28 Kasım 2018 Çarşamba 09:48

GÜNDEM

Axa, Sigorta Sektörünün Kadın Girişimcileriyle Buluştu

AXA Sigorta, sahip olduğu yenilikçi ve farklı bakış açısını, bu sefer de kadın girişimcileri ve sigorta sektörünü desteklemek ve daha ileri taşımak için kullanıyor. AXA, kadın girişimcilerin işlerine ve hayatlarına değer katmak, kadınların sigorta sektöründe daha çok yer almalarını sağlamak amacıyla Türkiye’nin dört bir yanındaki kadın acenteler ile bir araya geliyor.

Axa, Sigorta Sektörünün Kadın Girişimcileriyle Buluştu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

AXA Sigorta, AXA’nın global çapta iş hayatındaki kadın girişimcileri desteklemek amacıyla uzun yıllardır sürdürdüğü çalışmalara paralel olarak geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği Kadın Girişimci Sigortası ardından bu yıl da kadın acentelerle bir araya gelmeye başladı. Antalya’da yapılan ilk toplantıyı sektörün kadın girişimci acenteleriyle gerçekleştiren AXA Sigorta, toplantıda sigorta sektörünün bu gününü ve geleceğini değerlendirdi, kadınların ihtiyaç ve beklentilerine dair sektör profesyonellerinin görüşlerini dinledi.

Toplantıda konuşan AXASatış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan; ‘’AXA Sigorta olarak sektörümüze kadın girişimcileri destekleme misyonumuzla da öncülük etmekten gurur duyuyoruz. Kadınlarımızın ihtiyaçlarını anlamamız için farklı kapıları çalmamıza gerek yok. Sektörümüzün kadın girişimcileri bize hem sektörün hem de kadınların iş hayatına katılımlarının desteklenmesi için en doğru bilgileri ve önerileri veriyorlar” dedi. İşcan, toplantının amacını kadının sigorta sektöründeki konumunu geliştirmek, kadın acentelerin ve acentelerin çalıştığı diğer kadın girişimcilerin beklentilerini anlamak ve bu doğrultuda AXA Sigorta olarak bu beklentilere cevap verecek aksiyon planları çıkarmak amacıyla tasarlanmış araştırma toplantıları olarak ifade etti ve toplantılara hızla devam ederek her bölgeyi dinleyeceklerinin altını çizdi.

AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölkenise “Sigorta 4.0 stratejimizin önemli ayaklarından biri olan Acente 4.0 çalışmalarımızın bir parçası olarak yaklaşık 6 aydır il toplantıları gerçekleştiriyoruz. Sahayı dinleyince daha etkili veriler elde ediyoruz. Sektörün büyümeye, kadın girişimcilerin ise desteklenmeye ihtiyacı var. Kadın acentelerimizin deneyimlerini yeni jenerasyona aktarmalı, başarılarını onlarla paylaşmalı ve kadın acentelerin farklı olduğu alanları daha da destekleyerek ekonomimize katkıda bulunmalıyız. Kadın acentelerimizden aldığımız geri bildirimlerle de tüm kadınların ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun çözümler sunmalı ve onların ekonomiye katılımı için doğru noktalarda desteklerimizi sürdürmeliyiz.” dedi.

AXA Sigorta Bireysel Teknik Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi olarak Sanem Çingay ise kadınların ekonomiye katkısı ile ilgili araştırma sonuçlarını paylaşarak, kadın girişimcileri desteklemenin aynı zamanda sektörel açıdan da önemli olduğunun altını çizdi. Çingay, “Antalya’da başlayan ve birçok farklı şehirde bir araya gelmeye devam edeceğimiz, sektörün her bölgedeki kadın girişimcilerini dinleyeceğimiz bu buluşmalarla; kadınları ve sektörü daha ileriye götürecek aksiyonları hep beraber ortaya koyup AXA Sigorta olarak üzerimize düşen görevleri, kadınlarımızı desteklemenin de gururu ile, memnuniyet içinde yerine getireceğiz” dedi ve çalışmalarının tüm sektöre de örnek olmasını ümit ettiklerini belirtti.

İlginizi Çekebilir

Kıafan Mobil Uygulamasında Özel Fırsatlar Başladı

KIAFAN mobil aplikasyonu ile sadakat programını dijitale taşıyan KIA, uygulama üzerinden müşterilerine fırsatlar da sunmaya başladı. KIAFAN Premium Sadakat Programı üyelerine özel olarak farklı marka işbirlikleri gerçekleştirilen mobil aplikasyonda, giyimden elektronik eşyaya kadar 18 kategorideki 60’tan fazla markaya ait indirim ve fırsatlar KIA sahiplerine sunuluyor. Kullanıcılar fırsatlara KIAFAN mobil aplikasyonundaki Garajım bölümünde araçlarına tıklayarak erişebilirler, aynı zamanda ilgilendikleri kategori ve markalardaki indirim kodlarından diledikleri kadar faydalanabilirler.


Türkiye, Genç İşsizlik Oranında Dünya Beşincisi Oldu

BASIN BİLDİRİSİ


Anadolu Sigorta’Dan Sektörde Bir İlk Daha Sağlık Sigortası Başvurularında Dijital Form Dönemi

Anadolu Sigorta, sektörde bir ilke daha imza atarak, sağlık sigortası başvuru süreçlerini dijitalleştirdi. Hem sigortalılar hem de satış kanalları için sağlık sigortası başvuru aşamalarının takibini kolaylaştıran uygulama, sigortalıların diledikleri yerden hızlı ve kolayca başvuru formu sürecini tamamlayabilmelerini sağlıyor.


Lady Gaga'nın Merakla Beklenen Albümü “Chromatica” Çıktı!

Lady Gaga'nın altıncı stüdyo albümü olan “Chromatica” bugün dijital platformlardaki yerini aldı. Müzikseverlerin uzun süredir heyecanla beklediği bu 16 şarkılık yeni Lady Gaga albümünü dijital platformlar üzerinden hemen dinlemek ve satın almak için:


Panora Avym, Yeni Normal Düzene Hazır!

PANORA ALIŞVERİŞ ve YAŞAM MERKEZİ’NDE DOĞAL HAVA İLE HAVALANDIRMA ÖNEMLİ


Etiketler: kadın, Sigorta, olarak, girişimcileri, kadınların

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.