18 Ocak 2020 Cumartesi 11:20

GÜNDEM

Axess Mobil İle İstanbulkart’Ta Yetersiz Bakiye Dönemi Sona Eriyor!

Akbank müşterileri artık Axess Mobil ile ek ücret ödemeden, kolay ve hızlı bir şekilde İstanbulkartlarına bakiye yükleyebiliyor. Üstelik otomatik yükleme talimatı veren Axessliler 90 TL’ye varan kaybolmayan chip-para kazanıyor.

  Axess Mobil İle İstanbulkart’Ta  Yetersiz Bakiye Dönemi Sona Eriyor!
  Axess Mobil İle İstanbulkart’Ta  Yetersiz Bakiye Dönemi Sona Eriyor!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin “kullanıcılarının harcama alışkanlıklarına özel” kampanyalar sunan ilk ödeme sistemleri uygulaması Axess Mobil, İstanbul kent içi ulaşımında kullanılan İstanbulkart ile yeni bir hizmet sunmaya başladı . Axess Mobil’in bu yeni özelliği sayesinde Akbank müşterileri artık İstanbulkartlarına istediklerinde kolayca bakiye yükleyebiliyor. Ayrıca kartlarının bakiyesi belirli bir tutarın altına düştüğünde otomatik bakiye yüklemek için talimat vererek her işlemde yükledikleri tutarın yüzde 10’u kadar, toplamda 90 TL’ye varan kaybolmayan chip-para kazanabiliyorlar.

Axess Mobil ile ödeme dünyasında fark yaratan yeniliklere devam edeceklerini belirten Akbank Strateji, Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce, “Axess Mobil’de müşterilerimizin ödemeler dünyası ile ilişkisini kolaylaştırmak için bugüne kadar birçok hizmeti tasarlayarak hayata geçirdik. En son yeniliğimiz ile artık Akbank müşterileri Axess Mobil uygulaması üzerinden İstanbulkartlarının bakiyesini kolayca yönetebiliyor. Uygulama içinden, dilediklerinde bakiye yükleyebiliyor veya otomatik yükleme talimatı vererek yetersiz bakiye sürprizi ile bir daha karşılaşmıyorlar. Üstelik bu hizmeti kullanmak çok kolay. NFC teknolojisini destekleyen Android telefon sahiplerinin kartlarına para yüklemek için tek yapmaları gereken İstanbulkartlarını telefonlarının arkasına dokundurmak. iOS işletim sistemine sahip telefon sahipleri ise kartlarını dolum noktalarına dokundurduklarında belirledikleri tutar anında kartlarına yükleniyor.

Müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz yenilikler ile dijital ödemeler dünyasında fark yaratmaya devam edeceğiz. İstanbulkart ile yaptığımız iş birliği, bu hedefimizin önemli adımlarından biri. Önümüzdeki dönemde yepyeni özellikleri müşterilerimiz ile buluşturmaya ve Axess ile kazandırmaya devam edeceğiz.” dedi.

Funda Dilek

İlginizi Çekebilir

Netlfıx, Steve Carrel Ve John Malkovıch’In Başrollerini Paylaştığı Yeni Komedi Dizisinin İlk Detaylarını Paylaştı

Diziye ait görselleri indirmek için tıklayınız


Limanlarımızın Sürdürülebilirliği Türkiye İçin Hayat?

Türkiye Liman İşletmecileri Derneği (TÜRKLİM) COVID-19 küresel salgını ile ilgili olarak limanların sürdürülebilirliği yönünde çalışmalar başlattıklarını bildirdi. TÜRKLİM Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Genç, Türkiye’nin, sağlık ürünleri ve gıdanın da aralarında bulunduğu tüm temel gereksinimlerine ve üretim girdilerine erişimi bakımından limancılık faaliyetlerinin kritik bir işlevi olduğuna dikkat çekti.


Haydi Türkiye Bu Birlik Senin Sayende

HAYDİ TÜRKİYE BU BİRLİK SENİN SAYENDE


Koronavirüs Pandemisi Sürecinde Ddos Saldırılarında Artış Bekleniyor

KORONAVİRÜS PANDEMİSİ SÜRECİNDE EVDEN ÇALIŞANLAR


Virüs, Bakteri, Toz Ve Alerjenlere Karşı İç Ortam Hava Kalitesi Çok Önemli

Yüz yıla yakın süredir iklimlendirme teknolojileri konusunda öncü olan Mitsubishi Electric, iç mekânlara taze ve temiz hava sunuyor


Etiketler: Axess, Mobil, bakiye, Akbank, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.