13 Şubat 2018 Salı 15:13

HAYAT

AVM’lere gitmek için 7 sebep

Artık iyice anlaşıldı ki AVM’ler sadece alışveriş merkezleri değil. Bu anlayışın yıllar önce değiştiğini AVM’lerin artık yaşam merkezleri olduğunu, hayatlarımıza iyice nüfuz ettiklerinin iyice farkına vardık. Yaz kış fark etmiyor; AVM yönetimleri sizleri hoşnut etmek için etkinliklerden etkinlik beğeniyor.

AVM’lere gitmek için 7 sebep
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

AVM’LER ARTIK YAŞAM MERKEZİ

Kışın ortasındayız. Özellikle hafta sonları çocuklardan tutun da yetişkinlere varıncaya kadar AVM’lerde etkinlikler diz boyu. Oysa etkinlikler AVM’lerin yolunu tutmak için nedenlerden sadece biri.

AVM’lere gitmek için 7 sebebi sizler için Kioskladık…

Soğuk kış günlerini yaşadığımız şu günlerde en ekonomik eğlence mekanlarının adresidir AVM’ler. Arkadaşlarınızla ya da ailenizle dışarının tam tersine sıcacık, tertemiz ve ferah ortamlarda sevdiklerinizle bir arada olmanın, mutlu insan manzaraları eşliğinde çayınızı yudumladığınız mekanlardır AVM’ler.

 

Yemek yemek için elinizin altında bin bir çeşit seçeneğinizin olduğu mekanlardır AVM’ler. Siz yeter ki ne yiyeceğinize karar verin. Fast-food mu, salata mı, Türk mutfağı mı, kebap mı ev yemekleri mi…Artık o an modunuz neyse…Tüm seçenekler genellikle AVM’lerin en üst katında sizleri bekliyor olacak. Bu çoklu seçenekler içinde ekonomik açıdan cazip yerleri de bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Hafta sonu film izlemeyi düşünüyorsanız Türkiye’nin en seçkin sinema salonlarının yine Türkiye’nin her yanına dağılmış birbirinden nezih AVM’lerinde olduğunu da biliyor olmalısınız. Beğendiğiniz filmi izleme öncesinde Türkiye’nin en gözde ve marka yerlerinde arkadaşınız ya da eşiniz, sevdiğinizle kahvenizi içmeniz de mümkün…Sinema çıkışı film hakkındaki yorumlarınızı muhataplarınızla paylaşmak ve acıkan karnınızı doyurmak için dışarıdaki soğuğa katlanmanıza gerek yok tabii ki.

 

AVM’lerdeki çekilişleri ve para-puan uygulamalarını en iyi kadınlar biliyor. Zaten yapmanız gereken alışverişlerinizi yapıp ihtiyaçlarınızı karşılarken aynı zamanda para puan kazanmanın avantajını yaşamaya hiçbir kadın herhalde “hayır” demez. Üstelik çekilişlerle lüks araba, cep telefonu, lap-top gibi teknolojik ürünler ya da beyaz eşya kazanmak da işin cabası.

 

AVM’ler müşterilerinin azami rahat ettirmek için dizayn edilmiş “ergonomi” harikası mekanlardır. Temizliğinden güvenliğine kadar etrafınızda çalışmakta olan tüm görevlilerin nihai amacı içerde vakit geçirmeye gelen insanların konforunu üst seviyede tutmaktır.Çabalar, kaygılardan uzak, hijyen ortamlarda keyifli ve verimli dinlenme zamanı geçirmek isteyenler içindir. Bu amaçla aile lavaboları uygulaması da AVM’lerde trend olan bir yenilik.

 

Arabası olanlar şehir merkezlerinde otopark alanı bulmanın ne denli zor bir iş olduğunu bilirler. Bazen ücretiyle de olsa otopark yeri bulmak imkansız olur. İşte, kronikleşen otopark sorununuzu kesin olarak çözen mekanlar yine AVM’lerdir. Hem de ücret ödemeden..Üstelik arabası olmayanlar için servis hizmetinden yararlanmak da mümkün.

 

AVM’lerin en çok ilgi duyulan etkinlikleri de şüphesiz sevilen popüler şarkıcıların konserleri. Bir gece kulübünde ya da bir mekanda çıkan, bir ancak bir bedel ödenerek dinleme fırsatı bulunabilen sanatçıları AVM’lerde görmek, hem de ücretsiz konserlerine katılmak mümkün.

 

KİOSKLA

İlginizi Çekebilir

Hilmi Türkmen’Den İstanbullulara 5 Yeni Millet Bahçesi Ve 4 Yeni Nevmekan Müjdesi!

HİLMİ TÜRKMEN’DEN İSTANBULLULARA 5 YENİ MİLLET BAHÇESİ VE 4 YENİ NEVMEKAN MÜJDESİ!


Koç Topluluğu İhracatın Da Zirvesinde!

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin düzenlediği “İhracat Şampiyonları Ödül Töreni”ne Koç Topluluğu Şirketleri damga vurdu. İlk 10’da 4 Koç Topluluğu Şirketi yer alırken, Ford Otosan ihracat şampiyonu, Tofaş 3’üncü, Tüpraş 6’ncı ve Arçelik 8’inci oldu. Ödülleri Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldı.


Tim 26. Olağan Genel Kurulu Türkiye'nin İhracat Şampiyonları Ödül Töreni Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı 2018 Araştırması

TİM 26. Olağan Genel Kurulu, Türkiye'nin İhracat Şampiyonları Ödül Töreni ve “Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı 2018” araştırmasına ilişkin basın bültenlerimizi ve görselleri ekte bilgilerinize sunarız.


Global Somali Diaspora Konferansı’Nın 3'Üncüsü İstanbul’Da Düzenleniyor

Ülkemizin küresel insani kalkınma hedefleri kapsamında kamu diplomasisi desteği sağladığı Somali ile Türkiye arasındaki devletlerarası ilişkilerin ulaştığı düzeyden hareketle, GSD’nin 3'ncü uluslararası konferansı Yunus Emre Enstitüsü'nün desteğiyle İstanbul’da düzenleniyor.


Görseller Koç Topluluğu İhracatın Da Zirvesinde!

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin düzenlediği “İhracat Şampiyonları Ödül Töreni”ne Koç Topluluğu Şirketleri damga vurdu. İlk 10’da 4 Koç Topluluğu Şirketi yer alırken, Ford Otosan ihracat şampiyonu, Tofaş 3’üncü, Tüpraş 6’ncı ve Arçelik 8’inci oldu. Ödülleri Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldı.


Etiketler: için, lerde, lerin, mekanlardır, Türkiye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.