28 Kasım 2018 Çarşamba 09:48

GÜNDEM

Axa, Sigorta Sektörünün Kadın Girişimcileriyle Buluştu

AXA Sigorta, sahip olduğu yenilikçi ve farklı bakış açısını, bu sefer de kadın girişimcileri ve sigorta sektörünü desteklemek ve daha ileri taşımak için kullanıyor. AXA, kadın girişimcilerin işlerine ve hayatlarına değer katmak, kadınların sigorta sektöründe daha çok yer almalarını sağlamak amacıyla Türkiye’nin dört bir yanındaki kadın acenteler ile bir araya geliyor.

Axa, Sigorta Sektörünün Kadın Girişimcileriyle Buluştu
Axa, Sigorta Sektörünün Kadın Girişimcileriyle Buluştu
Axa, Sigorta Sektörünün Kadın Girişimcileriyle Buluştu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

AXA Sigorta, AXA’nın global çapta iş hayatındaki kadın girişimcileri desteklemek amacıyla uzun yıllardır sürdürdüğü çalışmalara paralel olarak geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği Kadın Girişimci Sigortası ardından bu yıl da kadın acentelerle bir araya gelmeye başladı. Antalya’da yapılan ilk toplantıyı sektörün kadın girişimci acenteleriyle gerçekleştiren AXA Sigorta, toplantıda sigorta sektörünün bu gününü ve geleceğini değerlendirdi, kadınların ihtiyaç ve beklentilerine dair sektör profesyonellerinin görüşlerini dinledi.

Toplantıda konuşan AXASatış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan; ‘’AXA Sigorta olarak sektörümüze kadın girişimcileri destekleme misyonumuzla da öncülük etmekten gurur duyuyoruz. Kadınlarımızın ihtiyaçlarını anlamamız için farklı kapıları çalmamıza gerek yok. Sektörümüzün kadın girişimcileri bize hem sektörün hem de kadınların iş hayatına katılımlarının desteklenmesi için en doğru bilgileri ve önerileri veriyorlar” dedi. İşcan, toplantının amacını kadının sigorta sektöründeki konumunu geliştirmek, kadın acentelerin ve acentelerin çalıştığı diğer kadın girişimcilerin beklentilerini anlamak ve bu doğrultuda AXA Sigorta olarak bu beklentilere cevap verecek aksiyon planları çıkarmak amacıyla tasarlanmış araştırma toplantıları olarak ifade etti ve toplantılara hızla devam ederek her bölgeyi dinleyeceklerinin altını çizdi.

AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölkenise “Sigorta 4.0 stratejimizin önemli ayaklarından biri olan Acente 4.0 çalışmalarımızın bir parçası olarak yaklaşık 6 aydır il toplantıları gerçekleştiriyoruz. Sahayı dinleyince daha etkili veriler elde ediyoruz. Sektörün büyümeye, kadın girişimcilerin ise desteklenmeye ihtiyacı var. Kadın acentelerimizin deneyimlerini yeni jenerasyona aktarmalı, başarılarını onlarla paylaşmalı ve kadın acentelerin farklı olduğu alanları daha da destekleyerek ekonomimize katkıda bulunmalıyız. Kadın acentelerimizden aldığımız geri bildirimlerle de tüm kadınların ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun çözümler sunmalı ve onların ekonomiye katılımı için doğru noktalarda desteklerimizi sürdürmeliyiz.” dedi.

AXA Sigorta Bireysel Teknik Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi olarak Sanem Çingay ise kadınların ekonomiye katkısı ile ilgili araştırma sonuçlarını paylaşarak, kadın girişimcileri desteklemenin aynı zamanda sektörel açıdan da önemli olduğunun altını çizdi. Çingay, “Antalya’da başlayan ve birçok farklı şehirde bir araya gelmeye devam edeceğimiz, sektörün her bölgedeki kadın girişimcilerini dinleyeceğimiz bu buluşmalarla; kadınları ve sektörü daha ileriye götürecek aksiyonları hep beraber ortaya koyup AXA Sigorta olarak üzerimize düşen görevleri, kadınlarımızı desteklemenin de gururu ile, memnuniyet içinde yerine getireceğiz” dedi ve çalışmalarının tüm sektöre de örnek olmasını ümit ettiklerini belirtti.

İlginizi Çekebilir

Lcw Home İle Evleriniz Bayrama Hazır

LCW Home, Türk kültürüne ait İznik çini motiflerini ve renklerini Ramazan Bayramı için hazırladığı özel koleksiyon ile evlerinize taşıyor. LCW Home, alternatifli seçeneklerin yer aldığı ürünleriyle sevdiklerine hediye seçmek ve evlerini güzelleştirmek isteyenleri bekliyor.


Kingston’Dan Yeni Nesil Nvme Pcıe Ssd Kc2000

Kingston Technology Company Inc’in Flash bellek iştiraki, bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri Kingston Digital, Inc., kurumsal kullanıcılar ve performans tutkunlarına yönelik yeni nesil M.2 NVMe™ PCIe SSD’si KC2000’i duyurdu. Kingston KC2000 NVMe PCIe SSD en yeni Gen 3.0x4 kontrolcü ve 96 katmanlı 3D TLC NAND sayesinde güçlü performans sergiliyor. 3.200 ve 2.200 MB/s1 okuma ve yazma hızları sunan KC2000, olağanüstü performans ve dayanıklılık sergileyerek masaüstü, iş istasyonu ve yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) sistemlerinde iş akışlarını iyileştiriyor.


İhracatçılar Samsun’Da

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, “Cumhuriyet’in kuruluşu ile özdeşleşmiş olan ihracata dayalı kalkınma hamlesinin bugün vücut bulduğu ihracatçı birliklerimizin başkanları ve TİM olarak Ulu Önder Atatürk’ün Samsun’a ayak basışının 100’üncü yılında bu coşkuyu ticaret diplomasisinin saha neferleri olarak yaşamaktan ve paylaşmaktan büyük kıvanç duyuyoruz” dedi.


Günlük Kalsiyum İhtiyacı İçin Süt Ürünlerinde 1 2 2 Kuralı

Ulusal Süt Konseyi’nin yayınladığı raporlar Türkiye’nin süt tüketiminde diğer ülkelere göre geride kaldığını gösteriyor. 2018 yılında ABD'de kişi başına ortalama yıllık 292, AB ülkelerinde 342.5 litre süt tüketilirken, Türkiye'de tüketimin 146 litre olduğu belirtiliyor. Kalsiyum ve fosfor başta olmak üzere vitamin ve mineral yönünden zengin bir içecek olan süt, sağlıklı bir yaşam için gerekli besin öğelerinden biri olarak kabul ediliyor. Memorial Antalya Hastanesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Dyt. Berna Ertuğ, “21 Mayıs Dünya Süt Günü” nedeniyle, süt tüketimi hakkında tavsiyelerde bulundu.


Scarcruft Korece Konuşan Tehdit Grubu Bağlı Bluetooth Cihazlarını Hedef Alıyor

Korece konuşan yetenekli kişilerden oluşan ScurCruft adlı tehdit grubunu izleyen Kaspersky Lab araştırmacıları, grubun yeni araçlar ve teknikler denediğini ve kurbanlarından elde ettikleri bilginin giderek arttığını tespit etti. Bunun yanı sıra grubun bağlı Bluetooth cihazlarını tanıyabilen bir kod geliştirdiği belirlendi.


Etiketler: kadın, Sigorta, olarak, girişimcileri, kadınların

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.