28 Kasım 2018 Çarşamba 09:48

GÜNDEM

Axa, Sigorta Sektörünün Kadın Girişimcileriyle Buluştu

AXA Sigorta, sahip olduğu yenilikçi ve farklı bakış açısını, bu sefer de kadın girişimcileri ve sigorta sektörünü desteklemek ve daha ileri taşımak için kullanıyor. AXA, kadın girişimcilerin işlerine ve hayatlarına değer katmak, kadınların sigorta sektöründe daha çok yer almalarını sağlamak amacıyla Türkiye’nin dört bir yanındaki kadın acenteler ile bir araya geliyor.

Axa, Sigorta Sektörünün Kadın Girişimcileriyle Buluştu
Axa, Sigorta Sektörünün Kadın Girişimcileriyle Buluştu
Axa, Sigorta Sektörünün Kadın Girişimcileriyle Buluştu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

AXA Sigorta, AXA’nın global çapta iş hayatındaki kadın girişimcileri desteklemek amacıyla uzun yıllardır sürdürdüğü çalışmalara paralel olarak geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği Kadın Girişimci Sigortası ardından bu yıl da kadın acentelerle bir araya gelmeye başladı. Antalya’da yapılan ilk toplantıyı sektörün kadın girişimci acenteleriyle gerçekleştiren AXA Sigorta, toplantıda sigorta sektörünün bu gününü ve geleceğini değerlendirdi, kadınların ihtiyaç ve beklentilerine dair sektör profesyonellerinin görüşlerini dinledi.

Toplantıda konuşan AXASatış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan; ‘’AXA Sigorta olarak sektörümüze kadın girişimcileri destekleme misyonumuzla da öncülük etmekten gurur duyuyoruz. Kadınlarımızın ihtiyaçlarını anlamamız için farklı kapıları çalmamıza gerek yok. Sektörümüzün kadın girişimcileri bize hem sektörün hem de kadınların iş hayatına katılımlarının desteklenmesi için en doğru bilgileri ve önerileri veriyorlar” dedi. İşcan, toplantının amacını kadının sigorta sektöründeki konumunu geliştirmek, kadın acentelerin ve acentelerin çalıştığı diğer kadın girişimcilerin beklentilerini anlamak ve bu doğrultuda AXA Sigorta olarak bu beklentilere cevap verecek aksiyon planları çıkarmak amacıyla tasarlanmış araştırma toplantıları olarak ifade etti ve toplantılara hızla devam ederek her bölgeyi dinleyeceklerinin altını çizdi.

AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölkenise “Sigorta 4.0 stratejimizin önemli ayaklarından biri olan Acente 4.0 çalışmalarımızın bir parçası olarak yaklaşık 6 aydır il toplantıları gerçekleştiriyoruz. Sahayı dinleyince daha etkili veriler elde ediyoruz. Sektörün büyümeye, kadın girişimcilerin ise desteklenmeye ihtiyacı var. Kadın acentelerimizin deneyimlerini yeni jenerasyona aktarmalı, başarılarını onlarla paylaşmalı ve kadın acentelerin farklı olduğu alanları daha da destekleyerek ekonomimize katkıda bulunmalıyız. Kadın acentelerimizden aldığımız geri bildirimlerle de tüm kadınların ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun çözümler sunmalı ve onların ekonomiye katılımı için doğru noktalarda desteklerimizi sürdürmeliyiz.” dedi.

AXA Sigorta Bireysel Teknik Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi olarak Sanem Çingay ise kadınların ekonomiye katkısı ile ilgili araştırma sonuçlarını paylaşarak, kadın girişimcileri desteklemenin aynı zamanda sektörel açıdan da önemli olduğunun altını çizdi. Çingay, “Antalya’da başlayan ve birçok farklı şehirde bir araya gelmeye devam edeceğimiz, sektörün her bölgedeki kadın girişimcilerini dinleyeceğimiz bu buluşmalarla; kadınları ve sektörü daha ileriye götürecek aksiyonları hep beraber ortaya koyup AXA Sigorta olarak üzerimize düşen görevleri, kadınlarımızı desteklemenin de gururu ile, memnuniyet içinde yerine getireceğiz” dedi ve çalışmalarının tüm sektöre de örnek olmasını ümit ettiklerini belirtti.

İlginizi Çekebilir

Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı Projesi Kapsamında Sosyal Girişimcilik Eğitimi Verildi

Sosyal girişimciliğin bilinirliğini sağlamak, sosyal girişimlerin kendi aralarındaki, kamu ve özel sektör kuruluşlarıyla olan işbirliklerini çoğaltmak, sektörün kapasitesini geliştirmek amacıyla kurulan Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı; Türkiye’nin ilk sosyal girişimcilik eğitmen eğitimini 08-13 Temmuz tarihleri arasında Koç Üniversitesi Rumeli Feneri Kampüsü’nde gerçekleştirdi.


Wolfteam Sezon Paketleri’Nde Gücüne Güç Katan Farklı Hediyeler Var

Wolfteam güncellemesi oyuna benzersiz yenilikler ve abonelik sistemi getiriyor


Dfds Türkiye Marka Dönüşümünü Yeni Ofisine Taşıdı

İNTERMODAL taşımacılık alanında faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük ro-ro operatörü U.N. Ro-Ro’nun Türkiyedeki güçlü yatırımlarına devam eden Danimarkalı denizcilik ve lojistik firması DFDS markasına dönüşümünü başarıyla tamamlarken, büyüyen organizasyon yapısı ve artan faaliyetlerini daha verimli şekilde sürdürebilmeyi amaçlayan DFDS, çalışanlarına daha rahat ve modern bir çalışma ortamı sağlamak üzere merkez ofisini NidaKule Ataşehir Güney’e taşıdı.


İş Dünyasının Veri Hakimiyeti Pentaho İle Artıyor

İş dünyasının veri hakimiyeti Pentaho ile artıyor


Rosatom Tianwan Ngs’Nin 7 Ve 8 Nolu Güç Üniteleri İçin Ekipman Üretimine Başladı

Rosatom Tianwan NGS’nin 7 ve 8 nolu güç üniteleri için ekipman üretimine başladı


Etiketler: kadın, Sigorta, olarak, girişimcileri, kadınların

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.