30 Haziran 2018 Cumartesi 16:49

SİYASET

Avukat Mehmet Karadağ Çorum'dan Karşılık Verdi

Ak Parti Çorum İl Başkanı Avukat Mehmet Karadağ'dan İyi Parti milletvekiline basın duyusu ile sert karşılık geldi.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
İyi Partili Milletvekili Fahrettin Yokuş Çorumlular için hakarete varan ağır bir sosyal paylaşımda bulunmuştu. Milletvekili, Çorum'dan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve Ak Parti'ye rekor düzeyde oy çıkmasına olan kızgınlığını gündeme oturan bir sosyal paylaşımla ifade etmişti. AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ'dan sert bir karşılık geldi. İl Başkanı Karadağ, Yokuş’a seslenerek “Çorum halkına hakareti karşılıksız kalmayacak" dedi. İşte, Ak Parti Çorum İl Başkanı Avukat Mehmet Karadağ'ın o basın açıklaması:

Çorum'dan çıkan rekor oy ve dört milletvekilinden üçünün Ak Parti tarafından kazanılması proje partisinin Konya milletvekilini çılgına çevirdi. Çorum İl Başkanı Avukat Mehmet Karadağ'dan gelen basın bildirisi şöyle:

Millete hakaret eden milletvekili yalan habere sarılıp çılgına döndü.

Çorum'un 14 ilçesinde toplam 10 İcra dairesi mevcuttur. Bunların 4 adedi merkezdedir.

113.980 icra dosyasından çoğunluğu vatandaşın bankalardan alacağı olan masraf alacağı dosyalarıdır. Bankalardan masraf alacağı dosyaları vatandaşın aleyhine değil lehine olan dosyalardır.

Zira karşı taraf (borçlu) vatandaş değil bankadır.

Ayrıca bu dosyaların bir kısmı ilam alacağına bağlı devletin borçlu olduğu örneğin kamulaştırma dosyaları, ya da sigorta şirketlerinden alacak dosyalarıdır.

Velhasıl her bir icra dosyasının borçlusu vatandaş değildir. Alacaklısı vatandaş, borçlusu bakanlıklar, sigorta şirketleri, bankalar vs.

Bu dosyalar sadece 2018 yılında açılmış dosyalar değil, belki 10 yıl ve üzeri dosyalar dahi var. Zira dosya alacaklısı ya da alacaklı vekili dosyayı işlem yapmak suretiyle düşürmediği yada yenilediği müddetçe dosya açık kalır.

Oda Tv Çorum temsilcisi bir gazetecinin doğru olmayan verilere dayalı bir haberini araştırma gereği duymadan sosyal medyada paylaşan bu proje partisinin milletvekili Fetö taktiği olan çamur at izi kalsın mantığıyla yaptığı paylaşım bozuk ruh halini yansıtmaktadır.

Ayrıca Çorum'da şimdiye kadar ki tüm seçimlerin rekor oy oranının ( %64.6 ) ruh halini nasıl bozduğunun bir göstergesidir. Çorum 'da CHP zihniyetinin yaklaşık %30-35 aralığında blok oyu var. Bu oyun dışındaki oyların tamamını almış olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bunların kimyasını bozdu.

Konya milletvekilinin Çorum halkına hakareti karşılıksız kalmayacak Adli makamlarda dava açılarak kendisinden hukuk dairesinde hesap sorulacaktır.

Av Mehmet Karadağ

Ak Parti Çorum İl Başkanı

İlginizi Çekebilir

Yeni Bmw 1 Serisi Türkiye'de Satışa Sunuldu

BMW’nin kompakt sınıftaki temsilcisi Yeni BMW 1 Serisi 233 bin 800 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuldu


Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Başarılarını “Mükemmeliyet Mühürü” İle Taçlandırdı

WYNDHAM GRAND İSTANBUL KALAMIŞ MARİNA HOTEL


Çinli Turistler İlk 8 Ayda Yüzde 50 Arttı

Çinli turistler ilk 8 ayda yüzde 50 arttı


Cumhuriyetin 96.Yılı Ankara’Da Sanatla Kutlanacak.

Lütfü Günay, Adnan Çoker, Devrim Erbil, Bedri Baykam, Balkan Naci İslimyeli, Seyyit Bozdoğan, Süleyman Saim Tekcan, Mustafa Ayaz, Halil Akdeniz gibi birçok usta ile orta ve genç sanatçıyı buluşturan bu sergi ile Cumhuriyetin 96.yılı Ankara'da sanatla kutlanacak.


Sporu Ve Teknolojiyi Sevenlere Yakışan Saat Diesel

Diesel’in yeni modeli Crusher, sahip olduğu şık tasarıma ek olarak Quartz teknolojisi ve sunduğu fonksiyonlarla sporu ve teknolojiyi yaşamlarının bir parçası olarak gören erkeklere hitap ediyor.


Etiketler: mehmet karadağ, ak parti çorum

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.