19 Kasım 2018 Pazartesi 14:15

GÜNDEM

Avivasa, Www.Otomatikkatilim.Com Sitesi İle Altın Örümcek’Te Ödül Kazandı.

AvivaSA Hakkında:

  Avivasa, Www.Otomatikkatilim.Com Sitesi İle Altın Örümcek’Te Ödül Kazandı.
  Avivasa, Www.Otomatikkatilim.Com Sitesi İle Altın Örümcek’Te Ödül Kazandı.
  Avivasa, Www.Otomatikkatilim.Com Sitesi İle Altın Örümcek’Te Ödül Kazandı.
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Altın Örümcek’te ödül AvivaSA’nın

Bu sene 16’ıncısı düzenlenen ve 29 kategoride toplam 1.470 projenin yarıştığı ve 265’inin finale kaldığı Altın Örümcek Web Ödülleri’nde AvivaSA, www.otomatikkatilim.com sitesiyle, Mikrosite kategorisinde üçüncülük ödülü alarak, sektöründe tek ödül alan firma oldu.

Sektör lideri AvivaSA, , bireylerin BES ve otomatik katılım ile ilgili doğru ve eksiksiz bir şekilde bilgilendirilmesi ihtiyacından yola çıkarak tasarladığı bu siteyi, tarafsız ve hızlı bilgi mecrası olması amacıyla, kurumsal sitesinden bağımsız bir şekilde hayata geçirdi. Site, kurulduğu günden bu yana, sistemin işleyişine, avantajlarına ve dikkat edilmesi gereken noktalara dair gerekli tüm bilgiyi, hızlı ve kolay bir şekilde sunuyor.

AvivaSA’nın mikrositesi www.otomatikkatilim.com ayrıca, mobil uyumluluk ve yalın bir ara yüze sahip olmanın yanı sıra; “Sıkça Sorulan Sorular” bölümünün işlevselliği ile de dikkat çekiyor.

Türkiye’nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye’nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.’nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA’nın hisselerinin yüzde 20’lik bölümü ise “AVISA” koduyla Borsa İstanbul’da işlem görmektedir. AvivaSA, “bireysel emeklilik”, “hayat sigortası”, ve “ferdi kaza sigortası” alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye’nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank, OdeaBank ve ABank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir. www.avivasa.com.tr

İlginizi Çekebilir

Cildiniz Ona Aşık Olacak...

Molped, kadınların her periyotta ortalama 132 saat, yılda 1.700 saat ve tüm yaşamı boyunca 67 bin saat hijyenik ped kullandığı gerçeğinden yola çıkarak geliştirdiği yeni ürünü Pure&Soft’ta doğanın sesine kulak veriyor.


Deichmann İle Yeni Yılda Gösterişli Adımlar

Deichmann, stil sahiplerinin yeni yıl heyecanına ortak oluyor ve yılbaşı gecesinde gösterişli adımlara imzasını atıyor.


Yeni Yılın Zamansız Tasarımları Jumbo’Dan

Çelik, porselen, cam ve taşa hayat veren Jumbo, yeni yıla zamansız tasarımlarıyla damga vuruyor. Özenle hazırlanmış sofralar ayrıcalıklı ürünlerle yılbaşına da şıklık katıyor. Servis ve yemek takımları, sofra dekorasyon ürünleri, baharatlık, çaydanlık, demlik, mug gibi ürünler, yeni yılda en şık sofraların vazgeçilmezi oluyor.


Candan Yine Çıplak Ayakla Sahnenin Tozunu Attırdı

ANKARA’DA CANDAN ERÇETİN RÜZGARI


Taider Aile İşletmeleri Akademisi Ve Sabancı Üniversitesi İşbirliği

TAİDER (Aile İşletmeleri Derneği), Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi müfredatında bulunan “Aile İşletmelerinin Temelleri” dersine destek veriyor. Ders kapsamında öğrencilerin aile işletmelerinin dinamiklerini öğrenmeleri hedeflenirken; aile işletmelerinin yönetimi, kurumsallaşması ve aile-iş dengesinin sağlanması için yapılan en güncel uygulamalar derse konuk olan TAİDER Üyeleri tarafından öğrencilere aktarılıyor. Ders kapsamında öğrenciler yine TAİDER üyelerinin işyerlerinde saha ziyaretleri yaparak öğrendikleri bilgileri pekiştirmeleri de sağlanıyor.


Etiketler: AvivaSA, şekilde, Türkiye, sigortası, Altın

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.