13 Şubat 2018 Salı 15:13

HAYAT

AVM’lere gitmek için 7 sebep

Artık iyice anlaşıldı ki AVM’ler sadece alışveriş merkezleri değil. Bu anlayışın yıllar önce değiştiğini AVM’lerin artık yaşam merkezleri olduğunu, hayatlarımıza iyice nüfuz ettiklerinin iyice farkına vardık. Yaz kış fark etmiyor; AVM yönetimleri sizleri hoşnut etmek için etkinliklerden etkinlik beğeniyor.

AVM’lere gitmek için 7 sebep
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

AVM’LER ARTIK YAŞAM MERKEZİ

Kışın ortasındayız. Özellikle hafta sonları çocuklardan tutun da yetişkinlere varıncaya kadar AVM’lerde etkinlikler diz boyu. Oysa etkinlikler AVM’lerin yolunu tutmak için nedenlerden sadece biri.

AVM’lere gitmek için 7 sebebi sizler için Kioskladık…

Soğuk kış günlerini yaşadığımız şu günlerde en ekonomik eğlence mekanlarının adresidir AVM’ler. Arkadaşlarınızla ya da ailenizle dışarının tam tersine sıcacık, tertemiz ve ferah ortamlarda sevdiklerinizle bir arada olmanın, mutlu insan manzaraları eşliğinde çayınızı yudumladığınız mekanlardır AVM’ler.

 

Yemek yemek için elinizin altında bin bir çeşit seçeneğinizin olduğu mekanlardır AVM’ler. Siz yeter ki ne yiyeceğinize karar verin. Fast-food mu, salata mı, Türk mutfağı mı, kebap mı ev yemekleri mi…Artık o an modunuz neyse…Tüm seçenekler genellikle AVM’lerin en üst katında sizleri bekliyor olacak. Bu çoklu seçenekler içinde ekonomik açıdan cazip yerleri de bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Hafta sonu film izlemeyi düşünüyorsanız Türkiye’nin en seçkin sinema salonlarının yine Türkiye’nin her yanına dağılmış birbirinden nezih AVM’lerinde olduğunu da biliyor olmalısınız. Beğendiğiniz filmi izleme öncesinde Türkiye’nin en gözde ve marka yerlerinde arkadaşınız ya da eşiniz, sevdiğinizle kahvenizi içmeniz de mümkün…Sinema çıkışı film hakkındaki yorumlarınızı muhataplarınızla paylaşmak ve acıkan karnınızı doyurmak için dışarıdaki soğuğa katlanmanıza gerek yok tabii ki.

 

AVM’lerdeki çekilişleri ve para-puan uygulamalarını en iyi kadınlar biliyor. Zaten yapmanız gereken alışverişlerinizi yapıp ihtiyaçlarınızı karşılarken aynı zamanda para puan kazanmanın avantajını yaşamaya hiçbir kadın herhalde “hayır” demez. Üstelik çekilişlerle lüks araba, cep telefonu, lap-top gibi teknolojik ürünler ya da beyaz eşya kazanmak da işin cabası.

 

AVM’ler müşterilerinin azami rahat ettirmek için dizayn edilmiş “ergonomi” harikası mekanlardır. Temizliğinden güvenliğine kadar etrafınızda çalışmakta olan tüm görevlilerin nihai amacı içerde vakit geçirmeye gelen insanların konforunu üst seviyede tutmaktır.Çabalar, kaygılardan uzak, hijyen ortamlarda keyifli ve verimli dinlenme zamanı geçirmek isteyenler içindir. Bu amaçla aile lavaboları uygulaması da AVM’lerde trend olan bir yenilik.

 

Arabası olanlar şehir merkezlerinde otopark alanı bulmanın ne denli zor bir iş olduğunu bilirler. Bazen ücretiyle de olsa otopark yeri bulmak imkansız olur. İşte, kronikleşen otopark sorununuzu kesin olarak çözen mekanlar yine AVM’lerdir. Hem de ücret ödemeden..Üstelik arabası olmayanlar için servis hizmetinden yararlanmak da mümkün.

 

AVM’lerin en çok ilgi duyulan etkinlikleri de şüphesiz sevilen popüler şarkıcıların konserleri. Bir gece kulübünde ya da bir mekanda çıkan, bir ancak bir bedel ödenerek dinleme fırsatı bulunabilen sanatçıları AVM’lerde görmek, hem de ücretsiz konserlerine katılmak mümkün.

 

KİOSKLA

İlginizi Çekebilir

Elite World Chefs, Minik Şefleri Ağırlıyor 23 Nisan Elite World Hotels Etkinliği

Elite World Chefs, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel düzenlediği ‘Pizza Yapımı’ atölyesine 6-14 yaş arası çocukları bekliyor.


İstanbul Modest Fashıon Week’ Davetlilerden Tam Not Aldı

‘İSTANBUL MODEST FASHION WEEK’ DAVETLİLERDEN TAM NOT ALDI


Aston Martin Ve Total Güçlerini Birleştirdi...

Aston Martin ve Total 2016’dan bu yana devam ettikleri işbirliklerini yeniledi. Bu kapsamda motorsporlarında yapılan işbirliği, Ar-Ge ve modellerin ilk yağ dolumlarında Total QUARTZ motor yağları ürün serisinin kullanılmasını da içeriyor.


Shell & Turcas’Tan 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı’Nda Ödüllü Kampanya Bb

Shell & Turcas’tan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda ödüllü kampanya


Sanal Gerçeklik, Gerçek Tutku Bmw’Nin Yeni Modelleri Vr Deneyimi İle Meraklılarıyla Buluşuyor

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW, başta Yeni BMW 3 Serisi’ olmak üzere Yeni BMW X5 , Yeni BMW X7, Yeni BMW 8 Serisi ve Yeni BMW Z4 modellerinin Türkiye’deki ilk gösterimini VR deneyimi ile sanal ortamda gerçekleştiriyor. 21 Nisan’a kadar Zorlu AVM’de yer alan sanal gerçekliğin geldiği en üstün teknoloji ile donatılan BMW VR Deneyimi Noktası’nda BMW’nin en yeni modelleri farklı bir deneyimle incelenebiliyor.


Etiketler: için, lerde, lerin, mekanlardır, Türkiye

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.