1 Kasım 2018 Perşembe 14:24

GÜNDEM

Avıs Fenerbahçe İle Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

AVIS BUDGET GROUP ULUSLARARASI BAŞKANI MARK SERVODIDIO:

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“AVIS - FENERBAHÇE İŞ BİRLİĞİ, GLOBAL VİZYONUMUZ VE UZUN VADELİ PLANLARIMIZ İLE UYUMLU OLDU”

Dünyanın 180 ülkesinde araç kiralama çözümleri sunan lider global marka Avis ile Türkiye’nin en büyük ve köklü spor kulüplerinden Fenerbahçe arasında gerçekleştirilen forma göğüs sponsorluğu anlaşması, Ülker Stadyumu, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi, 1907 Tribünü’nde düzenlenen basın toplantısı ile duyuruldu.

Toplantıya Avis Budget Group Uluslararası Başkanı Mark Servodidio, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Y. Koç, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam, Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri ile Otokoç Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Çimen, Otokoç Otomotiv Genel Müdürü Görgün Özdemir ve Otokoç Otomotiv Üst Yönetimi katıldı.

Anlaşma kapsamında Avis Türkiye, 2018-2019 sezonu için Fenerbahçe Futbol Takımı’nın forma göğüs sponsoru oldu. Tarafların isteğiyle anlaşma sezon sonunda 1 yıl daha uzatılabilecek.

Avis Budget Group’un 180 ülkede 11.000 noktayla mobilite çözümleri sunan lider global bir yapı olduğunu paylaşan Avis Budget Group Uluslararası Başkanı Mark Servodidio, 1974 yılından bu yana Türkiye’de araç kiralama sektörüne Avis’in öncülük ve liderlik ettiğini belirtti. Otokoç Otomotiv ile stratejik iş birliği yaptıklarına ve yılın başında birlikte gerçekleştirdikleri Yunanistan yatırımı ile ortaklıklarının Türkiye sınırlarını da aştığına değinen Servodidio, Fenerbahçe Futbol Takımı’na verdikleri destek ile Türkiye’ye olan inançlarını bir kez daha gösterdiklerini söyledi.

Basın Toplantısı için özel olarak İstanbul’a gelen Servodidio sözlerine şöyle devam etti; “Hizmet verdiğimiz birçok ülkede sporu destekliyoruz. Türkiye’nin en köklü ve büyük takımlarından biri olan Fenerbahçe ile yapılan bu iş birliğinin, Avis’in değerleri, global vizyonu ve uzun vadeli planlarıyla çok uyumlu olduğunu düşünüyoruz. Fenerbahçe, sadece Türkiye’de değil, Avrupa’da da bilinirliği yüksek bir marka. Şu anda Avrupa Ligi’nde de oynayan Fenerbahçe ile gerçekleştirilen bu anlaşma Avis’in Avrupa’daki ülkeleri için de değer yaratacak. Böylesine katma değerli bir iş birliğinden dolayı büyük memnuniyet duyuyoruz. ”

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam yaptığı konuşmada; “Fenerbahçe Spor Kulübü, köklü bir tarihi olan, toplumun her kesiminden ve her yaş grubundan büyük kitleleri barındıran, Türkiye’de her zaman “ilk, öncü ve örnek olma” duruşuyla Türk sporuna yön verme gücüne sahip, Dünya’daki sayılı kulüpler arasında da yerini almış büyük bir marka” dedi. Avis’in uluslararası arenada büyük bir etkisi ve gücü olduğunu, dünyada milyonlarca insana, kurum ve markaya araç kiralama çözümleri sunduğunu belirten Karaçam, sözlerine şöyle devam etti: “Avis 44 yıldır Türkiye pazarında faaliyet gösteren global bir marka. Ülkemizde ve hatta dünya genelinde içinde bulunulan ekonomik şartların, markaları sponsorluk anlamında zorladığı bu dönemde, global bir marka olan Avis’in, Fenerbahçe’nin sahip olduğu potansiyeli ve ulaştığı kitleleri görmesi ve bu yola birlikte çıkmamız çok değerli. Burada bizi aynı masada buluşturan Otokoç Otomotiv’e teşekkür etmek istiyorum.”

Avis’in Forma Göğüs Sponsorluğu ile birlikte saha kenarı led panoda- kale yanı halı reklamları, scoreboard ve stadyum dış led ekranlarda reklam kullanımı, Fenerium Alt Tribünü isim hakkı ve bu alan içinde markalamalar, stand aktiviteleri gibi haklara da sahip olacağını paylaşan Karaçam; “Bu sezon itibariyle hayata geçirdiğimiz, globalde örnekleri olan Fenerbahçe Futbol Ağırlama Paketleri’ne ait Lounge alanı da Avis Lounge olarak anılacak” dedi.

