19 Nisan 2017 Çarşamba 14:19

İŞ DÜNYASI

B'Event Trend & Eventsetter Company “En İyi Çıkış Yapan Etkinlik Firması” oldu

Türkiye’nin önemli etkinlik ajanslarından biri olan B'Event Trend & Eventsetter Company, ACE of M.I.C.E Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Etkinlik Firması” ödülüne layık görüldü.

B'Event Trend & Eventsetter Company “En İyi Çıkış Yapan Etkinlik Firması” oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
4. KOSGEB Kobi ve Girişimcilik Ödülleri’nde “Yılın En İyi Beş Kadın Girişimcisinden biri olan Başak Bozkurt’un Yönetim Kurulu Başkanı olduğu B'Event Trend & Eventsetter Company , ACE of MICE Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödüllerinde “En İyi Çıkış Yapan Etkinlik Firması” ödülüne layık görüldü ve başarılarına bir yenisini daha ekledi. Ulusal ve uluslararası bir çok dev firmaya sunduğu yaratıcı ve yenilikçi fikirler ve gerçekleştirdiği etkinlikler ile kurulduğu günden bu yana birçok kez Türkiye’de ilk olma özelliği olan etkinlikleri gerçekleştiren firma, bu sayede geniş katılımlı bir jüri tarafından bu ödüle layık görüldü.

İlginizi Çekebilir

Avrasya Tüneli Geçiş Ücreti Ödeme Kanallarına Yapı Kredi De Katıldı

Avrasya Tüneli ve Yapı Kredi Bankası arasında gerçekleştirilen iş birliği ile sürücüler, geçiş ücretleri ve ihlalli geçiş cezalarını kolayca ödeyebilecek. Yapı Kredi Bankası’nın tüm şubelerinden yapılabilecek ödemeler ayrıca mobil şube ve internet bankacılığı kullanılarak 7 gün 24 saat gerçekleştirilebilecek.


Ege Perla’Da

2 Gün Üst Üste 2 Büyük Konser


Kanal İstanbul’ Da Lojistik Üssü

Tüm nakliyecilerin bir araya geldiği ve güç birliği yaptığı Yurt İçi Nakliyeciler Derneği, Kanal İstanbul’ un hemen yayında Avrupa’ nın en büyük lojistik üssünü inşa ediyor.


Hamsi Ve Horon Bu Meydanda!

Zeytinburnu Geleneksel 5. Radyo Festivali ve Yöresel Tatlar Şöleni tüm hızıyla devam ediyor. Bugün saat 13.00’da Zeytinburnu 15 Temmuz Meydanı’nda Hamsi Şöleni ile devam edecek festivalde, 20 bin vatandaşa Karadeniz’in vazgeçilmez lezzetlerinden hamsi ikram edilecek.


“Çin Abd Ekonomik Savaşı Türkiye’Ye Yarayacak”

Çin ile ABD arasında yaşanan ekonomik savaş, Türkiye’ye yarayacak. ABD’den ithal ettiği 130 kalem ürün çeşidine ek vergi ve ambargo getiren Çin, bu ürünlerin ikamesini Türkiye’den yapacak. TABA – AmCham Başkanı Ali Osman Akat “300 milyon dolarlık dev bir alım pazarı Türkiye’ye kayabilir” dedi.


Etiketler: Etkinlik, Event, Trend, Eventsetter, Company

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.