17 Haziran 2019 Pazartesi 10:55

GÜNDEM

Avivasa, “En Değerli 100 Marka” Arasına Girdi

AvivaSA Hakkında:

Avivasa,  “En Değerli 100 Marka” Arasına Girdi
Avivasa,  “En Değerli 100 Marka” Arasına Girdi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

tek bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi oldu.

Bireysel emeklilik fon büyüklüğünde sektör lideri AvivaSA, BrandFinance'ın bu seneki “Türkiye'nin En Değerli Markaları-Turkey 100” listesine girdi. Markanın, listedeki tek bireysel emeklilik ve hayat sigortası markası olması dikkat çekti.

Sabancı Holding ve Aviva iştiraki olan AvivaSA; uluslararası marka değerlendirme kuruluşu BrandFinance'in, “Türkiye'nin En Değerli Markaları-Turkey 100” listesine girme başarısı gösterdi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AvivaSA CEO’su Fırat Kuruca şunları söyledi: “Tüm dünyada sektör bazında en değerli markaları belirleyen BrandFinance’in listesine girmek bizim için güzel bir motivasyon kaynağı oldu. İşinizi inanarak yaparsanız ve kendinizi sürekli geliştirirseniz, değişime ayak uydurabilir; müşterilerinizin değişen beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Tam da bu noktada müşteri odaklılığın önemi ortaya çıkıyor. Türkiye’nin en güçlü gruplarından Sabancı Holding ile 300 yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva’nın gücünü arkamıza alarak 1.300’ü aşkın çalışanımız ve çoklu dağıtım kanalı yapımızla tüm Türkiye’de müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizi tanımak, ihtiyaçlarını anlamak ve onlara uygun kişiselleştirilmiş ürün ve hizmetleri, doğru zamanda, doğru kanallardan sunarak, hayatları boyunca müşterilerimizin yanında olabilmek için çalışıyoruz.

Marka aşinalığından; marka bağına uzanan süreç

BrandFinance’nin listesi, pazarda tüketicinin tercih eylemi olarak ortaya çıkan Markanın Göreceli Ağırlığı (MGA) kriterinibaz alıyor. MGA’nın, tüketici markaya aşina ise, ona tanıdık geliyorsa, markayla ilintili olumlu ve ayırt edici bir algıya sahipse ve sonunda karşılıklı anlayışla tüketicinin markayla olan bağı oluşmuşsa gerçekleştiği kabul ediliyor.

En değerli 100 markanın toplam değeri 19,8 milyar dolar

Bu sene 12.si düzenlenen araştırmaya göre, Türkiye’nin en değerli 100 markasının toplam değeri 19,8 milyar dolar olarak hesaplandı.Toplam marka değeri içerisinde sanayi sektörü markalarının payı % 28, hizmet sektörü markalarının payı ise % 72 oldu.

AvivaSA Hakkında:

Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye’nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.’nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA’nın hisselerinin yüzde 20’lik bölümü ise “AVISA” koduyla Borsa İstanbul’da işlem görmektedir. AvivaSA, “bireysel emeklilik”, “hayat sigortası”, ve “ferdi kaza sigortası” alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı ile müşterilerine sunmakta; Türkiye’nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra, Akbank işbirliğiile güçlübankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir.www.avivasa.com.tr

Y. Ekrem Acar

Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye’nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.’nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA’nın hisselerinin yüzde 20’lik bölümü ise “AVISA” koduyla Borsa İstanbul’da işlem görmektedir. AvivaSA, “bireysel emeklilik”, “hayat sigortası”, ve “ferdi kaza sigortası” alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye’nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank, OdeaBank ve ABank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir. www.avivasa.com.tr

İlginizi Çekebilir

Nn Hayat Ve Emeklilik Chro Summit’Te Geleceğin İşgücünü Masaya Yatırdı

İK dünyasının en etkin liderleri CHRO Summit’te buluştu


The Kıng Of Fıghters Allstar Dünya İle Aynı Anda Türkiye’De

Dövüş başlasın! Netmarble’ın efsane King of Fighters oyunu cep telefonlarında


Telefonlara İki Dakikada Jet Şarj Boğaziçi'nde Geliştirilecek

22 Ekim 2019


Çocuklar Bilkent Center’Da Kukla İle Tanışacak

Bilkent Center, 5. Uluslararası Ankara Kukla Festivali kapsamında tiyatro oyunlarına ve atölye çalışmalarına ev sahipliği yapacak.


Atama Bülteni Doğan Zorlu, Ibs Plasman Ve Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı’Na Atandı

Türk sigorta sektöründe 20 yıllık tecrübesiyle bilinen Doğan Zorlu, IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği’nin (UIB Türkiye) Plasman ve Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna getirildi.


Etiketler: Türkiye, AvivaSA, sigortası, emeklilik, bireysel

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.