28 Şubat 2019 Perşembe 17:27

GÜNDEM

Avantajlı Koşullarla Uzun Dönem Araç Kiralamak Mümkün

Yeni nesil araç kiralama şirketi Garenta, uzun dönem araç kiralamada finansman maliyetlerinin artmasından dolayı müşterilerine özel çözümler getiriyor.

Avantajlı Koşullarla Uzun Dönem Araç Kiralamak Mümkün
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Garenta’nın sunduğu yeni finansman modeliyle şirketler, araç satın almak yerine uzun dönem kiralama yaparak sermayelerini farklı fırsatlar için kullanabiliyor.

Sektöründe öncü projeleri ve dinamik yapısıyla adından söz ettiren Garenta, uzun dönem araç kiralamak isteyen müşterileri için yeni bir iş birliğine imza attı.

Burgan Leasing ile gerçekleştirilen anlaşma kapsamında, uzun dönem araç kiralamak isteyen şirketlere avantajlı fiyatlarla finansman seçenekleri sunulacak. Ayrıca, Praticar by Garenta da uzun dönem araç kiralayanlara lastik değişiminden araç muayenesine kadar filo yönetimi hizmeti verecek.

Garenta’nın Burgan Leasing iş birliğiyle müşterilerine sunduğu avantajlı finansman seçenekleri hakkında görüş bildiren Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız, “Otomotiv sektöründeki daralma, sektörün tüm oyuncularını etkiledi. Bunun bir sonucu olarak uzun dönem kiralamada finansman maliyetleri arttı ve sektörde uzun dönem kiralama sayıları oldukça azaldı. Bu soruna çözüm bulmak amacıyla yeni bir model geliştirdik ve uzun dönem araç kiralamak isteyen müşterilerimize avantajlı fiyatlarla finansman seçenekleri sunmaya başladık” dedi. Bu iş birliğiyle birlikte uzun dönem kiralamaya talebin yeniden artmaya başladığını belirten Ayyıldız, “İş birliğimiz kapsamında şirketlerden dönüşler almaya başladık ve ilk etapta 268 araç için bir markayla el sıkıştık. Bu iş birliğiyle şirketlere hem avantajlı araç temini hem de Praticar by Garenta hizmetimizle filo yönetimi hizmetini verebiliyoruz. Ayrıca kiralama sonunda müşterilerimiz dilerlerse ikinciyeni.com markamız üzerinden de kiraladığı aracı satın alabilecek” dedi.

Garenta’yla gerçekleştirdikleri iş birliğini değerlendiren Burgan Leasing Genel Müdürü, Cüneyt Akpınar; Burgan Leasing olarak her geçen gün satış ağımızı genişletiyor, ön plana çıktığımız hizmet kalitemiz ile farklı sektörlerin farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Bu doğrultuda Garenta ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğiyle firmalara sunduğumuz taşıt finansmanı hizmetinin, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacağına inanıyoruz. Uzun dönem araç kiralayan şirketler, finansman kaynaklarını gerçek faaliyet alanlarında kullanabilecek ve böylece daha pratik ve hesaplı bir çözüme erişebilecekler” ifadelerini kullandı.

Praticar by Garenta şirketlerin hayatını kolaylaştırıyor

Praticar by Garenta, avantajlı fiyatlarla şirket ve şahıs araçlarının ihtiyaç duyduğu tüm işlemleri onların yerine gerçekleştiriyor. Ayrıca ister bir araç ister yüzlerce araca sahip şirketlere; bakım – onarım, araç muayenesi, lastik değişimi, yol yardım, hasarlı kaza sonrası araç tamiri, trafik sigortası, motorlu taşıtlar vergisi, müşavirlik gibi pek çok hizmeti tek bir çatı altında sağlıyor.

Garenta’nın hem kurumlara hem de şahıslara sunduğu Praticar by Garenta hizmetinden yararlanmak isteyenler, https://www.praticar.com/arac-yonetimi adresinden kolayca işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye Doğal Gaz İthalatında Dünya Altıncısı

BASIN BİLDİRİSİ


Lig Radyo Dorukhan’A 8, Abdülkadir’E 19 Milyon Euro!

BAHARiYE CD. NO:31 iKiTELLi, BASIN EKSPRES YOLU, KÜÇÜKÇEKMECE / iSTANBUL


Kadıköy’De 5. Uluslararası Yoga Günü

5. Uluslararası Yoga Günü Anadolu Yakası resmi etkinliği 21 Haziran Cuma günü Kadıköy Belediyesi Kalamış Parkı Gençlik Merkezi’nde düzenleniyor.


Under Armour’Dan Konforlu Yaz Ürünleri!

Tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, yaz aylarına uygun rahat ve konforlu ürünleriyle spor tutkunlarının beğenisini kazanıyor.


Omega Pharma Yoluna “Perrigo” Olarak Devam Ediyor

OMEGA PHARMA YOLUNA “PERRİGO”OLARAK DEVAM EDİYOR


Etiketler: Garenta, araç, dönem, uzun, finansman

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.