1 Mayıs 2018 Salı 22:41

SİYASET

Avukat Ali Metin Amasya'dan Aday Adayı

Avukat Ali Metin Amasya'dan Aday Adayı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
34volt/Amasya - Türkiye seçime gidiyor. Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimi için 24 Haziran'da seçime gidecek. YSK'nın daha önce açıkladığı takvim gereğince, aday adayları müracatlarına devam ediyor. İstanbul'da yaşayan Amasyalıların tanıdığı isimlerden biri olan hukukçu Ali Metin Amasya'dan Ak Parti Aday Adaylığı için başvuruda bulundu. Ak Parti Milletvekilliği Aday Adayı Ali Metin, İstanbul Üniversitesi'nden mezun olmuştur. İBB Spor Kulübü yönetim kurulu üyeliği, Fatih Belediyesi Meclis Başkan Vekilliği ve Meclis üyeliği gibi görevlerinde bulununan Avukat Ali Metin, özellikle İstanbul'da yaşayan Amasyalılar tarafından yakından tanınan bir aday adayıdır. Ali Metin, 24 Haziran'da yapılacak olan 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Amasya'dan AK Parti Milletvekilliği Aday Adaylığı için başvurusunu yapmıştır.

İlginizi Çekebilir

2. Küçük Hayaller Festivali 6 7 Haziran’Da

2. KÜÇÜK HAYALLER FESTİVALİ


Ege İhracatçı Birlikleri’Nin Başarısı Tescillendi

Ege İhracatçı Birlikleri kalitesini ve başarısını uluslararası standartlara taşıyarak ISO: 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi almaya hak kazandı.


Kışın Cildi Koruyan 10 Besin

Kış soğuklarına karşı cildinizin nemini koruyup sağlıklı bir görüntü kazandırmak için uyguladığınız bakım kadar, tükettiğiniz besinler de son derece önemli. Acıbadem Bakırköy Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Ayça Güleryüz, “Bazı besinler içerdikleri bileşikler sayesinde cildi onarmaya katkıda bulunuyor. Sağlıklı ve dengeli beslenerek cildinizin ışıldamasını sağlayabilirsiniz” diyor. Beslenme ve Diyet Uzmanı Ayça Güleryüz, kışın dondurucu soğuklara karşı cildi koruyan ve canlandıran 10 besini anlattı, önemli uyarılar ve önerilerde bulundu.


Top Cilt Bakımında Rutin Değişiyor! & Görseller

Çevresel Strese Karşı The Organic Pharmacy’den Kesin Çözüm


Android Kullanıcılarını Hedef Alan Truva Atı Ginp, Sahte Sms’Lerle Kurbanlarının Banka Hesaplarını Ele Geçiriyor

17 Şubat 2019


Etiketler: Metin, Aday, Milletvekilliği, Amasya, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.