30 Haziran 2018 Cumartesi 16:49

SİYASET

Avukat Mehmet Karadağ Çorum'dan Karşılık Verdi

Ak Parti Çorum İl Başkanı Avukat Mehmet Karadağ'dan İyi Parti milletvekiline basın duyusu ile sert karşılık geldi.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
İyi Partili Milletvekili Fahrettin Yokuş Çorumlular için hakarete varan ağır bir sosyal paylaşımda bulunmuştu. Milletvekili, Çorum'dan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve Ak Parti'ye rekor düzeyde oy çıkmasına olan kızgınlığını gündeme oturan bir sosyal paylaşımla ifade etmişti. AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ'dan sert bir karşılık geldi. İl Başkanı Karadağ, Yokuş’a seslenerek “Çorum halkına hakareti karşılıksız kalmayacak" dedi. İşte, Ak Parti Çorum İl Başkanı Avukat Mehmet Karadağ'ın o basın açıklaması:

Çorum'dan çıkan rekor oy ve dört milletvekilinden üçünün Ak Parti tarafından kazanılması proje partisinin Konya milletvekilini çılgına çevirdi. Çorum İl Başkanı Avukat Mehmet Karadağ'dan gelen basın bildirisi şöyle:

Millete hakaret eden milletvekili yalan habere sarılıp çılgına döndü.

Çorum'un 14 ilçesinde toplam 10 İcra dairesi mevcuttur. Bunların 4 adedi merkezdedir.

113.980 icra dosyasından çoğunluğu vatandaşın bankalardan alacağı olan masraf alacağı dosyalarıdır. Bankalardan masraf alacağı dosyaları vatandaşın aleyhine değil lehine olan dosyalardır.

Zira karşı taraf (borçlu) vatandaş değil bankadır.

Ayrıca bu dosyaların bir kısmı ilam alacağına bağlı devletin borçlu olduğu örneğin kamulaştırma dosyaları, ya da sigorta şirketlerinden alacak dosyalarıdır.

Velhasıl her bir icra dosyasının borçlusu vatandaş değildir. Alacaklısı vatandaş, borçlusu bakanlıklar, sigorta şirketleri, bankalar vs.

Bu dosyalar sadece 2018 yılında açılmış dosyalar değil, belki 10 yıl ve üzeri dosyalar dahi var. Zira dosya alacaklısı ya da alacaklı vekili dosyayı işlem yapmak suretiyle düşürmediği yada yenilediği müddetçe dosya açık kalır.

Oda Tv Çorum temsilcisi bir gazetecinin doğru olmayan verilere dayalı bir haberini araştırma gereği duymadan sosyal medyada paylaşan bu proje partisinin milletvekili Fetö taktiği olan çamur at izi kalsın mantığıyla yaptığı paylaşım bozuk ruh halini yansıtmaktadır.

Ayrıca Çorum'da şimdiye kadar ki tüm seçimlerin rekor oy oranının ( %64.6 ) ruh halini nasıl bozduğunun bir göstergesidir. Çorum 'da CHP zihniyetinin yaklaşık %30-35 aralığında blok oyu var. Bu oyun dışındaki oyların tamamını almış olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bunların kimyasını bozdu.

Konya milletvekilinin Çorum halkına hakareti karşılıksız kalmayacak Adli makamlarda dava açılarak kendisinden hukuk dairesinde hesap sorulacaktır.

Av Mehmet Karadağ

Ak Parti Çorum İl Başkanı

İlginizi Çekebilir

Bb Hitit'in Pakistan Ofisi Açıldı

Dünya havacılık sektöründe yerli yazılımın gücü, Hitit’le büyüyor


Vans “Vanguards” Babylon’Da Risk Alabilen Kaykaycı Kadınları Kutladı!

Kaykay ve aksiyon spor dünyasının sevilen markası Vans, sınırların dışında yaşama felsefesi “OFF THE WALL” kampanyasının ilk bölümü olan, “Vanguards” etkinliğinde, Vans kaykay takımı sporcularından Lizzie Armanto, Brighton Zeuner, Yndiara Asp ve Mami Tezuka’nın kaykay yaparken çekilen adrenalin dolu fotoğraflarıyla, kadınların kaykay dünyasındaki başarılarını kutladı.


Mandarin Oriental, Bodrum Golf Tutkunlarına Özel Ayrıcalıklar Sunuyor

MANDARIN ORIENTAL, BODRUM GOLF TUTKUNLARINA ÖZEL AYRICALIKLAR SUNUYOR


Çağımızın Dâhi Müzisyenlerinden, Melodi Ustası Nils Frahm Zorlu Psm’De!

21. yüzyılın en zeki ve en yetenekli bestecilerinden biri olarak tanımlanan; Alman müzisyen ve prodüktör Nils Frahm, 19 Eylül 2019’da Zorlu PSM’de! Klasik müziğe eklediği deneysel detaylarla müzik konusunda sahip olduğu dehayı ortaya koyan başarılı müzisyen, uzun zamandır beklenen İstanbul konseriyle müzikseverlerin karşısına çıkacak. Konserin biletleri ise 2 Mayıs 2019 tarihinde satışta olacak.


Akaysa Asiltürkmen Pazar Günü D&R Trump Kids’De Hem Kitabını İmzalayacak Hem De Çocuklara Kitap Okuyacak

Ünlü oyuncu Akasya Asiltürkmen, çocuklar için hem öğretici hem de eğlenceli kitabı İstilacı Hansel ve Gretel’in imza günü için 21 Nisan Pazar saat 15:00’te D&R Kids Trump AVM’de sevenleri ile bir araya gelecek.


Etiketler: mehmet karadağ, ak parti çorum

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.