1 Mayıs 2018 Salı 22:41

SİYASET

Avukat Ali Metin Amasya'dan Aday Adayı

Avukat Ali Metin Amasya'dan Aday Adayı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
34volt/Amasya - Türkiye seçime gidiyor. Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimi için 24 Haziran'da seçime gidecek. YSK'nın daha önce açıkladığı takvim gereğince, aday adayları müracatlarına devam ediyor. İstanbul'da yaşayan Amasyalıların tanıdığı isimlerden biri olan hukukçu Ali Metin Amasya'dan Ak Parti Aday Adaylığı için başvuruda bulundu. Ak Parti Milletvekilliği Aday Adayı Ali Metin, İstanbul Üniversitesi'nden mezun olmuştur. İBB Spor Kulübü yönetim kurulu üyeliği, Fatih Belediyesi Meclis Başkan Vekilliği ve Meclis üyeliği gibi görevlerinde bulununan Avukat Ali Metin, özellikle İstanbul'da yaşayan Amasyalılar tarafından yakından tanınan bir aday adayıdır. Ali Metin, 24 Haziran'da yapılacak olan 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Amasya'dan AK Parti Milletvekilliği Aday Adaylığı için başvurusunu yapmıştır.

İlginizi Çekebilir

Elektrikli Araçlar Kendi Haftalarını İlan Etti

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR KENDİ HAFTALARINI İLAN ETTİ


Volkan Konak’Tan Sevenlerine Müjdeli Haber

MAYIS SONUNDA YENİ ALBÜM GELİYOR


Tezmaksan'dan 29 Nisan'da Başlayacak 5 Günlük ‘Ücretsiz Cnc Torna Eğitimi’

TEZMAKSAN 1 MAYIS’TA EMEKÇİLERİ UNUTMADI


Bmw’Nin Kadın Kullanıcıları Performans Sürüş Eğitimi İle Piste İndi

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kampanyası kapsamında, Mart ayında BMW sahibi olan kadın sürücülere hediye ettiği Performans Sürüş Eğitimi 20 Nisan’da İzmit Körfez Pisti’nde gerçekleştirildi. Etkinliğe katılan BMW sahibi kadın sürücüler, kendi sınırlarını zorladıkları bir sürüş deneyimi yaşadılar.


Endüstriyel Temizlik Sektörünün İnovasyonu, Interclean İstanbul’Da Sergilendi

Endüstriyel temizlik sektörü, yılda ortalama 10,5 milyar Avro/60 milyar TL ciro ve yaklaşık 5.000 firma ile 1,5 milyon kişiye istihdam sağlıyor. Sektörün yenilikçi ürün ve hizmetleri, İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılan Interclean İstanbul Endüstriyel Temizlik Teknolojileri & Hizmetleri Fuarı ve Konferansı’nda tanıtıldı.


Etiketler: Metin, Aday, Milletvekilliği, Amasya, için

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.