17 Nisan 2019 Çarşamba 10:44

GÜNDEM

B.Bulteni... Edenred'den Otel Odemeleri İcin Tek Kullanimlik Kart

Edenred’den Afrika Jumia Travel’a Özel Çözüm…

B.Bulteni... Edenred'den Otel Odemeleri İcin Tek Kullanimlik Kart
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Otel Ödemelerinde Tek Kullanımlık Kart

Afrika’nın önde gelen e-ticaret şirketi Jumia’nın iştiraki Jumia Travel, çalışanların yaşamlarını kolaylaştıran ve organizasyonel verimliligi artıran çözümler sunan Edenred ile bir işbirliğine imza attı. Bu anlaşma ile Jumia Travel 25.000 iş ortağı otelin ödemelerini kolaylaştıran ve güvence altına alan bir çözüme kavuştu.

Edenred Kurumsal Ödeme Hizmetleri, Jumia Travel’in otel ağı için tek kullanımlık sanal kartlar sunan kullanması kolay ve güvenli dijital ödeme çözümü geliştirdi. Bir kullanıcı her rezervasyon yaptığında, Jumia Travel ilgili otele Edenred Kurumsal Ödeme tarafından verilen tek kullanımlık banka kartı numarasıyla ödeme yapma kolaylığı sağlıyor.

Bu çözüm, banka havaleleri gibi daha önce sunulan alternatiflerle karşılaştırıldığında, Jumia Travel ile iş ortakları arasında yapılan ödemelerin yönetimini optimize ederek işlemleri kolaylaştırıyor. Otel sahibinin onay ve işlemi anında gerçekleştirmesine olanak sağlıyor. Ayrıca, sanal kartların kullanıldığı tüm ödemeler sistematik olarak tanımlanabilir, izlenebilir ve tamamen güvenli hale geliyor.

Ayrıca, IATA EasyPay ödeme planının geliştirilmesini sağlayan Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) ile benzeri görülmemiş bir ortaklığın imzalanmasının ardından, Edenred'in Kurumsal Ödeme Çözümleri’nin seyahat sektöründeki başarısını göstermektedir. Uçak bileti satın alma özelliği şu anda 115'ten fazla ülkede kullanılıyor.

Jumia Travel ile ortaklık, Edenred'in, seyahat sektörünün güçlü bir şekilde büyüdüğü Afrika'daki konumunu pekiştiriyor; tıpkı öncü pazarlardaki gelirlerinin 2022 yılına kadar yıllık %7'den fazla büyümesi beklenen otel endüstrisi gibi. Her iki işbirliği de mobil ödeme sistemleri ve e-ticaretin gelişmesi nedeniyle Grup için yeni fırsatlar yaratıyor.

"Edenred Kurumsal Ödeme çözümümüz, anlık, farklı para birimli ödemeler ve otel sahiplerinin basit ödemeleri gibi çeşitli avantajlar sunuyor" diye açıklayan Edenred Kurumsal Ödeme Genel Müdürü Marc Divay, "Kullanımı kolay, güvenli ve anlık dijitalleştirilmiş ödeme sistemlerinin yönetiminde liderliğimizi pekiştiriyoruz."dedi.

Jumia Travel Kurucu ortağı ve Operasyon Direktörü Estelle Verdier-Watine ise

"Edenred Corporate Payment tarafından sağlanan ödeme çözümü, Jumia Travel ile ortakları arasındaki ilişkileri basitleştiriyor ve Afrika'daki otel endüstrisinin dijitalleşmesine katkıda bulunuyor," diye açıkladı.

Edenred Hakkında:

Edenred; 2018 yılında kart, mobil veya web kaynaklı olmak üzere yaklaşık 28 milyar Euro’luk işlem gerçekleştirmiştir. Kart, mobil, ya da online platform fark etmeksizin Edenred’in sunduğu çözümler, çalışanlar için satın alma gücünün artması, kurumlar için giderlerin etkin yönetimi ve üye işletmeler için de ek satış anlamına gelir. Edenred’in çözümleri aşağıdaki üç ana alan etrafında şekillenmiştir:

Grup, Dünya çapında 47 milyonu aşkın çalışan, 830.000 firma ve kamu kuruluşu ve 1,7 milyon üye iş yerinden oluşan benzersiz bir networkü bir araya getirmektedir. Euronext Paris Borsası’nda işlem gören Edenred, 45 ülkede, 8.500’ çalışanıyla hizmet vermektedir.

Bu bültende adı geçen markalar ve logolar Edenred SA'nın ya da grup şirketlerinin tescilli ticari markalarıdır. Önceden izin alınmadan ticari amaçlarla kullanılamaz.

--

APCO Worldwide

Reyhan Özdemir

APCO Worldwide

İlginizi Çekebilir

Bol Ödüllü “Süper İyi Günler” 23 Kasım Cumartesi Trump Kültür Ve Gösteri Merkezi’Nde

Tiyatrokare’nin Mark Haddon'un çok satan romanından uyarladığı “Süper İyi Günler” oyunu 23 Kasım Cumartesi Günü saat 20.30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde tiyatroseverlerle buluşuyor.


İstmarina Avm, ‘Bir Kitap Bir Fidan Projesi’ İle Çocukları Kitapla Buluşturdu

İstMarina AVM, Dünya Çocuk Kitapları Haftası’na özel ‘Bir Kitap Bir Fidan Projesi’ni hayata geçirdi. 15 Kasım’da gerçekleşen etkinliğe Sabri Taşkın İlköğretim Okulu’ndan 50 öğrenci, öğretmen ve öğrenci velileri katılım sağladı.


Yılbaşının Yıldızı Sen Ol!

KUSURSUZ, FEMİNEN ve COOL…


Botoks Kırışıklıklar Derinleşmeden Yaptırılmalı

Mimik çizgileri ve kırışıklıklar günümüzde botoks ile tedavi ediliyor. Botoks, aşırı kullanılan kasların hareketini engelliyor ve kırışıklıkların derinleşmesini önlüyor. Tedavi, enjeksiyon yapılan bölgede bulunan kaslardaki sinir sinyallerini engelleyerek etkisini gösteriyor. Ayrıca yalnızca yüz bölgesinde değil diş sıkma, boyun sarkması ve aşırı terleme gibi sorunlarda da botoksa başvuruluyor. Medstar Antalya Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü’nden Op. Dr. Serkan İlhan, botoks uygulamasının kullanım alanları hakkında bilgi verdi.


Elektronik Aletler Çocukların Geç Konuşmasına Neden Olabilir

Geç konuşmanın çocuğun yaşıtlarına göre dil ve konuşma becerisinde yetersiz olma durumu olduğunu ve her çocuğa göre değişiklik göstermesiyle birlikte tam konuşma halinin genel olarak 3 yaş civarında olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Uzmanı Dr. Figen Karaceylan Çakmakçı, “Geç konuşma birçok nedene bağlı olarak gelişebilir. Bu noktada ebeveynler daha dikkatli olup öncelikle çocuklarında geç konuşma sorunu olduğunu fark ettikleri an bir uzmandan mutlaka yardım almalı ve nedenlerini araştırılmalılar” dedi.


Etiketler: Edenred, Jumia, Travel, ödeme, Kurumsal

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.