4 Şubat 2019 Pazartesi 11:23

GÜNDEM

Avıs, Farkını İndirimde De Yaşatıyor

Araç kiralamanın lider markası Avis, sunduğu avantajlı hizmet ve kampanyalar ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin en zengin araç filosuna sahip olan Avis, dizel otomatik Ford Focus’u günlük 149 TL, dizel otomatik Fiat Egea’yı ise günlük 129 TL’ye sunuyor.

Avis Aylık Bireysel Kiralama Kampanyası

Avis ayrıca düzenlediği aylık bireysel kampanya ile dizel otomatik Ford Focus araçları 3.700 TL’den müşterilerine sunuyor. 31 Mart 2019 tarihine kadar İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum, Bursa, Dalaman,Trabzon ve Adana’daki kurumsal ofislerde geçerli olan bu kampanyadan faydalanmak isteyenlerin rezervasyon için 444 AVIS’i aramaları yeterli oluyor.

AVIS Türkiye Hakkında

Türkiye’nin mega otomotiv perakendecisi ve araç kiralama şirketi Otokoç Otomotiv’in çatısı altında faaliyet gösteren global araç kiralama markası Avis, Türkiye’nin ilk araç kiralama markasıdır. Pazara giriş yaptığı 1974 yılından bu yana sektörünün lideri olan Avis Türkiye, ülkenin en yaygın araç kiralama ağına ve en geniş araç filosuna sahiptir. İlk ve öncü olmanın getirdiği sorumlulukla, geliştirdiği yeni konseptler ve iş birlikleriyle sektörün ve bu sektörü besleyen diğer sektörlerin gelişmesine önemli katkı sağlamaktadır.

Sağladığı müşteri memnuniyeti ile müşterileri tarafından zirvede tutulmakta ve ödüllerle başarılarını taçlandırmaktadır. Avis Türkiye, 11 yıl üst üste EMEA ülkeleri arasında (Avrupa, Ortadoğu, Afrika) müşteri memnuniyeti sıralamasında birinci olmuştur. Otokoç Otomotiv, Avis Budget Group’u Türkiye dışında, Yunanistan, Macaristan, Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Kuzey Irak ve Kuzey Kıbrıs’ta temsil etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Türkiye İmsad “Çevre Dostu Enerji Verimli Binalar Gelecekte Ülkelerin En Önemli Gündemi Olacak”

Türkiye İMSAD (Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Küçükoğlu, ‘5 Haziran Dünya Çevre Günü’ dolayısıyla yaptığı açıklamada; “Gelecekte çevre dostu, enerji verimli, sürdürülebilir binalar, ülkelerin en önemli gündemi olacak. Ülkemizde tüketilen toplam enerjinin yaklaşık %31 gibi büyük bir kısmı binalarda kullanılıyor. Oysa binalarda enerji verimliliğini artırıp, enerji ithalatını ve sera gazı salımını azaltarak, ekonomiye ve çevreye katkı sağlayabiliriz” dedi.


İş Dünyası Plastik Girişimi Dünya Çevre Günü’Nde Plastik Kirliliği İle Mücadelenin Önemine Dikkat Çekiyor

5 Haziran 2020


Oyunlara İlgi İkiye Katlandı

Türkiye’yi yenilikçi teknolojilerle buluşturan Türk Telekom’un oyun platformu Playstore’da Mart, Nisan ve Mayıs aylarında satışlar yüzde 100 arttı.


Bülten Enerji Sektörü Güriş Energy Talks’Da Buluşacak

ENERJİ SEKTÖRÜ GÜRİŞ ENERGY TALKS’DA BULUŞACAK


Baba, Kendine İyi Bak

Babalar Günü’nde alacağınız hediye babanızı hem mutlu etsin hem de onun hayatını kolaylaştırsın.


Etiketler: Türkiye, Avis, araç, kiralama, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.