Otokoç Otomotiv Genel Müdürü Görgün Özdemir ise yaptığı değerlendirmede; Türkiye dahil 9 ülkede 300’den fazla noktada, geniş bir coğrafyada yaygın olarak hizmet verdiklerini ve küresel şirket olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini belirtti. Özdemir, sözlerine şöyle devam etti: “Şirketimizin tarihi boyunca yaşadığı önemli günlerin sayısı çok fazla, bugün de o günlerden biri. Avis markamızla Türkiye’nin en önemli reklam mecrası olan sarı-lacivertli formanın göğsündeki yerimizi alıyoruz.”

Spor sponsorluklarının etkinliğinin diğer mecralara oranla çok daha yüksek olduğunu ve Fenerbahçe Kulübü ile 5 yıldır süregelen iş birlikleri olduğuna değinen Özdemir, “Bu zamana kadar Fenerbahçe’nin reklam alanlarını kullanıyorduk. Şimdi bu iş birliğini daha kapsamlı hale getiriyoruz. Göğüs sponsorluğunun yanı sıra daha birçok reklam hakkına sahip oluyoruz. Fenerbahçe çok kıymetli bir değer, sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da bilinirliği yüksek bir marka. Tüm dünyada sporun ve sporseverlerin yanında olan Avis Budget Group’un Fenerbahçe sponsorluğuna verdiği destek bizleri fazlasıyla memnun etti. Mark Servodidio’ya ve sporun birleştirici gücüne inanan Avis Budget Group’a teşekkürlerimizi iletiyoruz. Şirketimizin vizyonu, ulaşım çözümleri sunan yenilikçi ve küresel yol arkadaşı olmaktır. Vizyonumuzda da olduğu gibi, Fenerbahçe Futbol Takımı ile birlikte yol arkadaşı olmaktan mutluluk duyuyoruz. “Sahada beraber, yolda beraber” diyerek birlikte çıktığımız yolculuğun kulübümüz, Türk Sporu, ülkemiz ve Avis için başarılarla dolu, hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”

AVIS Türkiye Hakkında

Türkiye’nin mega otomotiv perakendecisi ve araç kiralama şirketi Otokoç Otomotiv’in çatısı altında faaliyet gösteren global araç kiralama markası Avis, Türkiye’nin ilk araç kiralama markasıdır. Pazara giriş yaptığı 1974 yılından bu yana sektörünün lideri olan Avis Türkiye, ülkenin en yaygın araç kiralama ağına ve en geniş araç filosuna sahiptir. İlk ve öncü olmanın getirdiği sorumlulukla, geliştirdiği yeni konseptler ve iş birlikleriyle sektörün ve bu sektörü besleyen diğer sektörlerin gelişmesinde önemli katkı sağlamaktadır.

Sağladığı müşteri memnuniyeti ile müşterileri tarafından zirvede tutulmakta ve ödüllerle başarılarını taçlandırmaktadır. Avis Türkiye, son on yıldır EMEA ülkeleri arasındaki (Avrupa, Ortadoğu, Afrika) müşteri memnuniyeti sıralamasında birinciliğini korumaktadır. Otokoç Otomotiv olarak Avis Budget Group’u Türkiye dışında, Yunanistan, Macaristan, Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, K. Irak ve Kuzey Kıbrıs’ta temsil etmektedir.

İlginizi Çekebilir

Brooks Brothers Elbiseleri İle Bu Yaz Çok Havalı Geçecek

BROOKS BROTHERS ELBİSELERİ İLE


İstihdam Seferberliğimizi Devam Ettiriyoruz

İstihdam Seferberliğimizi Devam Ettiriyoruz


7 Yılda Akkuyu Nükleer Mersin Toplum Bilgilendirme Merkezi'nin Etkinliklerine Yaklaşık 100 Bin Kişi Katıldı

7 YILDA AKKUYU NÜKLEER MERSİN TOPLUM BİLGİLENDİRME MERKEZİ’NİN ETKİNLİKLERİNE YAKLAŞIK 100 BİN KİŞİ KATILDI


Bmw İ8'in Plug İn Hybrid Motoru 5. Kez Yılın Motoru Seçildi

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW’nin plug-in-hybrid otomobili BMW i8'in ödül avcısı motoru, Yılın Motoru Ödülleri’nde ‘’En İyi Hibrit Motor’’ kategorisinde birinciliği elde ederek üst üste 5. kez Yılın Motoru seçildi. 2014 yılında pazara sunulan BMW i8’in plug-in-hybrid motor sistemi, ‘’Best Hybrid Powertrain’’ kategorisinde birinci oldu.


Dünyanın Dört Bir Yanından Influencer Ve Müzisyenler, Aladdin’İn Oscar® Ve Grammy® Ödüllü “A Whole New World” Şarkısını Seslendirdiler

Dünyanın dört bir yanından influencer ve müzisyenler, Disney’in merakla beklenen canlı aksiyon uyarlaması Aladdin filmi için Londra’da bir araya geldi. Katılımcılar, filmde yer alan ve Alan Menken’in melodileri ve Howard Ashman’ın unutulmaz sözleri ile klasikleşen “A Whole New World” isimli aşk şarkısını seslendirdiler. Etkinlikte Türkiye adına Ekin Beril yer aldı.


Etiketler: Avis, Fenerbahçe, Türkiye, araç, Otokoç

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.