12 Kasım 2019 Salı 11:52

GÜNDEM

Avon’Un Türkiye Satış Direktörü Gökçen Faiz Oldu

133 yıldır güzelliğe değer katan ve 1993 yılından bu yana Türk kadınlarının en çok bildiği ve kullandığı güzellik markaları arasında ön sıralarda yer alan AVON Türkiye’nin Satış Direktörlüğü görevine Gökçen Faiz getirildi.

Avon’Un Türkiye Satış Direktörü Gökçen Faiz Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

AVON çatısı altında 2011 yılından bu yana hizmet veren Gökçen Faiz’in, hâlihazırda vekaleten yürüttüğü Satış Direktörlüğü görevine asaleten ataması gerçekleşti.

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Gökçen Faiz, kariyerine 2009 yılında Pirelli Lastikleri Pazarlama Uzman Yardımcısı olarak başladı. Gökçen Faiz daha sonra AVON ailesine katılarak önce Türkiye’de,ardından İspanya’daki Ticari Pazarlama ekibinde çeşitli roller üstlendi. 2015 yılında Türkiye’ye dönen Gökçen, İş Geliştirme yapısı altında Ticari Aktivasyon ekibinin liderliğini aldı. Gökçen Faiz son olarak satış ekibi bünyesinde Ticari Aktivasyon ve Satış Operasyonları Grup Müdürü olarak görevini yürütmekteydi.

AVON Hakkında:

AVON 133 yılı aşkın süredir güzelliği, yeniliği, iyimserliği, hepsinden öte kadını gururla temsil eden bir şirkettir. AVON, AVON True, Mark, ANEW, AVON Care, Skin-So-Soft ve Advance Techniques gibi yakından tanınan ve sevilen markalara sahiptir. AVON, ürünlerini, dünya genelinde 6 milyon bağımsız AVON Satış Temsilcisi tarafından yaklaşık 70 ülkede tüketicilere sunar.

AVON, ürünlerinde, tüketicilerinin kalite, güvenilirlik, iş sağlığı ve güvenliği, çevre yönetimi beklentilerini karşılayabilmek için sıkı kalite kontrol prosedürleri uygular ve bu uygulamaları Uluslararası Kalite Standartlarına uygun olarak yönetir.

Doğrudan Satış Derneği’nin (DSD) kurucu üyelerinden biri olan AVON, derneğin yönetiminde aktif rol almaktadır. AVON, ayrıca YASED (Uluslararası Yatırımcılar Derneği) ve KTSD (Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Sanayicileri Derneği)’nin yanı sıra ÇEVKO Vakfı üyesidir.

Etiketler: AVON, Gökçen, Faiz, Satış, olarak

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.