19 Mart 2017 Pazar 23:39

MAGAZİN

Ayşegül Aldinç'ten Unutulmaz Performans

Ayşegül Aldinç'ten Unutulmaz Performans
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde dillerden düşmeyen Sek'iz albümünden '‘Durum Leyla'’, "Aşk Gelince", "Seni Sevmek Var Ya" ve ‘'Bir Tek Gördüğüm'’ şarkılarının yanı sıra Beni Hatırla, Alimallah gibi sevilen şarkılarını ve cover şarkıları da seslendiren Aldinç, AKS misafirlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Sanatçı, dinleyicilerin tüm şarkılarında hep bir ağızdan eşlik ettiği konserde, kendisini dinlemeye gelenlere teşekkür etti.


Durum Leyla'yı seyirciler arasında söyledi !

Ayşegül Aldinç, hayranlarından gelen yoğun istek üzerine onları kırmayarak, Durum Leyla şarkısını seyirciler arasında oturarak hep bir ağızdan alkışlar eşliğinde tekrar seslendirdi.


Ayşegül Aldinç'ten Farsça şarkı sürprizi!

Başarılı sanatçı, Amed Nesim-i' nin Subh-u Dem isimli 1300 yılında bestelenen ve notaları günümüze ulaşan tek şarkıyı sahnede seslendirerek büyük alkış aldı.


Yeni klibini Kıbrıs'ta çekecek !

''Sek'iz albümünün beşinci video klibini Kenan Doğulu'nun Kendisi isimli şarkısına Kıbrıs'ta çekeceğini belirten Ayşegül Aldinç: " 'Kendisi' adlı şarkıyı Kenan Doğulu ile birlikte yaptık. Klibi Bedran Güzel yönetecek. Şarkı söylemek çok özel bir duygu. Hele sahnede söylemek bambaşka bir şey. Şarkı söylerken nasıl oyunculuğu düşünmüyorsam oyunculuk yaparken de şarkı söylemeyi düşünmüyorum. Bir dizi ya da film çekimi sırasında teklif gelirse tabi ki sahneye çıkıyorum. İkisi de severek yaptığım şeyler. Çok yönlü olmayı seviyorum" dedi.

İlginizi Çekebilir

Avrasya Tüneli Geçiş Ücreti Ödeme Kanallarına Yapı Kredi De Katıldı

Avrasya Tüneli ve Yapı Kredi Bankası arasında gerçekleştirilen iş birliği ile sürücüler, geçiş ücretleri ve ihlalli geçiş cezalarını kolayca ödeyebilecek. Yapı Kredi Bankası’nın tüm şubelerinden yapılabilecek ödemeler ayrıca mobil şube ve internet bankacılığı kullanılarak 7 gün 24 saat gerçekleştirilebilecek.


Tisk Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Önen’Den 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mesajı

Sayın Önen mesajında şu ifadelere yer verdi:


İstanbul’Da Yelkovan Katliamı

Nesli dünya ölçeğinde tehlikede olan yelkovan kuşlarının binlercesi şu günlerde İstanbul Boğaz'nda. Yazık ki yelkovanlar balıkla beslenirken oltalara yakalanıyor. Bir kısmını doğasever vatandaşlar kurtarırken, bir kısmı hayatını kaybediyor.


Basın Bülteni Yapı Kredi Portföy’E Tspb’Den Ödül

Her yıl artarak devam eden başarılarımızı sürdüreceğiz.


Üniversite Öğrencileri, Brandstorm’Da Kıyasıya Yarıştı.

Tüm üniversitelere açık olan Brandstorm, bu yıl Türkiye’den 1148 başvuru aldı. Türkiye, tüm ülkeler arasında başvuru sıralamasında 7. sırada yer alırken, 67 takımın katıldığı süreçte ön elemeler için seçilen 8 takım arasından 4 takım, ulusal finallere katıldı.


Etiketler: Aldinç, Ayşegül, Leyla, yoğun, konserde

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adet



Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.