30 Haziran 2018 Cumartesi 16:49

SİYASET

Avukat Mehmet Karadağ Çorum'dan Karşılık Verdi

Ak Parti Çorum İl Başkanı Avukat Mehmet Karadağ'dan İyi Parti milletvekiline basın duyusu ile sert karşılık geldi.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
İyi Partili Milletvekili Fahrettin Yokuş Çorumlular için hakarete varan ağır bir sosyal paylaşımda bulunmuştu. Milletvekili, Çorum'dan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve Ak Parti'ye rekor düzeyde oy çıkmasına olan kızgınlığını gündeme oturan bir sosyal paylaşımla ifade etmişti. AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ'dan sert bir karşılık geldi. İl Başkanı Karadağ, Yokuş’a seslenerek “Çorum halkına hakareti karşılıksız kalmayacak" dedi. İşte, Ak Parti Çorum İl Başkanı Avukat Mehmet Karadağ'ın o basın açıklaması:

Çorum'dan çıkan rekor oy ve dört milletvekilinden üçünün Ak Parti tarafından kazanılması proje partisinin Konya milletvekilini çılgına çevirdi. Çorum İl Başkanı Avukat Mehmet Karadağ'dan gelen basın bildirisi şöyle:

Millete hakaret eden milletvekili yalan habere sarılıp çılgına döndü.

Çorum'un 14 ilçesinde toplam 10 İcra dairesi mevcuttur. Bunların 4 adedi merkezdedir.

113.980 icra dosyasından çoğunluğu vatandaşın bankalardan alacağı olan masraf alacağı dosyalarıdır. Bankalardan masraf alacağı dosyaları vatandaşın aleyhine değil lehine olan dosyalardır.

Zira karşı taraf (borçlu) vatandaş değil bankadır.

Ayrıca bu dosyaların bir kısmı ilam alacağına bağlı devletin borçlu olduğu örneğin kamulaştırma dosyaları, ya da sigorta şirketlerinden alacak dosyalarıdır.

Velhasıl her bir icra dosyasının borçlusu vatandaş değildir. Alacaklısı vatandaş, borçlusu bakanlıklar, sigorta şirketleri, bankalar vs.

Bu dosyalar sadece 2018 yılında açılmış dosyalar değil, belki 10 yıl ve üzeri dosyalar dahi var. Zira dosya alacaklısı ya da alacaklı vekili dosyayı işlem yapmak suretiyle düşürmediği yada yenilediği müddetçe dosya açık kalır.

Oda Tv Çorum temsilcisi bir gazetecinin doğru olmayan verilere dayalı bir haberini araştırma gereği duymadan sosyal medyada paylaşan bu proje partisinin milletvekili Fetö taktiği olan çamur at izi kalsın mantığıyla yaptığı paylaşım bozuk ruh halini yansıtmaktadır.

Ayrıca Çorum'da şimdiye kadar ki tüm seçimlerin rekor oy oranının ( %64.6 ) ruh halini nasıl bozduğunun bir göstergesidir. Çorum 'da CHP zihniyetinin yaklaşık %30-35 aralığında blok oyu var. Bu oyun dışındaki oyların tamamını almış olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bunların kimyasını bozdu.

Konya milletvekilinin Çorum halkına hakareti karşılıksız kalmayacak Adli makamlarda dava açılarak kendisinden hukuk dairesinde hesap sorulacaktır.

Av Mehmet Karadağ

Ak Parti Çorum İl Başkanı

İlginizi Çekebilir

31. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’Nda Geri Sayım!

İstanbul dünyanın iki kıtayı birleştiren tek yüzme organizasyonuna ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 20 Temmuz Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Show Swim etkinliğinin ardından 31. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı 21 Temmuz Pazar günü düzenlenecek. Yarışmaya 52 ülkeden 2400 kişi katılacak.


Lg, Dünyanın İlk 8K Oled Tv’Sinin Satışına Başladığını Duyurdu

LG Electronics Hakkında:


Çikolata Kistleri İle Nasıl Mücadele Edilir

Özellikle 30’lu yaşlardaki kadınlarda daha sık görülen endometriozis hastalığının genetik temeli aslında halen tam olarak açıklanabilmiş değil. Günümüzde gelişen teknoloji ile daha sık saptanan endometriozis farklı şekillerde karşımıza çıkabilir. Genetik alt yapısının olduğunu bildiğimiz bu hastalık, özellikle ileri evrelerinde hayatı çekilmez hale getirebiliyor. Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Üyesi Doç. Dr. Emre Pabuçcu, endometriozis ve çikolata kistleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.


Jowae Nemlendirici Yüz Misti İle Ferah Bir Cilt Ferah Bir Yaz!

Güney Kore’nin mucizevi bitkileri ve Fransa’nın üstün dermokozmetik deneyimini eşsiz bir uyum ile bir araya getiren Jowaé, Nemlendirici Yüz Misti ile yaz boyunca cildinizi ferahlatırken nemlendiriyor, anında tazelik sunuyor!


Tüketiciler Açık Parfüme Yöneliyor

Türkiye’de aylık 240 milyon TL büyüklüğe erişen açık parfüm pazarına olan ilgi artıyor. 170’i yurt dışında olmak üzere 400’ü aşkın şubesiyle faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük parfüm üreticilerinden Loris’in Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Okuyucu; “Ekonomik bir seçenek olması, tüketiciyi zincir haline gelmiş açık parfüm markalarına yönlendiriyor” diyor.


Etiketler: mehmet karadağ, ak parti çorum

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.