23 Eylül 2019 Pazartesi 10:02

GÜNDEM

Atasun Optik’Ten I Block Koruyucu Gözlükler

Atasun Optik, I-Block koruyucu gözlükleri* ile gün boyunca maruz kaldığımız telefon, bilgisayar ve tablet gibi cihazların, olumsuz etkileri bulunan mavi ışığından korumayı amaçlıyor.

Atasun Optik’Ten I Block Koruyucu Gözlükler
Atasun Optik’Ten I Block Koruyucu Gözlükler
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yaygınlaşan tablet, bilgisayar ve telefon kullanımıyla birlikte maruz kalınan mavi ışık süresi de her geçen gün artıyor. Atasun Optik, her yaş ve yüz tipine uygun olarak tasarlanan I-Block koruyucu gözlüklerini, dijital ekranın birçok zararı bulunan mavi ışığından korunmak isteyenlerle buluşturuyor.

I-Block gözlükler; bilgisayar, akıllı telefon, LED/LCD ekran gibi dijital cihazların kaçınamadığımız mavi ışığını filtreleyerek gözde meydana gelen yorgunluğu ve göz yorgunluğuna bağlı konsantrasyon sorunlarını azaltıyor. Mavi ışığı filtreleyen I-Block gözlükler, kişinin gözünde ve görüşünde rahatlatıcı ve konfor verici olumlu etkiler yaratıyor.

I-Block koruyucu gözlükler numarasız ve kullanımı herkes için uygun olup; filtreleme özelliğiyle sadece mavi ışığın zararlarından korumayı amaçlıyor.

* * I-Block, mavi filtreli camları olan bir koruyucu gözlük olup tıbbi cihaz değildir ve kişisel koruyucu ekipman olarak güneş gözlükleri ile aynı kategoride sınıflandırılmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Glorıa Hotels & Resorts’Ta “Glorıa Canoeıng 2020 Cup” Heyecanı

GLORIA HOTELS & RESORTS’TA


British American Tobacco Türkiye Bir Kez Daha İhracat Şampiyonu

British American Tobacco (BAT) Türkiye, 2019 yılında tütün ve tütün mamülleri sektöründe gerçekleştirdiği 192,9 milyon dolarlık ihracatla bir kez daha sektör lideri oldu. BAT Türkiye, başarılı ihracat performansıyla Ege İhracatçı Birlikleri tarafından düzenlenen İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’nde sektöründe birinciliğe layık görüldü.


Sezzy’Den 200 Milyon “Beni Bul”

Rap müziğin sevilen ismi Sezzy, geçtiğimiz ay yayınladığı “Beni Bul” şarkısıyla müzikseverlerin kalbini kazanmaya devam ediyor. Hip-hop dünyasının parlayan yıldızı, “Beni Bul” şarkısına TikTok’da yapılan etiket kampanyasıyla kısa sürede 200 milyon görüntülenmeyi geçti.


“Sürdürülebilir Tarım Modelimiz İle Çiftçilerimizin Masrafı Azalıyor, Gelirleri Artıyor”

Barilla Gıda, Boğaziçi Üniversitesi Tarım Platformu tarafından bu yıl 2'nci kez düzenlenen Tarım ve Gıda Değer Zinciri Zirvesi’nde Türkiye’deki çalışmalarını paylaştı. Barilla Gıda Genel Müdürü Piero Mirra, “Durum Buğdayı Tarımında Sürdürülebilir Bir Dönüşüm” oturumunda şirketin Türkiye’de hayata geçirdiği sürdürülebilir tarım çalışmaları ve teknolojinin de desteğiyle ulaşılan sonuçları paylaştı. Mirra, Barilla'ya özgü sürdürülebilir tarım modeli ile geleneksel yöntemlerin sonuçlarını karşılaştırdıklarında, gelirler yüzde 6 artarken, maliyetlerin yüzde 7, ekolojik ayak izinin yüzde 8, karbon ayak izinin ise yüzde 19 azaldığını açıkladı.


H&M Erkek, İlkbahar Vazgeçilmezleri Kampanyasının Yıldızı Raheem Sterling

Futbolcu Raheem Sterling'in yer aldığı kampanyayla lanse edilen H&M Erkek İlkbahar Vazgeçilmezleri koleksiyonu, atletik bir geçişle özel dikim kıyafetlerden oluşuyor. Koleksiyon, 27 Şubat'tan itibaren tüm mağazalarda ve hm.com’da satışa sunulacak.


Etiketler: mavi, I-Block, koruyucu, gözlükler, bilgisayar

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.