14 Haziran 2019 Cuma 16:18

GÜNDEM

Babalar Günü “Kutnia” Olsun!

İlhamını Gaziantep’in kültürel mirası kutnu kumaşından alan; renk, çizgi ve teknik olarak geliştirerek kendi kutnu kumaşını üreten KUTNİA, oluşturduğu hediye alternatifleri ile Babalar Günü için şık öneriler yaratıyor.

Babalar Günü “Kutnia” Olsun!
Babalar Günü “Kutnia” Olsun!
Babalar Günü “Kutnia” Olsun!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

16.yy’dan itibaren üretilen, ipeksi kumaşların en eskisi olarak literatüre geçen kutnu kumaşını güncel kodlarla yeniden tasarlayan Kutnia’nın geçmişten ilham alan zamansız tasarımlara sahip kravat, papyon, cüzdan ve kol düğmeleri ile stil sahibi babalar için zarafet ve kalitenin bir arada bulunduğu zevkli hediye seçenekleri sunuyor.

Geleneksel kutnu kumaşının en temel özelliği çözgü ipinde floş ipek, atkı ipinde pamuk ip kullanılarak el dokuma tezgahlarında üretilmesidir. Bu özelliklere sadık kalınarak tekrar yorumlanan kutnu kumaşı yeni renk, çizgi ve dokularla tekrar doğdu ve erkek kravat ve papyonları ile buluştu. Babaların hem iş yerinde hem de günlük hayatta veya şık davetler de kullanabileceği özel bir hediye alternatifi arayanlar için biçilmiş kaftan.

Kutnia’nın geleneksel yöntemlere başvurarak ürettiği, yeni renk ve çizgilerle yorumladığı kutnu kumaşının deri ile kombinlediği erkek cüzdanları ve zarif detaylar ile zenginleştirilmiş kol düğmeleri ise klasikten şaşmam diyenler için birebir.

Kutnu kumaşının zarafetini üzerinde taşıyacak babalar için özel olarak tasarlanan dörtlü hediye seti ise Kutnia’nın ön plana çıkardığı alternatiflerden biri. Hediye setinin için de bir kravat, bir papyon, bir mendil ve ikili kol düğmelerinden oluşmaktadır. Her parça için farklı bir renk tercih edebilirsiniz. Bunun için ise tek yapmanız gereken siparişinizi verirken not düşmek.

İlginizi Çekebilir

Egeli Yaş Meyve Sebze İhracatçılarına Kuzey Makedonya'da Vip İlgi

Aralık ayında NATO'ya üye olmaya hazırlanan, Ekim ayında ise; Avrupa Birliği ile tam üyelik müzakerelerine başlamayı hedefleyen Balkanlarda Avrupa'nın kapısı konumunda Kuzey Makedonya, ülkeye yabancı yatırımcı çekmek için kolları sıvadı. Makedonlar, Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Hayrettin Uçak ve Yönetim Kurulu üyelerini Üsküp'te VİP heyet şeklinde ağırladı.


Fed Artık Sürücü Koltuğunda Değil

İstanbul, 15 Eylül 2019 - Dünyanın lider alacak sigortası şirketi Euler Hermes, ABD Merkez Bankası (FED) ile ilgili bir değerlendirme raporu açıkladı. Rapora göre, dış faktörlerden ötürü FED’in bağımsızlığı risk altında bulunuyor ve piyasaya çok fazla bağlı hale gelen kurum ana hedefleri yakalama konusunda daha az güvenilir. Piyasalara rehberlik etme rolü de zayıflayan FED’in,döviz kuru politikası üzerindeki yetkinliğini kaybetmek üzere olduğu belirtiliyor. Raporda ayrıca zayıf bir merkez bankasını işaret eden tüm bu verilerin resesyon ihtimalinde artışa neden olabileceği vurgulanıyor.


Şehir Hatları Yarın Kış Tarifesine Geçiyor, Seferler Artıyor

ŞEHİR HATLARI YARIN KIŞ TARİFESİNE GEÇİYOR, SEFERLER ARTIYOR


Vodafone Freezone’Dan Oyunseverlere Playstatıon Hediyesi

VODAFONE FREEZONE GAMER PAKETLERİ KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR


Tim’Den ‘Kadın Girişimciliğini Destekleme Zirvesi’Ne Tam Destek

2.Kadın Girişimciliğini Destekleme Zirvesi Ekim Ayında İstanbul’da Yapılacak


Etiketler: için, kutnu, Kutnia, kravat, hediye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.