra Dimension Eye Shadow ve mistik ışıltılı Crystal Glaze Gloss ile parlaklığın sınırı yok!


Zeygem’Den Ücretsiz Tercih Danışmanlığı

ZEYGEM’den Ücretsiz Tercih Danışmanlığı


Harbiye’De Kenan Doğulu Fırtınası

Kenan Doğulu, 2019 yazına damgasını vuran ikinci Harbiye konserini BKM’nin düzenlediği "Denizbank Açıkhava Konserleri" kapsamında verdi.


Etiketler: Almanya, Atasay, mücevher, Türkiye, daki

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.