15 Ekim 2019 Salı 13:42

GÜNDEM

Avivasa Avivasa, “Stevie Awards”Tan 3 Ödülle Döndü

Sektörünün en gelişmiş mobil uygulaması “AvivaSA Mobil”’e, “Stevie Awards” ödülü

Avivasa   Avivasa, “Stevie Awards”Tan 3 Ödülle Döndü
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

AvivaSA, dünyanın en prestijli uluslararası iş dünyası ödüllerinden olan “Stevie Awards”tan 3 ödülle döndü. Sektörünün en gelişmiş mobil uygulaması “AvivaSA Mobil” ile “Finansal Servisler” kategorisinde ve çağrı merkezinde yürütülen “Müşteri Deneyimini İyileştirme Programı” ile “Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı” ve “Yılın Müşteri Hizmetleri Ekibi” kategorilerinde Bronz ödüle layık görüldü.

Sabancı Holding ve 300 yıllık dünya sigorta devi Aviva iştiraki olan sektör lideri AvivaSA, dünyanın en prestijli uluslararası iş dünyası ödüllerinden “Stevie International Business Awards” tarafından 3 ayrı ödüle layık görüldü. Sektörünün en gelişmiş mobil uygulaması “AvivaSA Mobil” ile “Finansal Servisler” kategorisinde ve çağrı merkezinde yürütülen “Müşteri Deneyimini İyileştirme Programı” ile “Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı” ve “Yılın Müşteri Hizmetleri Ekibi” kategorilerinde Bronz ödüle layık görüldü.

Müşteri odaklı geliştirmeler ve iyileştirmeler uluslararası ödüllerle sonuçlandı

Dünya çapında başarılı profesyonellerin jüri üyeliği yaptığı “Stevie Awards”tan aldıkları ödülleri değerlendiren, AvivaSA CEO’su Fırat Kuruca, “Müşteri odaklılık stratejimiz doğrultusunda müşteriye dokunan tüm ürün ve hizmetlerde yaptığımız geliştirme ve iyileştirmelerin uluslararası ödüllerle sonuçlanmasından büyük mutluluk duyuyorum.” dedi.

AvivaSA Mobil

Açıklamasında, “AvivaSA Mobil’ ve tasarlanma süreci hakkında da bilgiler veren Kuruca, sözlerine şöyle devam etti: “Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini gözeterek tasarladığımız sektörün en gelişmiş uygulaması olan AvivaSA Mobil’i, design thinking metodolojisi ile çeşitli departmanlardan çalışanlarımızın ve 250’den fazla müşterimizin dahil olduğu; son tasarım ve teknolojik trendlerin kullanıldığı, tamamen müşteri odaklı, kullanıcı dostu bir bakış açısıyla tasarladık. AvivaSA Mobil, sektörde fark yaratan birçok fonksiyon ve yeniliği bir arada barındırıyor. Müşterilerimiz AvivaSA Mobil ile Birikim, Poliçe ve Teminat detaylarını hızlı ve kolayca yönetebiliyor.”

Jüri üyelerinin yorumları

Stevie Awards jürilerinden AvivaSA Mobil’e çok güzel yorumlar da geldi: “Gerçekten harika bir proje. Hem Google Store hem de IOS uygulama mağazasından alınan puanlar oldukça yüksek. Uygulamanın kullanımı oldukça kolay görünüyor. Kullanıcı dostu bir uygulama. Mobil site olarak sade ve estetik bir tasarıma sahip… Müşteri deneyimi yolculuğu kullanıcılarla iyi ilişki kuruyor, negatif eleştiri yapılmasına izin veriyor. Ortaya çıkan kullanıcı dostu, fonksiyonel ürün, arka planda harika bir ekibin olduğunu gösteriyor.”

Müşteri Deneyimini İyileştirme Programına iki ödül

Jüri üyelerinin AvivaSA Müşteri Hizmetleri ile ilgili yorumları ise şu şekilde: “Müşteri odaklı güzel bir proje, hak edilmiş bir başarı bu. AvivaSA iyi bir müşteri deneyimi sunmak için tüm adımları tamamlamış. Mükemmel bir strateji ve inovasyona sahipler.”

AvivaSA bu sene ödüle doymuyor

Bu ödüllerle birlikte, AvivaSA’nın dijitalleşme ve müşteri odaklı projeleri ile bu yıl içinde aldığı ödül sayısı 5’e ulaştı. Marka daha önce, “Şikayetvar.com”un, “A.C.E Awards 2019” ödüllerinde Gold ödüle ve “IDC Türkiye Dijital Dönüşüm” ödüllerinde “Digital Transformer” kategorisinde “İş Teknolojileri Yaşam Dönüşüm Programı” ile “Özel” ödüle layık görülmüştü. AvivaSA ayrıca, uluslararası marka değerlendirme kuruluşu BrandFinance'in, “Türkiye'nin En Değerli Markaları-Turkey 100” listesine girme başarısı da göstermişti.

AvivaSA hakkında:

Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye’nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.’nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA’nın hisselerinin yüzde 20’lik bölümü ise “AVISA” koduyla Borsa İstanbul’da işlem görmektedir. AvivaSA, “bireysel emeklilik”, “hayat sigortası”, ve “ferdi kaza sigortası” alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye’nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra, Akbank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir. www.avivasa.com.tr

Y. Ekrem Acar

T: 0216 470 93 43 - Dâhili 116

İlginizi Çekebilir

Bekarlara 45 Milyon Dolarlık Evlilik Yardımı

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE)’nde devlet, bekar gençlere evlenebilmeleri için 2019 yılında 45 milyon dolarlık yardım yaptı. Evlilik yardımlarından 2 bin 380 genç faydalandı.


Ünlü Alman Rock Grubu Annenmaykantereit Zorlu Psm’Ye Geliyor

Özgün işleriyle başarı yakalayarak müzik dünyasında yükselişlerini sürdüren Alman rock grubu AnnenMayKantereit 14 Temmuz’da Zorlu PSM’de sevenleriyle buluşacak. Kendi şarkılarının yanı sıra yaptıkları coverlarla adlarından söz ettiren başarılı Alman grup dinleyicilerini her geçen sene arttırarak daha geniş kitlelere hitap etmeyi başarıyor.


Ipekyol Pre Sprıng 2020 Koleksiyonu İle Sıcak İklimlere Dönüş

IPEKYOL PRE-SPRING 2020 KOLEKSİYONU İLE SICAK İKLİMLERE DÖNÜŞ


Sağlıklı Yaşam Hakkında Bildikleriniz Ne Kadar Doğru

Sağlıklı Yaşam Bilgilerini Sorgulayan Yeni Bir Rehber: Tıpta ve Sağlıkta Balon Bilgiler


Anadolu’Da 101 Köy Anaokuluna Kavuşuyor

Anadolu’da eğitime Kardeş Eli yardımı


Etiketler: AvivaSA, Müşteri, Mobil, ödüle, uluslararası

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.