8 Mayıs 2020 Cuma 10:56

GÜNDEM

Azra Akın’Dan Canbebe İçin Anneler Günü Filmi

30 yıldır bebeklere hak ettikleri kaliteli ve konforlu bakımı sunarak annelerin de hayatını kolaylaştıran Canbebe’nin marka yüzü Azra Akın, Anneler Günü’nü kendi çektiği özel bir filmle kutluyor.

Azra Akın’Dan Canbebe İçin Anneler Günü Filmi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Karantina nedeniyle Azra Akın’ın evinde çektiği Anneler Günü’ne özel film, “İnsan, kendisinden bile vazgeçebilir ama annesinden vazgeçmez” sloganıyla dijital platformlarda izleyiciyle buluştu.

Bebekler için 30 yıldır özen ve titizlikle çalışan Canbebe, Anneler Günü’nü yeni marka yüzü Azra Akın’ın kendi hazırladığı çektiği özel Anneler günü filmiyle kutluyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeniyle farklı bir kurgusu olan ve Azra Akın’ın kendi evinde çektiği Anneler Günü filmi, “insan, kendisinden bile vazgeçebilir ama annesinden vazgeçmez” sloganıyla izleyiciyle buluştu.. Bu yeni nesil Anneler Günü filminde Azra Akın, “Dünyaya bir daha gelsen, kim olmak isterdin?” ve “Dünyaya bir daha gelsen, annen kim olsun isterdin?” sorularına yanıt aradı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın nedeniyle bir set ortamında reklam filmi çekemediklerini, bu sebeple yeni nesil bir kurgu oluşturduklarını söyleyen Ontex Türkiye Ticari Direktörü Cem Çalık, “Hepimiz oldukça zor ve alışılmadık bir dönemden geçiyoruz. Bu zor dönemde sevdiklerimizle bir araya gelip güzel vakit geçirmenin kıymetini çok daha iyi anladık ve Canbebe olarak annelerimizin yanında olduğumuzu göstermek istedik. Bu bakış açısıyla da iş birliği içinde olduğumuz sevgili Azra Akın, Canbebe için kendi evinde bir Anneler Günü’ne özel bir film çekti ve annelerimizin bizim için ne kadar kıymetli ve değerli olduğunu bir kez daha hatırlattı. Biz de Azra Akın ile bu mesajı herkese ulaştırmak istedik. Bu vesileyle tüm annelerin ve anne adaylarının Anneler Günü’nü kutlamak isterim. İyi ki varlar ” dedi.

Canbebe’nin marka yüzü olan ve Anneler Günü’ne özel bu filmde yer almaktan mutlu olduğunu dile getiren Azra Akın ise, “Her anne için bebeği çok kıymetlidir ve bebekler her zaman her şeyin en iyisine layıktır. Canbebe de bebeklerimize kaliteli ve konforlu bakım, annelere ise güvenle kullanabileceği teknolojiler sunmasının yanı sıra anne ile bebek arasındaki hassas ilişkiyi çok iyi anlayan bir marka. Canbebe’yle iş birliği içinde olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

Anneler Günü için özel bir senaryo olduğunu öğrendiğinde çok heyecanlandığını ancak filmin çekileceği dönemde pandemi sürecinin başladığını belirten Azra Akın, “Hem sevdiklerimiz hem de kendi sağlığımız için evlerimizde kalmak zorundayız. Bu nedenle, Anneler Günü filminin çekimlerini de evden gerçekleştirdik” şeklinde konuştu. Evden film çekmenin, alışık olduğu set ortamlarından farklı olsa da kendisi için keyifli bir deneyim olduğunu da belirten sanatçı, “Bu süreçte alternatif çözüm üreterek Anneler Günü’nde tüm annelere ulaşılmasını sağlayan Canbebe’ye de teşekkür ediyorum. Anne olmak, sadece çocuk doğurmak değildir. Vicdanı, ruhu anne olan bütün kocaman yürekli kadınların Anneler Günü’nü kutluyorum” dedi.

İlginizi Çekebilir

Icf Türkiye Aksigorta Ve Borusan Holding Tepe Yöneticilerini Ağırladı “Dönüştüren Koçluk Hikayeleri”

ICF Türkiye’nin İş Dünyası ile buluşması “Dönüştüren Koçluk Hikayeleri” ile devam etti


Sony Semiconductor Solutions Ve Microsoft, Kurumsal Müşteriler İçin Akıllı Kamera Çözümleri Üretmek Üzere İş Birliği Yaptı

İki şirket, video analiz çözümlerini daha erişilebilir hale getirerek daha verimli ticari sonuçlar elde edilmesini sağlamak amacıyla güçlerini birleştiriyor


Heyecanla Beklenen Spacex’İn Crew Dragon Kapsül Yolculuğu Dlive’Da İzlenme Rekoru Kırdı

SpaceX’in Crew Dragon fırlatma anı DLive’da Barış Özcan yayınında rekor kırdı


Pandemi Döneminde Sigaranın Bırakılması Önemli

31 Mayıs Dünya Tütünsüz Günü


Başkan İmamoğlu Kadıköy’De Önce İtfaiyeyi Ziyaret Etti, Sonra Cuma Namazı Kıldı, Ardından Da Kan Bağışı Yaptı

BAŞKAN İMAMOĞLU KADIKÖY’DE ÖNCE İTFAİYEYİ ZİYARET ETTİ, SONRA CUMA NAMAZI KILDI, ARDINDAN DA KAN BAĞIŞI YAPTI


Etiketler: Anneler, Günü, Azra, Akın, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.