9 Eylül 2019 Pazartesi 12:28

GÜNDEM

B.Bulteni...Loomis Safepoint İle Nakit Güvende....

LOOMİS SAFEPOINT İLE TURİZM SEKTÖRÜ’NDE

B.Bulteni...Loomis Safepoint İle  Nakit Güvende....
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

NAKİT GÜVENDE.....

Sekiz farklı döviz cinsi kasalayabiliyor....

Loomis’in akıllı çözümü SafePoint, sekiz farklı döviz cinsini tanıma özelliği ile turizm sektörü için güvenli nakit işleme ve kasalama çözümü sunuyor. SafePoint ile kasalama ödeme noktasında yapılıyor, böylece gün sonunda kasadaki paranın bankaya yatırılmasına gerek kalmıyor. Vardiya değişimleri bir kaç dakikaya inerken, nakit bulundurma riski ortadan kalkıyor....

Nakit ve değerli mal taşımanın lider şirketi Loomis, akıllı kasa SafePoint ile turizm sektörü için zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayan basit ve etkin bir para işleme çözümü sunuyor. Otel, restoran ya da mağazaların içine yerleştirilen SafePoint akıllı kasalar ile personel biriken parayı anında yatırarak, makbuzunu alabiliyor. Para kasaya girdiği andan itibaren Loomis Türkiye güvencesine altına alınıyor ve müşterinin banka ile anlaşması çerçevesinde aynı anda ya da gün sonunda hesaba geçiyor. Safe point dolar, euro ya da pound dahil sekiz farklı döviz türünü tanıyor ve işlem yapabiliyor. Kasalarda biriken nakit belirlenen gün ve saatlerde Loomis Türkiye personeli tarafından zırhlı araçlarla alınarak ilgili banka hesabına yatırılıyor.

Personel kayıplarına çözüm....

Akıllı kasa SafePoint, mağaza için personel kayıplarını da minimize ediyor. Hangi personelin, hangi para türünden, ne kadar para yatırdığı anında merkez tarafından takip edilebiliyor.

Nakit Bulundurma Riski Ortadan Kalkıyor....

Özellikle hırsızlık olaylarına karşı nakit para korumaya alınıyor. Çelik kasalara para yatırıldığı anda Loomis Türkiye güvencesine geçiyor ve personelin sorumluluğu ortadan kalkıyor.

Vardiya Değişimleri Birkaç Dakikaya İniyor....

Personelin vardiya değişimlerinde kasa kapatmak için harcadığı uzun süreler , iki dakikanın altına iniyor, verimlilik artıyor.

Bankaya Para Yatırma Süresinden Tasarruf

SafePoint ile personelin bankaya para yatırmak için harcayacağı süre ve nakit parayı bankaya taşıma riski de ortadan kalkıyor. Zamandan tasarruf ediliyor.

Turizmciye maliyet avantajı

Loomis kasaların sahibi olarak turizmciler ile bir kiralama sözleşmesi yapıyor. Müşteri aylık uygun bir ücret karşılığı bu hizmetten yararlanıyor.

Amerika’da 30.000, Avrupa’da 5.500 SafePoint

SafePoint’in basit ve etkin bir nakit yönetim çözümü sunduğunu belirten Loomis Türkiye İş Geliştirme ve Satış Direktörü Demir Bükülmez. “Kartlı ödeme sistemleri yaygınlaşsa da nakitin krallığı halen sürüyor, turizm sektöründe alışverişin çoğu nakit para ile yapılıyor. Farklı ülke paralarını kabul etmek, bunları kontrol etmek ve sonrasında da bankaya yatırmak önemli bir iş yükü. Loomis’in kasalama çözümü Safe Point, bu soruna çözüm oluyor ve farklı para türünü tanıyarak, işlem yapma imkanı sunuyor. Nakit bulundurma riskini ortadan kaldırıyor. Dünyada yaygın olarak kullanılan SafePoint, Amerika’da 30.000, Avrupa’da ise 5.500 noktada bulunuyor. Türkiye’de de giderek yaygınlaşıyor” dedi.

Loomis Hakkında

Dünyanın en büyük nakit yönetim ve kargolama şirketlerinden biri olan İsveç kökenli Loomis, 2011 yılından bu yana Türkiye pazarında yer alıyor. Şirket, para ve değerli eşya taşıma, işleme (sayma + ayrıştırma + paketleme) ve kasalama hizmetleri, ATM ikmal ve bakım hizmetleri, değerli küçük paket taşıma hizmeti, uluslararası hizmetler ve mücevher fuarlarına yönelik gümrükleme, taşıma ve kasalama hizmetleri vermenin yanında alternatif hizmetler adı altında akıllı kasa çözümü ve elektronik kilit çözümü sunuyor. 377 zırhlı araç, 1.100’e yakın profesyonel personel kadrosu ile 38 şubede ile faaliyet gösteren Loomis Türkiye, Türkiye’nin tamamına hizmet ulaştırıyor.

Reyhan Özdemir

İlginizi Çekebilir

Tv Haber Montaj Kenan Doğulu’Dan 2020 Vay Be Turnesinin İlk Konseri

Geçtiğimiz yıl sahneden inmeyen ünlü müzisyen Kenan Doğulu, 2020 Vay Be turnesine Ankara’da başladı. 15 Şubat’ta Ankaralı hayranlarıyla Congresium’da buluşan Doğulu, unutulmayacak bir performans sergiledi.


Tçmb 62. Genel Kurulu Yapıldı

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Tamer Saka, yeni dönemde de görevine devam ediyor.


“Bu İcat Çok Tutar” Diyen Öğrenciler Yarışacak

Üsküdar Üniversitesi Bilim ve Fikir Festivali için son başvuru tarihi, 29 Şubat


‘Gün Gelecek Platformu’ Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı’Nı Ağırladı

Türkiye’nin önde gelen hijyenik temizlik kâğıdı üreticisi Lila Group’un, Türkiye Aile İşletmeleri Derneği (TAİDER) ve Pin Grup katkıları ile hayata geçirdiği ‘Gün Gelecek Platformu’ Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı’nı ağırladı.


Küçükçiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar! Küçükçiftlik Bahçe Kaldığı Yerden Devam Ediyor!

Çimlerin üstünde yıldızların altında!


Etiketler: Loomis, SafePoint, para, nakit, Türkiye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.