1 Kasım 2018 Perşembe 11:35

GÜNDEM

Avon’Un Yenilikçi Ürünlerine Pure Beauty Awards’Tan İki Ödül

Güzellik alanındaki yenilikçi çalışmaları ödüllendirenve dünyanın en prestijli güzellik otoritelerinden biri olan Pure Beauty Awards, Avon’un çığır açan yaşlanma karşıtı ürünü Infinite Effects ile kokusu ve yenilikçi kullanım tarzıyla büyük beğeni toplayan parfümü Eve Duet’i ödüle layık gördü.

Avon’Un Yenilikçi Ürünlerine  Pure Beauty Awards’Tan İki Ödül
Avon’Un Yenilikçi Ürünlerine  Pure Beauty Awards’Tan İki Ödül
Avon’Un Yenilikçi Ürünlerine  Pure Beauty Awards’Tan İki Ödül
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Güzellik sektörünün önde gelen inovasyon çalışmalarına dikkat çeken Pure Beauty Awards, yılın en iyilerini seçtiği törende, Avon’u iki ana kategoride birden ödüle layık gördü. Güzellik endüstrisindeki yeniliğin ve yaratıcılığın peşindeki Pure Beauty Awards, son 12 ay içinde başlatılan en etkili, heyecan verici, yenilikçi, güzelliği en iyi şekilde yansıtan ürünleri ödüllendiriyor.

25 Ekim Perşembe günü Londra’daki Savoy Hotel’de gerçekleştirilen Pure Beauty Awards’ta, Avon’un dünyanın dört bir yanında satış rekorları kırarak çığır açan Anew Reversalist Infinite Effects Gece Kremi ürünü “En İyi Yeni Yaşlanma Karşıtı Ürün” kategorisinde altın madalya kazandı.

Avon ayrıca, bu yılın başında parfüm dünyasının “Oscar”ı sayılan Parfüm Vakfı Ödülü’nü alan Eve Duet ile de “En İyi Yeni Parfüm” kategorisinde gümüş madalya kazandı. Kadınların çok yönlülüğünden yola çıkılarak geliştirilen Avon’un ikili parfümü Eve Duet ayrı ayrı kullanılabildiği gibi farklı oranlarda karıştırılarak da kişinin kendi benzersiz parfümünü yaratmasına imkan tanıyor.

Avon Türkiye Genel Müdürü Orkun Gül, Avon’un aldığı iki ödülle ilgili olarak yaptığı değerlendirmede “Kazandığımız bu iki ödül, her iki kategoriye de yaptığımız yatırım ve öncü inovasyon çalışmalarımızı yansıtıyor. Ar-Ge bölümümüz kullanıcıların yaşlanma karşıtı cilt bakımını çok daha rahat yapabilmesini sağlayan ve iki farklı gece kreminin yedi günde bir değiştirilerek kullanıldığı bu farklı teknolojiyi geliştirmek için çok çalıştı. Parfümünüzü kişiselleştirebildiğiniz Eve Duet’le de parfüme çağ atlattık diyebilirim. Ürünlerimizle kozmetik dünyasında yenilikçi ve öncü olmaya devam edeceğiz.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Önemli Türkiye'de Bir İlk Gerçekleşti Çocuk Sahibi Olamayanlar Dikkat! Bu Yöntemle Türkiye’Nin İlk Gebelik Haberi Geldi!

Geçtiğimiz 10 yıl içerisinde, özellikle erkek kısırlığında çığır açan birtakım teknolojik gelişmeler yaşanıyor. Bu teknolojik gelişmeler özellikle menide hiç canlı sperm hücresi bulunmayan veya olgun olmayan sperm hücresi bulunan erkekleri ilgilendiriyor. Genel kısırlık nedenlerinin %30’u erkek nedenli olarak karşımıza çıkarken, özellikle azoospermi vakalarında menide canlı sperme rastlanmıyor. Birçok evli çift, sadece bu tanı konulmuş şekilde yıllardır bebek hasreti çekiyor. Centrum Klinik Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Recai Pabuçcu, bu problemle yaşayan evli çiftlere umut ışığı oldu.


Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğrencilerine Sektörü Tecrübe Etme İmkanı Sunuyor

'Adaleti Birlikte Sağlayalım' sloganıyla yola çıkan öğrenci oluşumu Themis Court Simulations, uluslararası ve ulusal mahkemelerin simülasyonlarını gerçekleştirerek öğrencilerin teorik bilgilerini pratiğe dökmelerini sağlıyor.


Sandoz Dünyanın En İyi İşverenleri Arasına Girdi

Sandoz Türkiye, Top Employers Insitute tarafından başarılı İK uygulamalarıyla Avrupa’da ve Türkiye’de “En İyi İşveren” ödülüne layık görüldü.


Seat’Tan Dünya Mobil Kongresi’Nde Şehir İçi Kullanım İçin Yeni Bir Araç Konsepti

SEAT’tan Dünya Mobil Kongresi’nde


Tskb’Den Yarının Kadın Yıldızlarına Eğitim Desteği

TSKB işbirliğiyle İstanbul Müzik Festivali kapsamında hayata geçirilen Yarının Kadın Yıldızları: Genç Kadın Müzisyenler Destek Fonu ikinci yılında yeni ufuklara açılmak için destek arayan genç kadın müzisyenlerin başvurularını bekliyor. Başvurular 15 Mart’a kadar destekbasvuru@iksv.org adresinden gerçekleştirebilecek.


Etiketler: Avon, Pure, Beauty, Awards, Duet

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.