23 Eylül 2019 Pazartesi 10:02

GÜNDEM

Atasun Optik’Ten I Block Koruyucu Gözlükler

Atasun Optik, I-Block koruyucu gözlükleri* ile gün boyunca maruz kaldığımız telefon, bilgisayar ve tablet gibi cihazların, olumsuz etkileri bulunan mavi ışığından korumayı amaçlıyor.

Atasun Optik’Ten I Block Koruyucu Gözlükler
Atasun Optik’Ten I Block Koruyucu Gözlükler
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yaygınlaşan tablet, bilgisayar ve telefon kullanımıyla birlikte maruz kalınan mavi ışık süresi de her geçen gün artıyor. Atasun Optik, her yaş ve yüz tipine uygun olarak tasarlanan I-Block koruyucu gözlüklerini, dijital ekranın birçok zararı bulunan mavi ışığından korunmak isteyenlerle buluşturuyor.

I-Block gözlükler; bilgisayar, akıllı telefon, LED/LCD ekran gibi dijital cihazların kaçınamadığımız mavi ışığını filtreleyerek gözde meydana gelen yorgunluğu ve göz yorgunluğuna bağlı konsantrasyon sorunlarını azaltıyor. Mavi ışığı filtreleyen I-Block gözlükler, kişinin gözünde ve görüşünde rahatlatıcı ve konfor verici olumlu etkiler yaratıyor.

I-Block koruyucu gözlükler numarasız ve kullanımı herkes için uygun olup; filtreleme özelliğiyle sadece mavi ışığın zararlarından korumayı amaçlıyor.

* * I-Block, mavi filtreli camları olan bir koruyucu gözlük olup tıbbi cihaz değildir ve kişisel koruyucu ekipman olarak güneş gözlükleri ile aynı kategoride sınıflandırılmaktadır.

Etiketler: mavi, I-Block, koruyucu, gözlükler, bilgisayar

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.