30 Haziran 2018 Cumartesi 16:49

SİYASET

Avukat Mehmet Karadağ Çorum'dan Karşılık Verdi

Ak Parti Çorum İl Başkanı Avukat Mehmet Karadağ'dan İyi Parti milletvekiline basın duyusu ile sert karşılık geldi.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
İyi Partili Milletvekili Fahrettin Yokuş Çorumlular için hakarete varan ağır bir sosyal paylaşımda bulunmuştu. Milletvekili, Çorum'dan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve Ak Parti'ye rekor düzeyde oy çıkmasına olan kızgınlığını gündeme oturan bir sosyal paylaşımla ifade etmişti. AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ'dan sert bir karşılık geldi. İl Başkanı Karadağ, Yokuş’a seslenerek “Çorum halkına hakareti karşılıksız kalmayacak" dedi. İşte, Ak Parti Çorum İl Başkanı Avukat Mehmet Karadağ'ın o basın açıklaması:

Çorum'dan çıkan rekor oy ve dört milletvekilinden üçünün Ak Parti tarafından kazanılması proje partisinin Konya milletvekilini çılgına çevirdi. Çorum İl Başkanı Avukat Mehmet Karadağ'dan gelen basın bildirisi şöyle:

Millete hakaret eden milletvekili yalan habere sarılıp çılgına döndü.

Çorum'un 14 ilçesinde toplam 10 İcra dairesi mevcuttur. Bunların 4 adedi merkezdedir.

113.980 icra dosyasından çoğunluğu vatandaşın bankalardan alacağı olan masraf alacağı dosyalarıdır. Bankalardan masraf alacağı dosyaları vatandaşın aleyhine değil lehine olan dosyalardır.

Zira karşı taraf (borçlu) vatandaş değil bankadır.

Ayrıca bu dosyaların bir kısmı ilam alacağına bağlı devletin borçlu olduğu örneğin kamulaştırma dosyaları, ya da sigorta şirketlerinden alacak dosyalarıdır.

Velhasıl her bir icra dosyasının borçlusu vatandaş değildir. Alacaklısı vatandaş, borçlusu bakanlıklar, sigorta şirketleri, bankalar vs.

Bu dosyalar sadece 2018 yılında açılmış dosyalar değil, belki 10 yıl ve üzeri dosyalar dahi var. Zira dosya alacaklısı ya da alacaklı vekili dosyayı işlem yapmak suretiyle düşürmediği yada yenilediği müddetçe dosya açık kalır.

Oda Tv Çorum temsilcisi bir gazetecinin doğru olmayan verilere dayalı bir haberini araştırma gereği duymadan sosyal medyada paylaşan bu proje partisinin milletvekili Fetö taktiği olan çamur at izi kalsın mantığıyla yaptığı paylaşım bozuk ruh halini yansıtmaktadır.

Ayrıca Çorum'da şimdiye kadar ki tüm seçimlerin rekor oy oranının ( %64.6 ) ruh halini nasıl bozduğunun bir göstergesidir. Çorum 'da CHP zihniyetinin yaklaşık %30-35 aralığında blok oyu var. Bu oyun dışındaki oyların tamamını almış olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bunların kimyasını bozdu.

Konya milletvekilinin Çorum halkına hakareti karşılıksız kalmayacak Adli makamlarda dava açılarak kendisinden hukuk dairesinde hesap sorulacaktır.

Av Mehmet Karadağ

Ak Parti Çorum İl Başkanı

İlginizi Çekebilir

Saran S Sport Plus Haftalık Yayın Akış 10 16 Aralık Haftası

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI


Sakatlığa Rağmen Spora Devam Etmek Kariyeri Bitirebilir

Op. Dr. Osman Lapçın, bir sporcunun tedavi veya rehabilitasyonu tamamlanmadan, müsabakaya devam etmesinin uzun dönemde ciddi sorunlara yol açabileceğini özellikle vurguladı. Lapçın, menüsküs yırtığı veya ön çapraz bağ yaralanması olan bir sporcunun bunu ihmal etmesi sonucunda oluşacak kalıcı hasarlar nedeniyle kariyerine son vermek zorunda kalacağının altını çizdi.


Yeni Yılda Işıltınızla Büyüleyin!

Pırlantadaki ustalığı ve tasarımlarıyla fark yaratan Ariş Pırlanta modern, şık ve minimal tarzdaki takılarıyla dikkat çekiyor. Son dönemin trendi baget pırlantalardan oluşan, günlük yaşamda kullandığı, ışıltılarıyla göz alıcı ve birbirinden zarif modelleriyle Ariş, yeni yıl için hediye hediyesi sunuyor.


Sinir Sıkışması Kadınları Daha Çok Etkiliyor

Vücudun herhangi bir anatomik bölümünde meydana gelen sinir sıkışmaları yaşam kalitesini olumsuz etkiliyor. Sinir sıkışmalarında, etkilenen sinire göre şikayetlerin de değiştiğini, genellikle uyuşukluk, ağrı, keçeleşme ile başlayan şikayetlerin, sorun ilerlediğinde güçsüzlük ve kaslarda erimeye kadar gidebildiğini belirten Anadolu Sağlık Merkezi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Selçuk Göçmen, “Sinir sıkışmaları özellikle 40-60 yaş aralığındaki kadınlar, piyanistler, kuaförler, bilgisayar operatörleri, bankacılar, diş hekimleri, heykeltıraşlar ve ev kadınları gibi ellerini aşırı kullanan kişilerde daha sık görülüyor” açıklamasında bulundu.


Bülten Levi’S® Serif Logo

SERIF LOGO


Etiketler: mehmet karadağ, ak parti çorum

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.